Kamieniem narodzin lipca jest Ruby. Ten jasny i wspaniały czerwony kamień jest jednym z najcenniejszych i najdroższych kamieni szlachetnych. Wiadomo, że kamień szlachetny chroni noszącego przed wszelkim złym zdrowiem i nieszczęściem. Biżuteria stworzona z rubinu jest genialna i wyrafinowana.

Piękny i atrakcyjny kamień narodzin na lipiec to Ruby & Jego projekty biżuterii:

Oto najlepsze kamienie narodzin na lipiec i ich modele biżuterii.

1. Lipiec Kamień urodzenia:

Kamień narodzin lipca

Kamieniem narodzin lipca jest rubin; otrzymujesz ten jasnoczerwony kamień szlachetny, który ma genialny kolor. Mówi się, że kamień zapewnia siłę i chroni przed złem. Kamień oznacza również miłość i pasję. Przynosi szczęście swoim użytkownikom i dlatego jest bardzo popularny.

2. Naszyjnik z kamienia urodzinowego w kształcie serca:

Naszyjnik z lipcowego kamienia w kształcie serca

Zdobądź ten wspaniały czerwony rubinowy wisiorek w kształcie serca ze srebra próby 925. Wisior jest również wysadzany drobnymi kryształkami Swarovskiego. Kamień rubinowy ma okrągły kształt i jest pięknie osadzony w wisiorku. To idealny prezent dla każdego urodzonego w lipcu.

3. Rubinowy pierścionek z kamieniem narodzin:

Pierścionek z lipcowym kamieniem do układania w stosy

Sprawdź ten olśniewający pierścionek z lipcowymi kamieniami urodzeniowymi, który ma wokół niego malutkie rubinowe kamienie. Kamienie rubinowe są idealnie oszlifowane w okrągły kształt i sprawiają, że pierścionek wygląda na pełny. Jest to idealne rozwiązanie na specjalną okazję, a nawet jako prezent urodzinowy lub rocznicowy.

4. Biżuteria z pereł i rubinów z lipca Birthstone:

Biżuteria z pereł i rubinów w lipcu

Zaprezentuj ukochanej osobie ten oszałamiający i przyciągający wzrok zestaw naszyjników z pereł i rubinów. Biżuteria z lipcowego kamienia urodzeniowego jest idealna, ponieważ ma prosty wzór składający się z perłowego koralika i rubinowego okrągłego kamienia nad nim. Wzór jest bardzo delikatny i idealny do codziennego użytku.

5. Lipiec Birthstone Kolczyki:

Kolczyki z lipcowego kamienia

To kolejna wspaniała biżuteria z lipcowego kamienia w kształcie serca. Te rubinowe kamienie w kształcie serca są oprawione w srebro i są wykonane w formie kolczyków. Kamienie mają duże rozmiary, dzięki czemu twarz wygląda na pełniejszą. Kolczyki są idealne do noszenia okazjonalnie i wyglądają bardzo królewsko.

6. Lipiec Birthstones Bransoletka tenisowa:

Lipiec bransoletka tenisowa birthstone

Oto wspaniała rubinowa bransoletka tenisowa w kolorze złota. Wybór koloru czerwonego i złotego jest klasyczny i tworzy wspaniałą, bogatą bransoletkę. Użyte tu rubinowe kamienie mają owalny kształt i są pięknie osadzone wokół bransoletki. Dzięki temu dłonie wyglądają elegancko i uroczo.

7. Lipiec Zegarek Birthstone:

Lipcowy zegarek z kamieniem urodzinowym

Zdobądź ten jedyny w swoim rodzaju zegarek z osadzonym w zegarku kamieniem rubinowym. Ten designerski egzemplarz jest bardzo rzadki i tworzy luksusowy i ekstrawagancki zegarek. To z pewnością sprawi, że głowy się odwrócą. Zdobądź ten bezcenny zegarek, a zaprezentujesz go znajomym i rodzinie.

8. Owalny lipcowy pierścionek z kamieniem urodzinowym:

Owalny pierścionek z kamieniem narodzin w lipcu

Jest to królewski i królewski, duży rubinowy pierścionek, który jest otoczony diamentami i złotem. Zastosowany tu duży rubinowy kamień jest precyzyjnie oszlifowany, co bardzo dobrze podkreśla jego blask. Kolory kamienia przenikają się i tworzą odcień czerwieni. Otaczające go diamenty dodają jej blasku i blasku.

9. Żyrandol z lipcowymi kolczykami:

Kolczyk z żyrandolem w lipcu

Wydobądź ten klasyczny żyrandol z kamieniami rubinowymi w kształcie łzy na idealny wieczór. Użyte tu kamienie rubinowe mają dwa kształty, owalny i łezkowy. Styl żyrandola sprawia, że ​​jest to odpowiednia biżuteria na przyjęcia i uroczystości. To musi być połączone z ciężkimi strojami i świetnie nadaje się na wesela i inne wyjątkowe dni.

Birthstone na lipiec to rubin wśród genialnych i najbardziej poszukiwanych kamieni szlachetnych. Wiadomo, że czerwony kolor kamienia jest kochany przez wszystkich, ponieważ symbolizuje szlachetność. Przedmiotów jubilerskich wykonanych z rubinu jest wiele, a przedmioty takie jak pierścionki i kolczyki są najbardziej cenione. Kamień pięknie komponuje się ze złotym, a nawet srebrnym metalem.