Bransoletki są modnym dodatkiem zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet w dzisiejszych czasach. Ostatnio przyciągnęły uwagę dzięki nowym, zróżnicowanym wzorom i różnym wzorom. Bransoletki cieszą się ogromną popularnością wśród osób w każdym wieku. Są najłatwiejszym dostępnym dodatkiem do stylizacji. Nie uciskają zbytnio kieszeni i można je kupić za rozsądne i przystępne ceny, z wyjątkiem kilku bransoletek, takich jak złoto, platyna, diamenty itp..

diamentowe bransoletki

Wzory diamentowych bransoletek dla kobiet i mężczyzn:

Dodając uroku do osobowości, dając ogólną pewność siebie, dobrze wyglądające dłonie, wyrazisty styl i modę w najlepszym wydaniu, jedna diamentowa bransoletka może być po prostu odpowiedzią! Podaruj wszystkim zaktualizowany, modny wygląd, obnosząc się z tymi wspaniale wyglądającymi bransoletkami.

1. Proste diamentowe bransoletki:

diamentowe-bransoletki-proste-diamentowe-bransoletki

Niemniej jednak, z drogiej strony, prosta bransoletka z diamentami może być cenioną własnością każdej kobiety. Mogli dostać go w prezencie przy jakiejś okazji lub kupić za pierwszą pensję. Diamentowa bransoletka zawsze niesie ze sobą wspomnienia. Te bransoletki mogą składać się z kilku diamentów umieszczonych na złotym łańcuszku lub zawieszce. Mogą być po prostu eleganckie na dłoni.

2. Diamentowe bransoletki w białej podstawie:

diamentowe-bransoletki-diamentowe-bransoletki-w-białej-bazie

Kto może odmówić diamentom? Czy to mężczyźni, czy kobiety, diamenty są cenną własnością. Bransoletki nabijane diamentami w białej podstawie mogą być arcydziełem w biżuteryjnej spodni. Mogą być drogie, ale mimo to nie można ich dorównać swoim połyskiem, krojami i blaskiem żadnej innej biżuterii. Ten idealny dodatek na wieczór lub imprezę jest taki.

3. Diamentowe bransoletki w pudełku:

diament-bransoletki-diamentowe-bransoletki-w-pudełku

Bransoletki z brylantami to najlepsza opcja na prezenty na wesela oraz specjalne okazje i okazje. Te eleganckie diamentowe bransoletki w pudełku to po prostu idealne magiczne pudełko czekające na otwarcie przez kobietę. Ten prezent w prezencie powala każdego z mnóstwem blasku i blasku odzwierciedlonego w tych bransoletkach.

4. Łańcuchowe bransoletki z diamentami:

diament-bransoletki-łańcuch-diament-bransoletki

Zwykłe bransoletki łańcuszkowe mogą być używane do regularnego noszenia okazjonalnego. A jeśli takie same są zrobione z diamentów, to tak samo wygląda jeszcze piękniej. Mogą być również do noszenia na co dzień. Mogą to być tylko jeden diament umieszczony lub kilka lub wiele w łańcuszku. Wyglądają świetnie dla małych dzieci, nastolatek, młodych pracujących kobiet itp. W delikatnych nadgarstkach.

5. Bransoletki ze srebrnego diamentu:

diamentowe-bransoletki-srebrne-diamentowe-bransoletki

Tak jak diamenty i złoto są najlepszymi przyjaciółmi, nawet srebro należy do grona przyjaciół. Diamentowe bransoletki ze srebrem 925 wyglądają pięknie dla każdego, kto je nosi. Mogą to być zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Mogą mieć serca, gwiazdkę, dwa serca lub jedną nazwę wypisaną strategicznie umieszczonymi na nich diamentami.

6. Bransoletki z diamentami nieskończoności:

diamentowe-bransoletki-nieskończoność-diamentowe-bransoletki

Te bajecznie wyglądające bransoletki mogą przyciągnąć uwagę każdego. Znak nieskończoności oznacza bycie nieskończonym i nie ma końca. Nieskończona seria i nieskończony symbol są wyraźnie główną atrakcją tych bransoletek. Te wspaniale wyglądające bransoletki mogą być cienką bransoletką z diamentami lub grubą z wieloma diamentami, które dodają blasku i iskry.

7. Designerskie bransoletki z diamentami:

diamentowe-bransoletki-projektant-diamentowe-bransoletki-7

Te niesamowite bransoletki wyglądają po prostu niebiańsko. Są to te, które można znaleźć prosto z magazynu mody lub noszone przez celebrytę. Designerski element zostaje w niesamowity sposób odzwierciedlony w bransoletkach i ma powiązany z nimi wizerunek marki i wartość. Te bransoletki są zwykle spotykane we wszystkich obwodach mody i na imprezach na pierwszej stronie 3 lub ekskluzywnych lunchach i kolacjach.

