Kamienie szlachetne są poszukiwane od wieków. Czysty blask tych kamieni jest tym, co pociąga wszystkich. Różne kolory kamieni szlachetnych sprawiają, że są one bardzo popularne w biżuterii. Blask rubinu, szafiru, agatu, ametystu, korala, granatu czy akwamarynu nie ma sobie równych. Kamienie mają tendencję do pokrywania prawie wszystkich kolorów tęczy i jest to najwspanialsza zaleta wykorzystania ich w biżuterii. Bransoletki wykonane z kamieni szlachetnych mają klasyczny efekt na dłoniach. Wybierz te piękności i dokonaj ich cennego wyboru.

Najnowsze i piękne bransoletki z kamieni szlachetnych dla mężczyzn i kobiet:

Spójrzmy na 9 najlepszych wzorów bransoletek z kamieniami szlachetnymi z obrazkami.

1. Okrągła bransoletka z kamieni szlachetnych:

Okrągła bransoletka z kamieni szlachetnych

Wybierz dowolny kamień szlachetny w okrągłym kształcie do tej wspaniałej bransoletki. Czyste kamienie szlachetne są otoczone metalem i otoczone maleńkimi diamentami, aby podkreślić ich wygląd. Bransoletka jest wypełnioną bransoletką, w której każdy z kamieni jest bezpośrednio przymocowany do następnego.

2. Wielokolorowa bransoletka z kamieni szlachetnych:

Wielokolorowa bransoletka z kamieni szlachetnych

Ta wspaniała i genialna biżuteria jest idealnym dodatkiem do każdego stroju od projektanta. Olśniewające kolory każdego z kamieni szlachetnych wychodzą w pełnej jasności. Możesz nosić tę bransoletkę i dopasować ją do dowolnego stroju, ponieważ zawiera większość kolorów.

3. Bransoletka z niebieskim kamieniem szlachetnym:

Bransoletka z niebieskimi kamieniami szlachetnymi

To arcydzieło w kolorze niebieskim to imponująca bransoletka z akwamarynem, którą chciałabyś mieć w swoim kociaku. Niebieskie kamienie błyszczą i zapewniają olśniewający odcień. Wybierz tę bransoletkę w kolorze złotym, aby zwiększyć wartość bransoletki.

4. Bransoletka z czerwonych kamieni szlachetnych:

Bransoletka z czerwonych kamieni

Rubin lub granat to idealne czerwone kamienie szlachetne. Świetnie prezentują się w bransoletce w połączeniu ze złotem. Warto ślinić się nad tą zdumiewającą biżuterią. Czerwony kolor kamienia jest jasny i błyszczący. Wybierz najczystsze kamienie na bajeczną bransoletkę.

5. Srebrna bransoletka z kamieni szlachetnych:

Srebrna bransoletka z kamieniami szlachetnymi

Srebro jest szeroko stosowane do oprawiania kamieni szlachetnych i przerabiane na biżuterię. Ta srebrna bransoletka z kamieniami szlachetnymi z wielokolorowymi kamieniami jest dobrze zaprojektowana i prosta. Kształty użytych wielokolorowych bransoletek z kamieniami szlachetnymi są okrągłe, owalne i w kształcie gruszki.

6. Bransoletka z ametystowymi kamieniami szlachetnymi:

Ametystowa bransoletka z kamieni szlachetnych

Ametyst to wspaniały fioletowy kamień szlachetny, który jest uwielbiany przez wielu. Kolor fioletowy jest dość jasny i mało odważny. Pasuje do wszystkich grup wiekowych i pasuje do ceremonii. Ametyst uważany jest za jeden z najcenniejszych kolorowych kamieni szlachetnych.

7. Designerska bransoletka z kamieni szlachetnych:

Bransoletka z kamieni szlachetnych

Bądź ekscentryczny w tej odważnej i odważnej bransoletce z kamieniami szlachetnymi. Zastosowane tutaj asymetryczne wzory są dość wyjątkowe i uwielbiane przez tłum studentów. Nawet kształt użytych tu kamieni szlachetnych jest bardzo nieregularny, co dodaje mu uroku.

8. Bransoletka z kamieni szlachetnych z cytrynem:

Cytrynowa bransoletka z kamieni szlachetnych

Wybierz coś, co przypomina ocean w tej niemal przezroczystej bransoletce z kamieni szlachetnych. Zastosowany tu cytryn ma piękny kolor i jest idealny na wieczór lub na plażę. Kamienie środkowe są duże i nierówno przycięte, aby nadać mu bardzo rustykalny wygląd.

9. Bransoletka z kamieni agatowych:

Bransoletka z kamieni agatowych

Ten czarny kamień jest agatem i wygląda pięknie w połączeniu z cytrynem. Bransoletka wykonana jest z drobnych koralików agatu, które są nawleczone. Centralne koraliki to cytrynowe kamienie. Jest to prosta bransoletka bardziej używana do noszenia na co dzień.

Wybierz swój ulubiony kolor kamienia urodzeniowego, do którego należysz i kup sobie najcenniejszą bransoletkę. Każda z tych bransoletek z kamieniami szlachetnymi podkreśli Twój blask i sprawi, że Twoje dłonie będą wyglądać ładnie. Użyte kamienie szlachetne mogą być naturalne lub syntetyczne. Nawet syntetyczne kamienie szlachetne są cięte i polerowane, aby pokazać ich blask i żywotność. Wybierz spośród rubinu, szafiru lub cytrynu, aby uzyskać trwałą biżuterię.