Biżuteria noszona na nadgarstku to bransoletka. Może to być solidny okrągły, zapinany na zapięcie lub mankiet. Bransoletki nosi się jako symbole religijne lub do ozdabiania wdziękami i kamieniami szlachetnymi. Modne bransoletki wykonane są z metali takich jak złoto, srebro i miedź. Bransoletki wykonujemy również ze skóry, plastiku, drewna, muszelek, kamieni i innych.

Najnowsze niestandardowe bransoletki w modzie:

Oto 9 najlepszych niestandardowych bransoletek w różnych wzorach, wybierz najlepszą spośród poniższych bransoletek.

1. Niestandardowa bransoletka Tree of Life:

Niestandardowa bransoletka Drzewo życia

Bransoletka Tree of Life ma urok z drzewkiem. Każda zawieszka przedstawia dziecko wraz z jego imieniem. W dowolnym momencie do bransoletki można dodać zawieszkę. Jest to popularne wśród tych, którzy lubią trzymać przy sobie imię bliskich. Ogólnie ta posrebrzana bransoletka jest przeznaczona dla mam i babć.

2. Niestandardowe bransoletki z grawerowanym mankietem:

Grawerowane mankiety niestandardowe bransoletki

Bransoletka ma 6 cali długości i jest wykonana z czystego aluminium, mosiądzu lub miedzi. Na zewnętrznej powierzchni widnieje napis „i wszystko, co kochałem, kochałem sam”. Osoba może użyć własnych słów w żądanej czcionce, używając 30 znaków i spacji. Pismo jest stemplowane ręcznie.

3. Złota spersonalizowana bransoletka niestandardowa:

Złota spersonalizowana bransoletka na zamówienie

Bransoletka wykonana ręcznie z 10kt żółtego złota. Projektant tworzy projekty przy użyciu oprogramowania i prosi osobę o wybranie jednego. Gdy projekt zostanie sfinalizowany przez osobę, projektant kończy bransoletkę. Nazwa wycinana jest z płaskich złotych arkuszy i jest połączona łańcuszkiem z żółtego złota 10K.

4. Niestandardowa bransoletka ze srebrną nazwą:

Srebrna bransoletka z imieniem na zamówienie

Bransoletka wykonana ze srebra. Dodaje się określone przez nią imię i nazwisko osoby. Projektanci tworzą projekty do wyboru. Po wybraniu projektu bransoletka jest wykonywana ręcznie po wycięciu ze srebrnej blachy. Osoba może dołączyć kamień narodzin do bransoletki. Dzięki temu bransoletka Silver Name byłaby bardziej wyjątkowa i atrakcyjna.

5. Męska skórzana bransoletka na zamówienie:

Męska skórzana bransoletka na zamówienie

Męska skórzana bransoletka nie prezentuje się zbyt elegancko na kobietach. Mężczyźni mogą nosić tę bransoletkę wykonaną z plecionych pasm skóry, aby zwiększyć trwałość. Istnieje zapięcie ze stali nierdzewnej do regulacji rozmiaru skórzanej bransoletki. Po przeciwnej stronie znajduje się metalowa bransoletka owinięta wokół skórzanej bransoletki. Na zewnętrznej powierzchni tego metalu mężczyźni mogą wygrawerować swoje ulubione słowa dowolną czcionką.

6. Niestandardowa bransoletka w stylu rustykalnym:

Rustykalna bransoletka z kamyczków

Rustykalna bransoletka z kamyczków ma srebrną zawieszkę, która wisi. Może to być wygrawerowane za pomocą spersonalizowanych znaków przez potencjalnego właściciela. Rustykalna bransoletka z kamyczków ma podwójne sznurki ze skóry, dzięki czemu jest trwała i mocna. Ta bransoletka jest dostępna w szerokiej gamie rozmiarów. Dlatego mogą go nosić zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy mają na to ochotę.

7. Niestandardowa bransoletka z drewnianych koralików:

Bransoletka z drewnianych koralików

Drewno topoli nadaje się do grawerowania i wycinania koralików i innych do wyrobu drewnianych bransoletek. Te bransoletki są dostępne w ciemnych i jasnych bransoletkach z koralików na elastycznym sznurku. Bransoletka ma wygrawerowaną nazwę, która jest imieniem właściciela. Grawer jest specjalnie wykonany za pomocą cięcia laserowego.

8. Niestandardowa bransoletka z miedzianym mankietem:

Bransoletka z miedzianego mankietu

Miedziany mankiet bransoletki wykonany z miedzi jest kuty i dłutowany. Tekstura jest wbita w regulowany mankiet. Na powierzchni i zagiętych krawędziach znajdują się krzyżowe grawery. Miedź jest dobra dla zdrowia, więc noszenie tej prostej bransoletki do codziennego użytku jest idealne.

9. Pleciony drut miedziany Mankiet Custom Bransoletka:

Pleciony drut miedziany bransoletka z mankietem na zamówienie

Ta bransoletka jest wyjątkowo zaprojektowana, ponieważ przypomina drut kolczasty związany cienkim drutem. Będąc bransoletką w stylu mankietu, pasuje do każdego i może być noszony zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Ta bransoletka jest również wykonana z drutu miedzianego, więc bransoletka jest bardziej modna niż zdrowie.

Przeglądając artykuł, możemy stwierdzić, że dostępne są rodzaje bransoletek Custom. Są one dostępne do świętowania każdej okazji zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Zgodnie z własnym wyborem możesz je również kupić w swoim budżecie, otrzymasz dobre odmiany w niestandardowych bransoletkach. Wypróbuj je na codzienną wycieczkę.