Bransoletki to powszechna biżuteria, którą uwielbia każda grupa wiekowa, niezależnie od płci. Obecnie jest uważany za modę i styl, a nie za biżuterię. Młodzi ludzie, kobiety i dziewczęta uwielbiają nosić markowe bransoletki, ponieważ mogą nawiązać kontakt z przyjaciółmi, członkami rodziny, a przede wszystkim zapewnić dobre samopoczucie.

popularne-projektantki-bransoletki-dla-mężczyzn-i-kobiet

Bransoletki Designer są wyjątkowe i wyglądają inaczej niż normalne, które łatwo dostać na rynku. Teraz przedstawiamy kilka wzorów designerskich bransoletek.

Najlepsze markowe bransoletki dla mężczyzn i kobiet:

1. Designerskie złote bransoletki:

Designerskie złote bransoletki

Złoto uważane jest za metal pomyślny i można je nosić na każdą okazję, dodając w ten sposób dodatkowego uroku. Ponieważ złoto jest bardzo popularne w każdym kraju, ponieważ łatwo łączy się z każdym odcieniem skóry, zwiększając popyt na designerskie bransoletki rzeźbione w złocie. Kobiety i mężczyźni uwielbiają złote bransoletki od projektantów, ponieważ jest to lekki klejnot, a przede wszystkim ma lśniący, czarujący wygląd.

2. Cenna projektantka diamentowa bransoletka dla dziewczynek:

Cenna designerska bransoletka z diamentami dla dziewczynek

Diament jest kamieniem szlachetnym i jest opisywany jako najlepszy przyjaciel na zawsze. Jeśli diamenty są rzeźbione i zaprojektowane w designerskiej bransoletce, to co innego można pozostawić, aby mieć taki łaskawy kawałek. Możesz nawet dodać kilka kolorowych kamieni, aby uczynić go niezwykłym i pozwolić mu afiszować się na każdym nadgarstku.

3. Unikalne bransoletki z kwiatów i drogocennych klejnotów:

Unikalne bransoletki z kwiatami i drogocennymi klejnotami

Ponieważ kwiaty są zawsze uwielbiane i mogą być używane przy każdej okazji. Mając to na uwadze, projektanci zaprojektowali wyjątkową bransoletkę w formie kwiatka wraz z drogocennymi kamieniami, aby nadać jej dodatkowy efekt glamour. Możesz użyć różnych kolorów kamienia szlachetnego według własnego gustu i dopasować go do swojego stroju. Tego typu bransoletki można łączyć zarówno z zachodnim, jak i etnicznym strojem.

4. Tradycyjne złote bransoletki z pawiego projektanta:

Tradycyjne pawie złote bransoletki designerskie

Bransoletki Peacock są bardzo powszechne i od wieków są poszukiwane. Ta designerska bransoletka może być zaprojektowana na różne sposoby i style, aby dopasować się do rytuałów i okazji dnia. Aby uwydatnić wygląd bransoletki, możesz dodać piękne kamienie. Ten rodzaj bransoletki jest zwykle noszony przez młode dziewczyny, ponieważ mówi się, że paw jest pięknym ptakiem, więc kto nie chce przypominać pawia.

5. Designerskie bransoletki z wymiennymi kamieniami:

Designerskie bransoletki z wymiennymi kamieniami

Oto coś wyjątkowego dla osób, które są bardzo świadome mody i zawsze chcą dopasować swój strój do tego samego koloru bransoletek. Projektantka wymyśliła piękną bransoletkę z wymiennymi kamieniami. Tutaj w jednej bransoletce możesz mieć wiele kolorowych kamieni i możesz je zmieniać zgodnie z naszą suknią. Tego typu bransoletki pasują do każdego rodzaju sukienki, którą nosisz. Należy jednak zachować szczególną ostrożność podczas wymiany kamieni, ponieważ są one bardzo delikatne i należy się z nimi obchodzić ostrożnie.

6. Designerskie bransoletki ze srebrnego metalu:

Designerskie bransoletki ze srebrnego metalu

Srebrne bransoletki zawsze wyglądają elegancko i robią wrażenie, ponieważ metal świeci i błyszczy nawet w słońcu iw nocy. Srebrne bransoletki mogą nosić zarówno mężczyźni, jak i kobiety, ponieważ jest ono dostępne zarówno w wersji białej, jak i oksydowanej. Jeśli chcesz, możesz nawet zawiesić wokół bransoletki małe miniatury, takie jak pluszowy miś, gwiazda lub serce, aby stworzyć swój własny projekt i modę.

7. Męska bransoletka ze srebrnego łańcuszka:

Męska designerska bransoletka ze srebrnego łańcuszka

Mężczyźni bardzo dbają o swój ubiór i dodatki, ponieważ zawsze chcą ubierać się inaczej niż inni. Chcą mieć ten dodatek, który pasuje do ich osobowości, stylu i również powinien być modny. Więc co może być bardziej wyjątkowego niż designerska bransoletka łańcuszkowa, która może być również wykonana z różnych metali, takich jak złoto, miedź i platyna, również zgodnie z Twoim wyborem.

8. Designerska bransoletka z wiszącymi kamieniami księżycowymi:

Designerska bransoletka z wiszącymi kamieniami księżyca

Oto wyjątkowa bransoletka z czarno-białych księżycowych kamieni. Bransoletka ma okrągły kształt i możesz powiesić ogromne księżycowe kamienie o różnych kształtach, które lubisz. Generalnie młode dziewczęta i kobiety mogą ożywić tę funky, ale stylową bransoletkę i wyglądać gorąco i szykownie.

9. Designerska bransoletka z diamentami i perłą:

Designerska bransoletka z brylantami i perłą

Idealne połączenie diamentu i perły, które nadaje elegancki i niepowtarzalny wygląd dłoniom użytkownika. Nic nie jest w stanie pokonać tej śmiertelnej kombinacji, ponieważ naturalny połysk diamentu zostaje wzmocniony, gdy pomiędzy perłami są nabijane perły. Ponadto perła ma swój własny połysk i nadaje elegancki wygląd.

Teraz każdy staje się świadomy mody i chce być na bieżąco ze stylem i trwającą modą. Designerskie bransoletki mają ładny i uroczy wygląd i przyciągają do siebie osoby. Designerskie bransoletki są dostępne w każdym rodzaju metalu i możesz je zdobyć zgodnie ze swoim gustem i osobowością.