Bransoletki to obecnie najbardziej stylowy i najciekawszy dodatek jubilerski. Jest to ozdoba, która podkreśla wygląd nadgarstka i ogólny wygląd dłoni.

wzory-łańcuszków-bransoletek

Bransoletki łańcuszkowe dla mężczyzn i kobiet:

Bransoletki mogą mieć dowolny styl, rodzaj i wzory o zróżnicowanej kolorystyce i wzornictwie. Tutaj przyjrzymy się różnym wzorom bransoletek łańcuszkowych.

1. Bransoletka ze złotego łańcuszka dla dziewczynek:

Bransoletka ze złotego łańcuszka dla dziewczynek

Jednym z najbardziej stylowych akcesoriów dla dziewczynek są bransoletki. Potrafią błyskawicznie podkreślić i zmienić wygląd każdego stroju. Dziewczyny uwielbiają łączyć swoje stroje i sukienki z ładnymi, masywnymi i atrakcyjnymi biżuterią. Bransoletki łańcuszkowe wykonane w kolorze srebrnym lub złotym mogą być naprawdę eleganckie na nadgarstkach.

2. Bransoletki ze złotym łańcuszkiem dla kobiet:

Bransoletki ze złotym łańcuszkiem dla kobiet

Miłość do złota dla kobiet nie jest wystarczającym powodem do kupowania złota, ale złoto jako element biżuterii jest eleganckie w każdej formie. Kobiety mają swobodę dodawania złota do wszelkich strojów, czy to indyjskie, zachodnie, indyjskie, czy casualowe itp. Kobiety nigdy nie popełnią modowego błędu z bransoletkami ze złotym łańcuszkiem. Mogą być do pracy lub jako strój imprezowy.

3. Bransoletki ze srebrnego łańcuszka:

Bransoletki ze srebrnego łańcuszka

Srebro jako element pięknie prezentuje się w łańcuszkach, bransoletkach czy kolczykach. Srebro w formie białej jak i oksydowanej pięknie prezentuje się w biżuterii. Bransoletki ze srebrnego łańcuszka wyglądają pięknie w strojach indyjskich lub zachodnich. Aby nadać ten subtelny wygląd, można połączyć ubrania ze srebrnymi bransoletkami z łańcuszków.

4. Bransoletki łańcuszkowe dla mężczyzn:

Bransoletki łańcuszkowe dla mężczyzn

Bransoletki łańcuszkowe dobrze prezentują się u mężczyzn z elementami takimi jak złoto, srebro, platyna itp. Bransoletki łańcuszkowe dobrze prezentują się na co dzień ze srebrem, a ze złotem świetnie prezentują się w tradycyjnym stroju lub na festiwale.

5. Różowa pleciona bransoletka z łańcuszkiem:

Różowa bransoletka z plecionego łańcuszka

Najbardziej ulubionym kolorem każdej dziewczyny lub kobiety jest różowy. Różowy kolor nadaje twarzy naturalny rumieniec. Podobnie różowe bransoletki mogą podkreślić wszystko, co noszą kobiety. Różowe warkocze pięknie prezentują się w bransoletce, a wzór jest bardzo wyraźny i piękny.

6. Bransoletki z koralików:

Bransoletki z łańcuszków z koralików

Koraliki prezentują się elegancko na wszystkim – sukience, ozdobach, łańcuszkach itp., a dlaczego nie w bransoletkach. Bransoletki łańcuszkowe nie mogą pozostać w tej lidze. Bransoletki łańcuszkowe w kolorze złotym i srebrnym z koralikami wyglądają pięknie i nadają szykownemu, klasycznemu wyglądowi.

7. Warstwowe bransoletki łańcuchowe:

Warstwowe bransoletki łańcuchowe

Warstwy są tak powszechne; znajdujemy go wszędzie, w sari, obrusach itp., więc dlaczego nie użyć warstwowego wzoru w bransoletce łańcuszkowej. Warstwy łańcuszkowych bransoletek wyglądają pięknie i wyróżniają się jako wyraźny dodatek do dłoni. Warstwowe bransoletki z łańcuszków są najbardziej odpowiednie do codziennych stylizacji.

8. Bransoletka z łańcuszkiem uroku:

Bransoletka z łańcuszkiem z wisiorkiem

Kiedy mówimy o bransoletkach, jak można zostawić bransoletki z urokiem? Zawieszki są prawie powszechne w zegarkach, bransoletkach, bransoletkach itp. Dodaj ciekawe zawieszki do bransoletki z łańcuszkiem i gotowe, obnosząc się całkowicie z nowym wyglądem.

9. Bransoletka z łańcuszkiem na rękę:

Bransoletka z łańcuszkiem na rękę

Jednym z najbardziej modnych trendów są bransoletki z łańcuszków na rękę. W dzisiejszych czasach są tak modne. Obnoszą się z nimi każda kobieta, czy to na przyjęciach, zebraniach czy weselach. Wyglądają pięknie podkreślając dłonie, a także ładnie opadają na nadgarstek, ponieważ są bardzo lekkie i mają tylko łańcuszek z kamieniami lub małym wisiorkiem itp..

Bransoletki łańcuszkowe w dzisiejszych czasach są bardzo modne, ponieważ dodają olśniewającego wyglądu do Twojej ogólnej osobowości. Zgodnie z własnym wyborem i stylem możemy zaprojektować biżuterię, a nawet wystylizować ją według własnego gustu i wymagań. Bransoletki łańcuszkowe są i zawsze były kochane i podziwiane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety.