Ciężkie nadgarstki zostały teraz zastąpione uroczymi i prostymi wzorami bransoletek. Wykonane są z metali takich jak złoto, srebro, brąz, miedź, drewno, skóra itp., a ozdobione są koralikami, muszlami, guzikami itp., aby nadać im niepowtarzalny wygląd. Wśród wszystkich bransoletek, bransoletki charms są obecnie dość modne wśród kobiet.

Ten rodzaj bransoletek ma w sobie spersonalizowane zawieszki. Kobiety zazwyczaj używają drobiazgów lub wisiorków, aby stworzyć swój ulubiony projekt. W starożytności bransoletki z wdziękiem były noszone jako amulet na szczęście lub talizman, aby chronić bliskich przed złymi duchami. Jednak wraz ze zmianą dodatków modowych, bransoletki z zawieszkami są akceptowane dla uproszczonego wyglądu dla noszącego.

Najnowsze bransoletki Charm w modzie:

Oto kilka wzorów bransoletek, które jednym spojrzeniem mogą zdobyć Twoje serce.

1. Bransoletka z urokiem jaskiniowca:

Bransoletka z urokiem jaskiniowca

Bransoletka z urokiem jaskiniowca nadaje akcesoriom starożytny akcent. Wykonane z kości i wzorów czaszek, są noszone w celu ochrony przed złem. Jest powszechnie przyjmowany przez kobiety jako znak niebezpieczeństwa lub jako protest przeciwko czemuś złemu na zwykłych ludziach.

2. Bransoletka z urokiem obietnicy:

Bransoletka z urokiem obietnicy

Chcesz obiecać ukochanej coś bardzo ważnego! Podaruj jej obiecujący urok. Bransoletki dla dziewczynek są wykonane ze srebra próby 925 i mają trzy różne wisiorki. Jeden zawiera inicjały; drugi to szafirowy klejnot, podczas gdy na trzecim widnieje wyrzeźbiona na nim różowa obietnica. Krótko mówiąc, wszystkie trzy wisiorki symbolizują głęboką miłość i prawdę.

3. Bransoletka z urokiem skrzydła anioła:

Bransoletka z zawieszką ze skrzydłami anioła

Aniołowie są zdefiniowani jako duchy opiekuńcze, które są posłańcami nieba i ziemi. Uroki bransoletki ze skrzydłami anioła symbolizują miłość, ochronę i duchowość. To jeden z najlepszych prezentów dla Twojego przyjaciela lub ukochanej, który sprawi, że poczuje się zatroskany w każdej sytuacji.

4. Bransoletka z kluczem:

Kluczowa bransoletka z zawieszką

Chcesz podarować coś, co naprawdę działa dla Twojej rodziny lub przyjaciół! Oto szczęście charms do bransoletek charms, key charm bransoletka. Klucze w bransoletce reprezentują wiedzę, ciekawość, przebudzenie, okazję i nowy początek. To najlepszy prezent dla kogoś, kto zmienia się lub rozpoczyna nowy początek życia.

5. Bransoletka Charm Tree Life:

Bransoletka z zawieszką na drzewie

Ta bransoletka to idealny prezent dla Twojej mamy z okazji urodzin lub Dnia Matki. Bransoletki z wdziękiem dla kobiet reprezentują wiedzę, wzajemne połączenie i mądrość. Tak jak drzewo ma głębokie korzenie w glebie i odżywia każdą gałąź w kierunku nieba, podobnie ten urok jest najlepszy dla kręgosłupa czyjegoś życia.

6. Bransoletka z urokiem gwiazdy północnej:

Bransoletka z zawieszką North Star

North Star był używany jako nawigator przez żeglarzy. I dlatego ta złota bransoletka z urokiem jest symbolem ochrony, wskazówek, bezpieczeństwa, kierunku i szczęścia. To najlepszy prezent dla każdego, kto wybiera się w daleką podróż do bezpiecznego powrotu.

7. Bransoletka z zawieszką kwiatową:

Bransoletka z zawieszką kwiatową

Kwiatowe zawieszki do bransoletek były ulubionym rozwiązaniem dla kobiet w każdym wieku. Na początkowych etapach amulety kwiatowe były używane jako wiadomości, a zatem każdy kwiat ma w sobie swoje zróżnicowane przesłanie. Kwiaty oznaczają miłość, nowe początki i nadzieję.