8. Bransoletka z różowego diamentu:

diament-bransoletki-różowy-diament-bransoleta

Różowy to ulubiony kolor dziewczyn. Różowo-szafirowa bransoletka ze srebra próby 925 z diamentowymi akcentami wygląda oszałamiająco z różowym kolorem, srebrem próby 925 i brylantami. Wyróżniają się klasą w diamentowych bransoletkach.

9. Bransoletki z różowego złota z diamentami:

diamentowe-bransoletki-różowe-złote-diamentowe-bransoletki

Różowe złoto to stop złota i miedzi szeroko stosowany do wyrobu biżuterii. Biżuteria z różowego złota staje się bardzo popularna i jest powszechnie używana do wyrobu pierścionków, bransoletek i innej drogiej biżuterii. Znany również jako czerwone złoto i różowe złoto, w zależności od zawartości miedzi; są one przeznaczone dla osób luksusowych i z wyższej półki, ponieważ są one drogie. Nadają klasyczny wygląd ogólnej osobowości osoby. Te bransoletki są zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

10. Diamentowe bransoletki ze złego oka:

diamentowe-bransoletki-złe oko-diamentowe-bransoletki

Powieszenie lub noszenie złego oka to w dzisiejszych czasach powszechna rzecz. Złe oko to breloczki, pierścionki, wisiorki itp., więc dlaczego nie na bransoletkach? Diamentowe bransoletki ze złymi oczami są używane do odwrócenia spojrzenia ludzi, co do których uważa się, że powodują nieszczęście lub pecha. Zamiast wiązać złe oko sznurkiem lub nitką, to samo można wykorzystać w bransoletce. Diamentowe bransoletki ze złym okiem mogą być dla każdego.

11. Bransoletki z diamentami do tenisa:

diamentowe-bransoletki-tenisowe-diamentowe-bransoletki

Bransoletki tenisowe to cienkie, stylowe elementy biżuterii na nadgarstki, które mają symetryczny wzór diamentów i są również znane jako bransoletki z linii diamentów. Są to elegancko wykonane i strategicznie rozmieszczone bransoletki z diamentami.

12. Bransoletki szafirowe i diamentowe:

diament-bransolety-szafir-i-diament-bransolety-12

Szafir to błyszczący, niebieski musujący kamień, który oznacza klasę i królewskość. Niebieski oznacza królewskość. Szafiry z diamentami to zabójcza kombinacja. Błyszczące niebieskie szafiry z klasycznymi białymi błyszczącymi diamentami są idealne na wieczorny look z suknią, aby wyróżnić się z tłumu.

13. Tri – Tone Diamentowa bransoletka mankietowa:

diament-bransoletki-tri-tone-diament-bransoleta-mankiet

Jak sama nazwa wskazuje, bransoletki mankietowe z trójtonowym diamentem mają złoto, różowe złoto i srebro jako bazę dla diamentów. Są ładne, ponieważ mają wzór mankietów, a kolor powtarza się z pięknie umieszczonymi diamentami. Są idealne do każdego zachodniego noszenia.

14. Bransoletki z diamentami wolframu:

diament-bransoletki-wolfram-diament-bransoletki

Bransoletki z wolframem mogą być hitem dla najmłodszych. Mogą eksperymentować z różnymi metalami i wzorami. Wolfram jest czymś wyjątkowym jako metal na bransoletki. Młodzi mężczyźni i kobiety mogą nosić bransoletki CZ Diamond ze stali wolframowej, aby uzyskać własny styl. Mogą mieć trzy różne odcienie wolframu. jasne, ciemne i połączenie ciemnego i jasnego. Mogą być po prostu idealne do tego subtelnego wyglądu.

15. Bransoletki z diamentów tygrysich:

diament-bransoletki-tygrys-diament-bransoletki-15

Tygrysy to symbole władzy, zaciekłości i dumy. To właśnie są trafne cechy również u mężczyzn, którzy chcą być znani jako silne, silne jednostki. Potężna twarz tygrysa w diamentowej bransoletce dodaje również głębi osobowości mężczyzny, sile woli i osobistej sile.

Każdy jest bardzo świadomy mody i chce zawsze aktualizować swój styl. Diamentowe bransoletki to najfajniejszy sposób na stworzenie własnego stylu. Bransoletki o unikalnych stylach, wzorach i wyglądzie nadają nową definicję osobowości. Są doskonałymi przekazicielami wiadomości podczas korzystania z dowolnych niewerbalnych środków komunikacji, takich jak gesty dłoni podczas mówienia, uścisk dłoni itp.