Bransoletki z kotwicą stały się bardzo popularne wśród mężczyzn, ponieważ symbolizują siłę. Jest bardzo podobny do krzyża. Jest symbolem stabilności i nadziei. Mężczyźni uważają to za amulet szczęścia. Przeważnie mężczyźni wolą nosić skórzaną bransoletkę z kotwicą, ponieważ ma nowoczesny akcent. To deklaracja stylu dla chłopców. Bransoletki z kotwicami są bardzo kolorowe. Różnorodność kolorów użytych w bransoletce może zwiększyć atrakcyjność Twojego stroju. Są bardzo lekkie i smukłe. Metalowe zapięcie zostało zaprojektowane jako kotwica i jest również gładkie, dzięki czemu nie porysuje skóry.

Najnowsze i stylowe wzory bransoletek z kotwicą:

Musimy spojrzeć na 9 najlepszych wzorów bransoletek z kotwicą dla mężczyzn w trendach.

1. Ręcznie robiona bransoletka z kotwicą:

Ręcznie robiona bransoletka z kotwicą

Jest to ręcznie robiona bransoletka z kotwicą dla mężczyzn. Stosowane są trzy liny, a pomiędzy nimi znajduje się kotwica w kolorze złotym. Oba końce liny są przewiązane biało-błękitną nylonową nicią. To prosta bransoletka. Dopasowuje się do rozmiaru nadgarstka.

2. Bransoletka z liny kotwicznej:

Bransoletka z liny kotwicznej

Jest to bransoletka sznurkowa z kotwicą. Tutaj lina ma zabawny design. Kotwica stalowa wiązana jest liną w kolorze jasnoniebieskim. W sznurku znajduje się kwadratowy wzór w kolorze pomarańczowo-białym. To przyciągająca wzrok bransoletka, a także elegancka.

3. Skórzana bransoletka z kotwicą:

Skórzana bransoletka z kotwicą

To jest skórzana bransoletka z kotwicą. Skóra jest prawdziwa i ma czarny kolor. Kotwica wygląda tak uroczo i błyszcząco. Czarna skóra jest gładka, bez żadnego wzoru i dekoracji. Kotwica w kolorze żółtym dodaje krawędzi czarnej skórze.

4. Bransoletka ze złotej kotwicy:

Bransoletka ze złotą kotwicą

Jest to złota bransoletka z kotwicą z kotwicą z czystego złota. Na szczycie kotwicy jest wytłoczony jeden mały okrągły diament. Chociaż kotwica jest mała, ale użyta lina ma wiecznie zielone połączenie kolorów. Lina w kolorze biało-czarnym wygląda uderzająco.

5. Gruba skórzana bransoletka z kotwicą:

Gruba skórzana bransoletka z kotwicą

Ta bransoletka z kotwicą ma grubą skórę w trzech warstwach. Kotwica złota jest połączona ze środkową warstwą skóry. Nić jest złożona pomiędzy kotwicą. Sznur kotwicy wygląda ostro. Dzięki tej bransoletce z kotwicą rynek Indii będzie się kołysał.

6. Srebrna bransoletka z kotwicą:

Bransoletka ze srebrną kotwicą

Jest to srebrna bransoletka z kotwicą o wyrafinowanym designie. Kotwica połączona jest białą gładką liną. Po obu stronach kotwicy znajduje się dodatkowe zagięcie nici w kolorze niebieskim i pomarańczowym. Ekstremalnie biała lina ze srebrną kotwicą wydaje się po prostu oszałamiająca.

7. Antyczna bransoletka z kotwicą:

Antyczna bransoletka z kotwicą

Jest to antyczny wzór męskiej bransoletki z kotwicą. Jest przymocowany ciemnobrązową skórą. Na kotwicy znajduje się również specjalny wzór kropek. Antyczny choć wygląda na starodawny, ale niesie ze sobą wieczny obraz w umyśle. Oznacza piękny obraz w oczach widza.

8. Oświecona bransoletka z kotwicą:

Oświecona bransoletka z kotwicą

Jest to nowy projekt w męskich bransoletkach kotwicznych. Zamiast prostej kotwicy łączącej oba końce liną, w tej kotwicy jest pionowo przyklejona do liny. Dwie kotwy są wytłoczone, a wzór nad materiałem stalowym jest mocowany alternatywnie. To gorące pojawienie się na rynku.

9. Modna bransoletka z kotwicą:

Modna bransoletka z kotwicą

W tym najnowszym projekcie bransoletki z kotwicą mężczyźni zwrócą uwagę. W tej bransoletce do wykonania liny użyto prawdziwej nici tkackiej. Dwukolorowa ostra kotwica służy do blokowania liny. Nowy jest również wzór kotwicy. Zielona nić jest pokryta po obu stronach kotwicy.

Bransoletka to najbardziej odpowiedni element męskiej biżuterii. Zawsze dodaje trochę ekstrawagancji. Fajnie myślący mężczyźni zawsze wprowadzają jakieś innowacje ze swoimi bransoletkami. Zawsze wolą mieć coś wyjątkowego. To sprawia, że ​​ich bransoletka różni się od innych. Pozostawia szczególną przestrzeń w oczach obserwatora. Bransoletki z kotwicą zdobyły znaczną część rynku dzięki męskiemu nastawieniu na szczęście.