Pochodzenie bransoletki sięga kultur greckich i egipskich. Słowo bransoletka pochodzi od greckiego słowa „brachile”, co oznacza „ramię”, poprzez starofrancuskie „bransoleta”. Bransoletki stały się ostatnio modą i stają się popularne zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Dzieci, młodzież i osoby w średnim wieku szybko nadrabiają zaległości w najnowszych trendach i wzorach w bransoletkach. Złote bransoletki dla mężczyzn wyglądają elegancko i łatwo je nosić z wieloma różnymi strojami. Bransoletka jest wielopostaciowa i jest obecnie ulubioną ozdobą. Może być ze złota, srebra, miedzi, mosiądzu, szkła, a nawet ceramiki emaliowanej i wielu wzorów.

złote bransoletki dla mężczyzn

Najnowsze i oszałamiające męskie wzory złotej bransoletki z obrazami:

Złote bransoletki są doskonałą opcją na prezent na wesela i inne specjalne okazje. Tutaj przyjrzymy się różnym złotym bransoletkom dla mężczyzn.

1. Złota bransoletka z indyjskimi wzorami:

Złota bransoletka z indyjskimi wzorami

Najpopularniejszą formą bransoletki są bransoletki w stylu indyjskim wykonane ze złota. Złoto jest uważane za najbardziej pomyślny metal, dlatego noszenie złotej bransoletki dodaje uroku. Złoto, jako najpopularniejszy metal, ogólnie dobrze się komponuje i łączy ze wszystkimi odcieniami skóry u mężczyzn i nadaje im elegancki wygląd.

2. Męska złota bransoletka z diamentami:

Męska złota bransoletka z diamentami

Ze złotem i diamentami nigdy nie można się pomylić. Diamenty i złoto to klasyczne połączenie, które w rękach osoby je nosi. Diamenty wysadzane w złotej bransoletce nadają bransoletce nowy wygląd i ogólnie przyciągają wzrok osoby, która ją widzi. Naturalny połysk diamentów zostaje wzmocniony, gdy zostanie użyty ze złotem do wykonania bransoletki.

3. Złota bransoletka Rudraksha dla mężczyzn:

Złota bransoletka Rudraksha dla mężczyzn

Rudraksha jest zwykle używana jako koralik modlitewny w hinduizmie, znany jako łzy Pana Shivy. Forma nasion (Rudraksha) z drzewa jest używana do robienia bransoletek z metali takich jak srebro, złoto itp. Rudraksha jest zwykle noszona przez ludzi, którzy nieustannie podróżują, aby skierować własną energię we właściwym kierunku i noszone przez ludzi, którzy chcą się ustatkować . Sam pomysł na zrobienie z koralików złotej bransoletki jest wyjątkowy. Clubbing Rudraksha złotem w celu zrobienia bransoletki może służyć obu celom.

4. Bransoletki ze złotym amuletem dla chłopców:

Bransoletki ze złotym urokiem dla chłopców

Bransoletka charms to jeden z najszybciej łapanych trendów w biżuterii w dzisiejszych czasach. Złota bransoletka z charmsami osobistymi może mieć ozdobne zawieszki lub drobiazgi w złocie, które mogą wskazywać na wiele ważnych rzeczy w życiu jej nosiciela. Złotą bransoletkę uroku można również połączyć z zegarkami na rękę lub innymi modnymi akcesoriami na nadgarstek.

5. Złota bransoletka Tiger Line dla dorosłych:

Złota bransoletka Tiger Line dla dorosłych

Złote bransoletki z linii Tiger oznaczają siłę, śmiałość i rozkazy. Mężczyźni mogą nosić złote bransoletki Tiger line na prawym nadgarstku. Potężna twarz tygrysa dodatkowo dodaje głębi osobowości, siły woli i siły osobistej.

6. Męskie złote bransoletki ze skórzanym paskiem:

Męskie złote bransoletki ze skórzanym paskiem

Mężczyźni, którzy lubią mieć pierwiastek i nutę złota ze skórą, mogą sięgnąć po tego typu bransoletki. Wyglądają dobrze i elegancko, a skórzany pasek i złoto dodają bransoletce ilorazu chłodu. Ponieważ ta bransoletka ma nuty złota i skórzaną bazę, bransoletka nie wygląda zbyt modnie.

7. Męskie bransoletki ze złotem i srebrem:

Męskie bransoletki ze złotem i srebrem

Złote bransoletki ze srebrem i złotem również prezentują się bardzo subtelnie i uroczo. Dodatki obu elementów nadają bransoletce inny wygląd i można je nosić również na co dzień. Bransoletki mogą być bardzo lekkie i mogą być noszone zarówno przez młodzież, jak i osoby starsze.