8. Bransoletka z urokiem serca:

Bransoletka z zawieszką w kształcie serca

Srebrna bransoletka z wisiorkiem w kształcie serca zdobędzie serce każdej kobiety w ułamku sekundy. Jak każdy wie, serce to klasyczny denot namiętności, kobiecości, zmysłowości, uwielbienia i miłości. Dla zakochanych serce jest archetypowym darem, który reprezentuje również prawdziwą stronę życia, słuchanie serca.

9. Bransoletka z medalionem:

Medalion Charm Bransoletka

Zapamiętaj swój pierwszy prezent z medalionem z jakimś zdjęciem! Tak, ten projekt został również przyjęty przy tworzeniu uroczej bransoletki z urokiem. Medaliony są podarowane komuś, kto mieszka obok twojego serca, a wręczenie im medalionu oznacza, że ​​przekazujesz mu tę samą wiadomość. Medaliony symbolizują romans, czas i cenną pamięć.

10. Prosta bransoletka z urokiem gwiazdy:

Prosta bransoletka z zawieszką w kształcie gwiazdy

Podobnie jak serce, gwiazdy zawsze pozostawały w modzie na wszelkiego rodzaju projekty biżuterii. Połączenie złota i srebra sprawia, że ​​bransoletka jest wspaniałym prezentem dla ideału Twojego życia. Gwiazdy uosabiają szczęście, ambicję, samorealizację, kobiecość i sławę.

11. Bransoletka z zawieszką z piór:

Bransoletka z zawieszką z piór

Od samego początku pióra zawsze były amuletem szczęścia. Są również brane pod uwagę i stanowią środek komunikacji między człowiekiem a duchami. Regulowana bransoletka z zawieszką z piór jest odtąd najlepszym prezentem dla kogoś, kto znaczy dla ciebie świat, co oznacza nadzieję, wiarę i miłość.

12. Bransoletki z wdziękiem pszczół:

Pszczoła Charm Bransoletki

Może zabrzmieć zabawnie, ale tak, bransoletki z wdziękami pszczół są uważane za bardzo przydatne dla ludzi, którzy są zajęci w taki czy inny sposób. Pszczoły są cenione za ciężką pracę przy wytwarzaniu miodu i jako posłaniec między kwiatami a miodem. Odtąd ten urok uosabia pracowitość, społeczność i ciężką pracę.

13. Bransoletki Dove Charm:

Bransoletka z gołąbkiem

Ta urocza kombinacja koralików i gołębia jest najlepsza dla nowożeńców na nowy początek. Gołąb symbolizuje nadzieję, pokój i wieczną miłość. Jest szeroko obdarowywany przez kochanków jako para gołębi do niekończącego się związku. To także najlepszy prezent dla mam, którym można podziękować za ich poświęcenie i miłość.

14. Bransoletka Eternity Knot Charm:

Bransoletka Eternity Knot Charm

Dramatycznym projektem w kategorii srebrnych bransoletek jest bransoletka z węzłem wieczności. Projekt uroku jest bez wątpienia prosty, ale oznacza bardzo silny dla każdego rodzaju związku. Jest to potężny symbol, który oznacza, że ​​nie ma początku ani końca, ale wieczna miłość z wiarą. To najlepsza rzecz, jaką możesz podarować ukochanemu lub prawdziwemu przyjacielowi.

15. Bransoletki z urokiem jabłka:

Bransoletki z wisiorkiem jabłkowym

Apple ma szerokie znaczenie w zakresie od kuszenia do młodości. Jabłka są symbolem wiedzy, młodości, odrodzenia, piękna i pożywienia. Można to również zrozumieć za pomocą kilku historii, które pokazują jego znaczenie. To doskonały prezent dla energicznej osoby, która zawsze niezawodnie służyła swoim obowiązkom i też jest opiekuńcza.

Charms bransoletki Charms odgrywają ważną rolę w bransoletce. Nie można go wybrać losowo do noszenia. Inne amulety, takie jak sowa, pawie pióro, podkowa, liść, kształty geometryczne itp., również mają swoje znaczenie dla podarowania komuś czegoś znaczącego.