Kiedy myślisz o Titanium, jaka będzie pierwsza rzecz, która przyjdzie ci do głowy? Samolot? Wyposażenie medyczne? A co z biżuterią? Nie zdziw się! Tytan szybko staje się jednym z najgorętszych nowych materiałów wykorzystywanych w projektowaniu biżuterii. Tytan otrzymał swoją nazwę od greckich bogów Tytanów. Bransoletki tytanowe szybko zyskują popularność dzięki doskonałemu wykończeniu, trwałości i oszczędnościom. Zazwyczaj, gdy odczuwamy dyskomfort lub kontuzję, mają one tendencję do szukania ulgi po lekach przeciwbólowych dostępnych bez recepty.

Teraz masz wielką szansę cieszyć się zarówno stylem, jak i luksusem, jednocześnie tworząc własne, osobiste oświadczenie. Dziś możesz wybierać spośród wielu rodzajów męskiej biżuterii na nadgarstki, która szybko staje się koniecznością dla wszystkich dbających o modę i styl mężczyzn.

Męskie bransoletki tytanowe:

Najsłynniejszą biżuterią z najwyższej półki dla mężczyzn są tytanowe bransoletki dla mężczyzn i nie ma co do tego wątpliwości. Zdobądź 9 najlepszych wzorów bransoletek tytanowych tutaj!

1. Tytanowa ciemna i srebrna bransoletka:

Tytanowa ciemna i srebrna bransoletka

Ta tytanowa bransoletka z ciemnymi i srebrnymi kuleczkami w kropki została wykonana ręcznie i pasuje zarówno do mężczyzn, jak i kobiet, jest zintegrowana z tytanem. Jest to wyjątkowy model, który ściśle opiera się zarówno na mocy, jak i sile, a noszenie go na dłoni będzie wyglądało naprawdę świetnie, że nikt nie może zignorować ich oglądania.

2. Bransoletki z mankietami z tytanu bez niklu:

Bezniklowe tytanowe bransoletki mankietowe

Pokazana powyżej tytanowa bransoletka mankietowa nie zawiera niklu i jest idealna dla całej tytanowej bransoletki, która nie będzie idealna do każdego stroju, ale jest również świetną opcją na biżuterię dla osób z alergią na nikiel.

3. Bransoletka z tytanowego łańcucha dla mężczyzn:

Bransoletka z tytanowego łańcucha dla mężczyzn

Uzupełnij wszystkie tytanowe bransoletki, jest to zespół o wszechstronnej wersji i stylu, który różni się od wszystkich innych stylów. Ta bransoletka ma zapięcie ze stali nierdzewnej i oczywiście jest naprawdę lekka i trwała.

4. Tytanowa bransoletka męska z czarnej żywicy Fleur De Lis:

Tytanowa czarna bransoletka z żywicy Fleur De Lis

Żywiczna bransoletka Fleur de Lis z wzorem inspirowanym krzyżem z czarną wkładką z żywicy i fleur de Lis jest specjalnie stworzona dla mężczyzn, którzy są wykonana z lekkiego tytanu. Noszenie tego zdecydowanie zaktualizuj swoją codzienną garderobę dzięki wbudowanej do ostatniej bransoletce.

5. Tajemnicze teatralne zamaskowane tytanowe bransoletki z zielonymi włosami:

Tajemnicze teatralne zamaskowane tytanowe bransoletki z zielonymi włosami

Tajemnicza teatralna bransoletka tytanowa zamaskowana zielonymi włosami jest oryginalnie wykonana z tytanu i maski ze srebra próby 925. Maska wykonana jest bardzo starą i żmudną techniką repusowania, a włosy wyrzeźbiono w kapeluszu z tlenku tytanu, co daje trwałość i niesamowite efekty kolorystyczne.

6. Druzy Matte Rainbow Titanium Bransoletka:

Druzy Matowa Tęczowa Bransoletka Tytanowa

Druzy Matte Rainbow to zdecydowanie rodzaj korka pokazowego, ponieważ błyszczy z każdego kierunku, gdzie oszałamiające koraliki agatowe będą miały matowe, tęczowe tytanowe wykończenie w finale. Męskie tytanowe bransoletki naprawdę wyskoczyły dzięki koralikom, które są mocno Druzy.

7. Męska bransoletka z tytanu z cyrkoniami z identyfikatorem włókna węglowego:

Męska bransoletka z tytanu z cyrkoniami z identyfikatorem włókna węglowego

Bransoletka z tytanu z cyrkoniami została wykonana z lekkiego tytanu, specjalnie wykonana dla mężczyzn, została wyposażona w wkładkę z włókna węglowego i utwardzoną cyrkon. Ta bransoletka została zakończona polerowanym wykończeniem z czarnymi platerowanymi ogniwami o satynowym wykończeniu.

8. Wielosplotowe bransoletki tytanowe:

Wielosplotowe bransoletki z tytanu

Ta wieloniciowa bransoletka tytanowa została wykonana z sześciu wielokolorowych pasm ze złotym magnetycznym zapięciem i ma 7 cali długości. Jest to przedmiot wykonany ręcznie z różnych materiałów z tytanu, złota; nylonowy sznurek pięknie prezentuje się na rękach noszących go mężczyzn.

9. Tytanowa bransoletka kolcza z perskim splotem:

Tytanowa kolczuga bransoletka z perskim splotem

Ta tytanowa bransoletka z kolczugi została pięknie wykonana w stylu perskiego splotu, gdzie każdy z pierścionków jest wykonany z tytanu o grubości 18, wykończony tytanowym zapięciem na homara. Jest bardzo mocny i odporny na korozję, a także wykonany z doskonałego hipoalergicznego materiału, który jest bezpieczniejszy dla każdego, kto ma alergię na metal.

Męska tytanowa bransoletka z pewnością będzie bardzo komplementarnym dodatkiem dla każdego mężczyzny, który ma stylowy i wybredny gust. Ta męska biżuteria dla mężczyzn jest dostępna w różnych stylach jako uderzająca biżuteria, która natychmiast przyciągnie wzrok za każdym razem, gdy wyciągniesz rękę, by powitać lub uścisnąć inną osobę. Ponieważ tytan występuje w stosunkowo dużej ilości w przyrodzie, będzie znacznie tańszy niż biżuteria złota. Bransoletki tytanowe są odporne na korozję i długo trwałe, ponieważ mają tendencję do tworzenia warstwy utleniania, w przeciwieństwie do złota lub aluminium. Nigdy nie pomylisz się z tą tytanową bransoletką, która będzie wyglądać oszałamiająco absolutnie na każdym mężczyźnie, który chce podkreślić swój wizerunek.

Wypróbuj coś innego i stwórz piękną bransoletkę, która będzie arcydziełem z kawałka twardego tytanu, który też jest tak wyjątkowy!