Listopadowe urodziny połączone z dwoma klejnotami, cytrynem i topazem. Cytryn znany jest ze swoich właściwości leczniczych; mówi się, że jego ciepły kolor jest darem od Pana Słońca. Dwa listopadowe kamienie narodzin znane są z kojącej energii i zapewniają bogactwo i zdrowie tym, którzy je noszą. Są to dwa kamienie, które są oszczędne i łatwo dostępne. Mówi się, że Topaz leczy złe humory, kończy koszmary i ogólnie szerzy spokój. Kolor cytrynu waha się od jasnożółtego do brązowego. Jasnożółty kolor cytrynu często przypomina topaz; oba, zwykle mylone ze sobą. Cytryn, zwany także „kwarcem leczniczym”, wyzwala negatywne uczucia. Są to wyjątkowe klejnoty, które można podarować komuś na urodziny. Te są najlepsze, jeśli chodzi o biżuterię.

Najnowsza i atrakcyjna listopadowa biżuteria z kamieniami narodzin dla młodych pań:

Oto najlepsza indyjska biżuteria Deigns of Birthstones dla urodzonych w listopadzie 2018 r..

1. Żółty zaokrąglony listopadowy kamień urodzenia:

Żółty zaokrąglony listopadowy kamień narodzin

Okrągły cytryn nadaje się do wyrobu pierścionków i kolczyków; jego żywy żółty kolor nadaje się do wyrobu biżuterii. Noszenie biżuterii wykonanej z birthstone ma znaczący wpływ na Twoje życie.

2. Niebieski owalny listopadowy kamień urodzenia:

Niebieski owalny listopadowy kamień narodzin

Topaz o owalnym kształcie o wspaniałym niebieskim kolorze, dostępny jest w różnych kalibrowanych rozmiarach. Na rynku dostępne są niestandardowe pierścienie z topazem dostępne na każdą okazję.

3. Listopadowe pierścienie Birthstone:

Pierścionki z kamieniami urodzinowymi w listopadzie

Topaz, to powszechnie podziwiany kamień do biżuterii z birthstone i jest centralnym elementem pierścionków. Są to odpowiednie elementy, które można podarować komuś na specjalne okazje, takie jak ślub, urodziny, rocznica itp. Jego wodny niebieski kolor jest głęboko doceniany, a topazowy kamień narodzin pięknie wykonany ręcznie w srebrnym pierścionku jest idealną listopadową biżuterią z birthstone.

4. Listopadowy naszyjnik z kamienia urodzenia:

Listopadowy naszyjnik z kamieniem urodzinowym

Słoneczny i jasny cytryn, kamień narodzin na listopad to idealny kamień do wyrobu biżuterii. Mówi się, że żółto-złoty kamień jest pocieszający i życiodajny, a także idealnym prezentem na rocznicę, a także trafną biżuterią z kamieniami narodzin w listopadzie.

5. Listopadowe kolczyki z kamienia Birthstone:

Listopadowe kolczyki z kamieniem urodzinowym

Piękne sztyfty ze srebra próby 925 wykonane z topazu i cytrynu; są idealne dla każdego urodzonego w listopadzie. Idealnie nadają się na prezenty dla Twoich bliskich urodzonych w listopadzie. Diament, srebro, perły tworzą świetne połączenia z tymi kamieniami szlachetnymi.

6. Listopadowe bransoletki z kamieniami Birthstone:

Bransoletki z kamieniami urodzinowymi z listopada

Bransoletki są pięknymi dodatkami, gdy są wykonane z kamienia narodzin topazu; wygląda nawet ładnie. To idealne prezenty dla mamy na dzień mamy, jeśli mama urodziła się w listopadzie.

7. Listopadowe obrączki z kamienia Birthstone:

Listopadowe Obrączki z Kamienia Birthstone

Dodaj eleganckiego stylu swojemu życiu, ozdabiając kostki za pomocą kostek wykonanych z niebieskiego kamienia topazowego. To piękna biżuteria, którą możesz podarować wyjątkowej przyjaciółce, matce, siostrze.

8. Listopadowy kolczyk do nosa Birthstone:

Listopadowy Birthstone Nos Stud

Listopadowe kamienie narodzin są idealne jako biżuteria do nosa. Niebieski topaz i stal szterlinga to najlepsze połączenie, jakie możesz mieć na swój kolczyk w nosie.

9. Citrine Birthstone Heart Wisiorek:

Wisiorek serce z cytrynem

Listopadowe kamienie narodzin, symbol szczęścia i witalności, doskonale nadają się do podarowania bliskich na specjalne okazje. Ta zawieszka w kształcie serca jest dostępna w różnych odcieniach żółtego.

Istnieje wiele legend i mitów o uzdrawiającej mocy kamieni szlachetnych. Topaz i cytryn, kamienie narodzin listopada, znane ze swoich kojących właściwości, występują w przyrodzie. Topaz symbolizuje miłość i uczucie, daje bogactwo i czyni intelekt noszącego. W starożytności uważa się, że topaz, gdy jest sproszkowany i mieszany z winem, po wypiciu, zapewniał dobry sen. Kamień pomaga również w równoważeniu nastrojów jednostki. Uważa się, że jeśli masz problem, który cię zniechęca i jeśli marzysz o topazie, problem zostanie rozwiązany. Cytryn jest często mylony z pomarańczowo-żółtym topazem. Listopadowe kolory kamieni urodzeniowych obejmują głównie żółty odcień i niebieski.