Bransoletki to jedne z najłatwiejszych i najfajniejszych dodatków w modzie damskiej, a nawet męskiej do wyboru. W naszym kraju jest zwyczajem, że kobiety i dziewczęta mają jakieś ozdoby na nadgarstkach, nie zachowując ich bez ozdób. Na początku był symbolem dobrobytu i szczęścia w życiu wspomnianej kobiety lub dziewczyny. Później stało się to kwestią mody i kobiety zaczęły nosić wszelkiego rodzaju bransoletki – krzykliwe i masywne, te z perłami, złote, srebrne, a nawet inne metalowe były „w” w określonym momencie.

Kilka lat temu branża modowa poszła o krok dalej i wymyśliła radykalną i jeszcze fajniejszą koncepcję – gumowe bransoletki. Pracujesz rygorystycznie przez cały dzień lub nie możesz sobie pozwolić na noszenie złotych lub srebrnych bransoletek? To są te dla Ciebie!

Najnowsze gumowe bransoletki w modzie:

Tutaj przedstawiamy Top 9 gumowych bransoletek. Wybierz ukochaną osobę i wybierz ją.

1. Bransoletki z gumy neonowej:

Neonowe gumowe bransoletki

Obecnie najbardziej popularne są gumowe bransoletki w kolorze neonowym. Łatwe w noszeniu i efektowne, te bransoletki są jednym z najsłodszych trendów modowych dla dzisiejszej młodzieży. Co więcej, są uniseks!

2. Dwustronne bransoletki z gumką:

Dwustronne gumowe bransoletki

Bransoletki, które można nosić w obie strony! Jakie to jest świetne? Odpowiedź brzmi bardzo! Możesz zmienić swój styl dwa razy w ciągu dnia. Po prostu je przymierz i fajnie jesteś!

3. Bransoletki gumowe typu bransoletka:

Bransoletki gumowe typu bransoletka:

Bransoletki to oryginalne bransoletki, od których kobiety zaczynały. Teraz gumowe bransoletki zapewniają wygląd bransoletek, a także chłód opasek na nadgarstki. Noś go solo lub w tęczowej grupie.

4. Bransoletki gumowe i stalowe:

Bransoletki z gumy i stali

Bransoletki gumowe i stalowe są bardziej dla mężczyzn niż kobiet, choć znów można je traktować jako unisex. Niestandardowe wzory dodane do zwykłych gumowych bransoletek sprawiają, że są one nieco bardziej macho, nie sądzisz??

5. Scrunchy gumowe bransoletki:

Scrunchy gumowe bransoletki

Gumowe gumki nie są już tylko na kucyki! Te piękne, proste gumowe bransoletki typu scrunch są niesamowite, ponieważ mogą służyć jako prawdziwe scrunchy. Zdecydowanie musi mieć dziewczyny!

6. Gumowe bransoletki Emoji:

Gumowe bransoletki z emotikonami

Gumowe bransoletki są dostępne w wielu niestandardowych wzorach. Jednym z najpopularniejszych jest projekt emoji. Jasne, bransoletki są w większości w kolorze żółtym, ale spójrz tylko na ich słodkość! Mają wszystkie emotikony, a czasem też śmiech!

7. Gumowa opaska na gorący temat:

Gorący temat gumowa opaska na nadgarstek

Niestandardowe gumowe bransoletki są nowością w dzisiejszych czasach. Chcesz przyjąć sprawę i pokazać swoje wsparcie bez powodowania wielkiego hullabaloo? Dobrze zdobądź gumową bransoletkę wykonaną na zamówienie z twoją ulubioną przyczyną i noś ją na nadgarstkach. Pokoloruj to, spraw, by było krzykliwe – baw się z ludźmi sprawczymi!

8. Plecione kolorowe gumowe bransoletki:

Plecione kolorowe gumowe bransoletki

Pamiętasz, kiedy w szkole modne były zespoły przyjaźni z plecioną nicią? Cóż, w mieście pojawiła się nowa bransoletka i jest jeszcze fajniejsza! Plecione gumowe bransoletki są dostępne we wszystkich kolorach i we wszystkich kombinacjach. Noś go jak bransoletkę lub masywną grupę bransoletek i pozwól się ochłodzić!

9. Zwykłe białe i czarne gumowe bransoletki:

Zwykłe białe i czarne gumowe bransoletki

Czarno-biały to najprostszy i najbardziej elegancki sposób na modę, jaki możesz zrobić, prawda? Cóż, jest dostępny również w gumowych bransoletkach! Noś samą czarną gumową bransoletkę lub po prostu wymieszaj ją z białą i złóż oświadczenie!

Bransoletki są jednymi z najładniej wyglądających i najłatwiejszych do wyboru, a także najtańszą biżuterią lub modnym dodatkiem, który mogą nosić kobiety, a nawet mężczyźni. Jeśli wykonujesz pracę, w której nie możesz sobie pozwolić na noszenie krzykliwych lub krzykliwych lub nawet drogich bransoletek, ale nie chcesz zostawiać gołych nadgarstków, gumowe bransoletki są bardzo dobrym wyborem.