Kamień urodzeniowy to kamień szlachetny, który reprezentuje czyjś miesiąc urodzenia. Można je nosić jako wisiorki i biżuterię. Historia kamieni narodzin sięga bardzo dawna. W starożytności zwyczajem było trzymanie dwunastu kamieni i noszenie każdego miesiąca.

pierścionki z kamienia narodzin

Jednak noszenie jednego birthstone ma kilka wieków, ponieważ zostały zmienione ze względu na zwyczaje, gusta i tłumaczenia.

Wzory pierścionków z kamienia Birthstone dla mężczyzn i kobiet:

Pierścionki Birthstones są noszone od dawna. Oto kilka wzorów pierścieni birthstone:

1. Pary inicjały Birthstone Rings:

pary-inicjały-birthstone-obrączki

Te pierścionki z kamienia urodzeniowego wykonane są z różowego złota i mają na sobie inicjały pary. Każdy pierścionek ma swój kamień narodzin, dołączony do ich inicjału. To bardzo słodki pomysł, a te pierścionki dobrze wyglądają, gdy są noszone razem. Można go spersonalizować zgodnie z inicjałami imion pary.

2. Srebrny pierścionek z drzewa genealogicznego Birthstone:

Srebrny pierścionek z drzewa genealogicznego Birthstone

Ten śliczny srebrny pierścionek ma na sobie drzewo genealogiczne. Każdy kamień narodzin członka rodziny jest wybity na drzewie. Pierścionek ma piękny wzór drzewka i prezentuje się bardzo elegancko. To fajny pomysł, inny niż pojedyncze osobiste kamienie narodzin, które noszą ludzie i może być noszony przez każdego członka rodziny.

3. Proste podwójne pierścienie Birthstone:

Proste podwójne pierścienie Birthstone

Ten pierścionek jest wykonany ze srebra próby 925. Jest to pierścionek dla par, ponieważ ma kamień narodzin obojga partnerów. Jest to jeden z najprostszych wzorów pierścionków birthstone i można go nosić na co dzień.

4. Pierścienie z kamienia narodzin nieskończoności:

Pierścionki z kamieniami nieskończoności

Ten srebrny pierścionek ma z przodu kształt nieskończoności. Ma dwa rodzaje kamieni narodzin ułożonych wzdłuż nieskończoności. Wygląda elegancko i ładnie. Różni się od zwykłych wzorów pierścionków narodzin i jest świetnym dodatkiem.

5. Pierścień klatki z kamieniami serca:

Pierścionek na klatkę z kamieniami serca

To wyjątkowy pierścionek z birthstone. Wykonany jest ze srebra i ma strukturę przypominającą klatkę, w której znajdują się dwa kamienie narodzin pary. Kamienie mają kształt serca i wyglądają niezwykle ładnie. Ten pierścionek można nosić na przyjęciach i innych okazjach. To miły prezent dla pary.

6. Pierścionki z kamieniem narodzin dla mężczyzn:

Pierścionki z kamieniem narodzin dla mężczyzn

Ten męski pierścionek o szlifie poduszkowym ma elegancki i majestatyczny wygląd. Pośrodku ma kamień narodzin z cytrynem, z diamentami wysadzanymi po obu stronach. Ma królewski wygląd i różni się od zwykłych wzorów birthstone. Jest to jeden z najlepszych pierścionków birthstone dla mężczyzn.

7. Vintage srebrny pierścionek z kamienia Birthstone:

Vintage srebrny pierścionek z kamieniem urodzinowym

Ten antyczny pierścionek z ognistym opalem ma wygląd vintage. Jest to filigranowy pierścień i jest regulowany. Ma delikatny i piękny design. Pierścionek wykonany z mosiądzu posrebrzanego. Będzie dobrze wyglądać zarówno na nastolatkach, jak i dorosłych.

8. Delikatny pierścionek z różą z kamieniem narodzin:

Delikatny pierścionek z różą z kamieniem narodzin

Ten birthstone pierścionek wykonany jest ze srebra i ma pośrodku biały szafirowy kamień narodzin. Pierścień jest spleciony i ma różę pośrodku z liśćmi po obu stronach. To idealny pierścionek zaręczynowy.

9. Pierścień z kamieniem księżycowym:

Pierścień z kamieniem księżycowym

Ten wyjątkowy pierścionek wykonany jest ze srebra i ma kamień narodzin Moonstone na czerwiec. Ma filigranowy wzór boho i wygląda ładnie dla osób w każdym wieku.

Pierścionki Birthstone były wcześniej noszone w dość przesądny sposób, ale w dzisiejszych czasach stały się modną biżuterią. Ludzie lubią nosić swoje kamienie narodzin w pierścionkach, naszyjnikach, kolczykach itp..