Bransoletki z koralików zajmują ważne miejsce na liście akcesoriów dla kobiet. Są również noszone przez niektórych mężczyzn i dzieci, aby uzyskać modny wygląd na co dzień. Powszechnie stosowane paski przyjaźni, można je również wykonać w domu z kilkoma różnymi wzorami. Sprawdźmy więc zróżnicowaną kolekcję z różnymi urokami i kolorami, aby pokochać Twoje dłonie.

Tworzenie bransoletek z koralików:

Tutaj spójrz na fantastyczne tworzenie bransoletek z koralików w różnych wzorach. Wybierz ukochaną osobę i spróbuj.

1. Bransoletka z koralików z gumką:

Bransoletka z koralików z gumką

Zastanawiasz się, jak zaprojektować bransoletki z koralików za pomocą koralików i gumek! Wszystko czego potrzebujesz to tylko kilka kryształowych koralików i gumka. Wystarczy zawiązać węzeł z jednej strony i wprowadzić do niego wszystkie koraliki. Połącz oba końce i upewnij się, że węzeł może schować się wewnątrz koralika.

2. Bransoletka z koralików klastrowych:

Bransoletka z koralików klastrowych

Aby zrobić bransoletkę z koralików klastrowych, zdobądź mały srebrny łańcuszek, zapięcie na homara i kilka klastrów koralików w swoim ulubionym kolorze. Przymocuj jedno zapięcie na jednym końcu łańcuszka i zacznij wprowadzać w nim pozostałe koraliki, łącząc je z łańcuszkiem. Po zrobieniu kępek połącz drut na końcu, aby utworzyć bransoletkę.

3. Bransoletka z kryształowych koralików:

Bransoletka z kryształowych koralików

Bransoletka z koralików wykonana z kryształu i topazy w kilku wzorach i kolorach. Potrzebujesz również broszki w podobnym kolorze, aby nadać przednią część bransoletki. Po prostu zamocuj koraliki w łańcuszku i przymocuj łańcuszek do broszki. Upewnij się, że zaczepiłeś oczko na jednym końcu, a szpilkę na głowę na drugim.

4. Bransoletka złomu tkaniny:

Bransoleta ze złomu tkaniny

Masz w domu odpady! Użyj ich, aby zrobić dla siebie uroczą bransoletkę. Zdobądź bransoletkę z tworzywa sztucznego lub drewna. Zrób długie cienkie lub średnie paski tkaniny. Nałóż trochę kleju na bransoletkę i przykryj ją tkaniną w okrągły sposób. Możesz ozdobić bransoletkę różnymi urokami, takimi jak perły, guziki, koraliki, perły itp.

5. Bransoletka z bursztynowej róży:

Bransoletka z bursztynowej róży

Bransoletka z bursztynowych koralików DIY wykonana jest ze srebrnych koralików dystansowych heishe, karbowanych koralików, antycznej miedzi, rdzawych i złotych koralików. Koraliki są wstawione tworząc wzory na srebrnym drucie. Dokończ tworzenie bransoletki z koralików z klamerkami w stylu homara, aby zrobić otwór.

6. Bransoletka z koralików Daisy Chain:

Bransoletka z łańcuszków w kształcie stokrotki

Ta bransoletka z koralików odbywa się za pomocą igły i nici przy użyciu koralików w trzech różnych kolorach. Możesz użyć gotowego koralika kwiatowego dostępnego na rynku. Teraz zrób węzeł na jednym końcu, mocując w nim uchwyt haka. Włóż wszystkie koraliki tworząc wzór. Skończ z mocowaniem haka na drugim końcu.

7. Bransoletka Sunshine Yellow Bead:

Słoneczna bransoletka z żółtego koralika

Ta atrakcyjna bransoletka jest wykonana według wzoru e. Wszystko czego potrzebujesz to trochę złocistożółtych i kości słoniowej pereł. Za pomocą igły i cienkiego sznurka z włókna zwiąż wszystkie koraliki, tworząc grubą bransoletkę. Na obu końcach zamocuj haczyk na głowę i haczyk oczkowy, aby uzyskać otwór. Upewnij się, że mocno trzymasz się wiązania koralików.

8. Bransoletka z koralików z waty cukrowej:

Bransoletka z koralików z waty cukrowej

Ta przyjazna latem bransoletka z koralików wykonana jest z kryształowych koralików, takich jak jasny szafir, żonkil, jasna róża, oliwin, kwiatowy przekładka itp. Wszystkie koraliki są umieszczane w gumce jeden po drugim. Opaska może być otwierana lub prosta. Wystarczy włożyć wszystkie koraliki w gumkę i zapakować w potwierdzone supełki.

9. Urocza bransoletka z koralików w kształcie serca:

Urocza bransoletka z koralików w kształcie serca

Ta stylowa, ale etniczna bransoletka z koralików wykonana jest z okrągłych koralików typu rondelle; zapięcia kwiatowe koraliki i złote metalowe koraliki w kształcie serca. Bransoletka wykonana jest z drutu naciągowego i zapięcia kolanowego oraz szpilek do główki. Po prostu przypnij zapięcie na jednym końcu i wejdź w koraliki zakończone szpilkami na drugim końcu.

Wiele osób zastanawia się, jak zrobić bransoletki z koralików, a to może być prosty sposób na stworzenie atrakcyjnego projektu bransoletki z koralików. Możesz również dodać inny materiał, taki jak złom, guziki, wycięcia szydełkowe, metal i drut itp..