8. Złota bransoletka z wolframu dla mężczyzn:

Złota bransoletka z wolframu dla mężczyzn

Bransoletki z wykończeniem wolframu i złota mogą być hitem dla najmłodszych. Mogą eksperymentować z różnymi metalami i wzorami. Złoto jako pierwiastek dobrze komponuje się z każdą modną biżuterią, taką jak bransoletki, pierścionki czy bransoletki. Młodzi chłopcy z college’u mogą nosić złote bransoletki pokryte wolframem, aby stworzyć własny styl.

9. Tureckie złote bransoletki:

Tureckie złote bransoletki

W ciągu ostatnich kilku lat nastąpił światowy wzrost popytu na tureckie złoto. Rynek turecki jest jednym z największych konsumentów złota. Od tego czasu rośnie również miłość do tureckiego złota, a wiele biżuterii jest wytwarzanych z tureckiego złota. Bransoletki z tureckiego złota wyglądają oszałamiająco, a połysk i blask złota są wyraźnie widoczne w biżuterii. Bransoletki wyróżniają się, ponieważ określają status i klasę osoby.

10. Bransoletki z różowego złota dla mężczyzn:

Bransoletki z różowego złota dla mężczyzn

Różowe złoto to stop złota i miedzi szeroko stosowany w biżuterii specjalistycznej. Biżuteria z różowego złota staje się coraz bardziej popularna w XXI wieku i jest powszechnie stosowana do wyrobu pierścionków, bransoletek i innej biżuterii. Jest również znany jako czerwone złoto i różowe złoto, w zależności od zawartości w nim miedzi. Bransoletki z różowego złota są przeznaczone dla osób luksusowych i z wyższej półki, ponieważ są drogie.

11. Męskie złote płaskie bransoletki:

Męskie złote płaskie bransoletki

Złote płaskie bransoletki są noszone zwykle przez pana młodego podczas indyjskich wesel ze względu na ich niepowtarzalny, strukturalny wygląd. Ponieważ bransoletki te są płaskie, łatwo opadają na nadgarstek i dobrze komponują się z tradycyjnym wyglądem indyjskiego pana młodego.

12. Cienkie złote bransoletki męskie:

Cienkie złote męskie bransoletki

Mężczyźni w każdym wieku mogą nosić cienkie złote bransoletki na co dzień. Dodaje definicji osobowości, a także poprawia wygląd dłoni. Nie są tak ciężkie i są skonstruowane w taki sposób, że każdy może łatwo zdjąć bransoletkę. Wyglądają elegancko na osobie noszącej bransoletkę.

13. Męskie bransoletki ze złotym łańcuszkiem:

Męskie bransoletki ze złotym łańcuszkiem

Cienki złoty łańcuszek w formie bransoletki to jeden z najlepszych sposobów na podkreślenie i stylizację męskiego wyglądu. Bransoletka wygląda prosto i nadaje się do noszenia na co dzień. Można go połączyć z kilkoma modnymi opaskami, innymi bransoletkami itp., aby każdego dnia wyglądać inaczej.

14. Złote bransoletki dla mężczyzn z imieniem:

Złote bransoletki dla mężczyzn z imieniem

Jedną z klasycznych biżuterii personalizowanej może być złota bransoletka z własnym imieniem. Nazwę można wyrzeźbić osobno w złocie i przymocować do łańcuszka bransoletki lub wygrawerować nazwę na samej bransoletce. Spersonalizowana bransoletka wygląda szykownie i czy może być lepszy sposób na obnoszenie się ze swoim imieniem niż to??

15. Złote bransoletki dla mężczyzn ze złym okiem:

Złote bransoletki dla mężczyzn ze złym okiem

„Złe oko” staje się popularne w breloczkach, pierścionkach, breloczkach samochodowych itp. Złe oczy są używane do odpędzania spojrzenia ludzi, którzy, jak się uważa, powodują nieszczęście lub pecha. Złe oczy mogą być użyte w złotej bransoletce i mogą być noszone codziennie, aby trzymać się z dala od wrogich spojrzeń ludzi. Zamiast wiązać złe oko sznurkiem lub nitką, to samo można włączyć do bransoletki, która będzie używana.

Mężczyźni są również bardzo świadomi mody i chcą aktualizować swój styl. Bransoletki to najfajniejszy sposób na posiadanie własnego stylu modowego. Złote bransoletki o niepowtarzalnych stylach, wzorach i wyglądzie nadają nową definicję męskiej osobowości. Złote bransoletki dla mężczyzn są bardzo fajne i są absolutnie idealne dla każdej grupy wiekowej. Podczas korzystania z komunikacji niewerbalnej, takiej jak ręce do gestów podczas mówienia, bransoletki definiują ruchy dłoni i przekazują wiadomość.