Prawie nie ma kobiety, która nie zazdrości piękna i atrakcyjności Megan Fox. Jako jedna z najlepszych gwiazd Hollywood, jej promienna twarz, hipnotyzujące i magiczne oczy oraz wspaniałe włosy sprawiają, że jest prawie bez skazy. Wdzięk, z jakim chodzi, i uroczy nadąsik tylko dodają jej ogólnej osobowości. Miliony kobiet pragną poznać sekrety piękna Megan Fox.

Megan Fox tajemnice urody

Dobra wiadomość jest w postaci tego nowego i świeżego przewodnika poniżej, który zawiera wszystko, co musisz wiedzieć, aby osiągnąć poziom Megan Fox, jeśli chodzi o jej urodę. Wszystko, co musisz zrobić, to dokładnie je sprawdzić i podążać za większością z czystym zaangażowaniem, aby zacząć widzieć widoczne rezultaty.

Sekrety urody, makijażu, włosów, skóry i diety Megan Fox:

1. Wierzy w „mniej znaczy więcej”:

Jednym z sekretów piękna, którym Megan całkowicie się poświęca, jest mantra „mniej znaczy więcej”. Dla niej ograniczenie makijażu do minimum i stosowanie mniej skutecznych produktów do pielęgnacji skóry to droga do zrobienia. Ma całkowitą wiarę w rutynę oczyszczania i nawilżania, której przestrzega z należytą starannością. Jej ulubionym kremem nawilżającym jest bułgarska Rose Otto od marki Epicuren Discovery.

2. Krótkie prysznice:

Nie wierzy w moczenie się godzinami w wodzie, ale ma ochotę wziąć prysznic, gdy jest to konieczne, a następnie wykonać masaż z tłoczonego na zimno organicznego oleju jako środka nawilżającego. Używa aromatu oleju z pestek winogron z tej serii. Według niej całkowicie dopasowuje się do jej skóry i jest znacznie lżejsza i korzystniejsza niż oliwa z oliwek.

3. Nie-nie dla ochrony przeciwsłonecznej:

Megan jest jedną z nielicznych osób, które nienawidzą filtrów przeciwsłonecznych i chemikaliów, które ze sobą niesie. Powoduje alergie na jej wrażliwą skórę. Aby chronić się przed promieniami UV słońca, stara się wyjść tylko w rzadkich przypadkach i używa nienawiści do ochrony twarzy w takich przypadkach. Na wypadek, gdyby musiała nakładać krem ​​z filtrem, to tylko La Roche- Posay Anthelios AC SPF 30 High Protection Fluide Extreme Sunscreen.

4. Do pielęgnacji oczu:

Megan całkowicie poświęca się dbaniu o swoje kocie oczy, które zostały jej obdarzone od urodzenia. Używa serum pod oczy z estrami witaminy C Perricone MD. Stosowała go 3-4 razy dziennie, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Robi to po umyciu twarzy.

5. Oxy twarzy co tydzień:

Co tydzień zabieg z tlenem pomaga jej skórze oddychać zgodnie z Megan. Dzieje się tak, ponieważ nie ma czasu na regularne nakładanie masek. Tworzy to za pomocą regularnych maseczek do pielęgnacji skóry.

6. Mając dużo wody:

Jednym z jej sekretów urody jest miłość do wody i innych zdrowych płynów, które nawilżają skórę, a także dobrze wypłukują toksyny. Według niej wypicie 10-12 szklanek wody pomaga jej skórze pozostać nieskazitelną i wolną od wszelkich problemów.

7. Właściwy odpoczynek i sen:

Dla niej bardzo ważny jest odpoczynek i zdrowy sen, ponieważ wierzy, że dzięki niemu jej skóra będzie promienna, świeża i wolna od cieni i obrzęków. Właściwie to udowodnili profesjonaliści, że ten fakt jest prawdziwy.

8. Miss Fundacji Czasami:

Według Megan każdej kobiecie od czasu do czasu powinno brakować stosowania podkładu. Pomoże to skórze oddychać, a także uniknąć problemów z zatkanymi porami. Pomaga również w nadaniu twarzy naturalnego piękna, które pokochasz. Da ci to również inny wygląd niż normalny.

Oto niektóre z sekretów urody Megan Fox, które możesz śledzić w swoim reżimie bez wahania.