Kamienie Cytrynowe są uważane za szczęśliwe na listopadowe urodziny. Posiada różne odcienie żółtego koloru. Jest to kamień sukcesu i dlatego jest również znany jako „kamień kupiecki”. Służy do promowania sukcesu w biznesie. Przede wszystkim ma tyle jasnej energii, która oświetla wiele aspektów życia. To na szczęście i dobry urok, które przychodzą w nieoczekiwany sposób. Citrine Stone jest połączony z czakrą splotu słonecznego ludzkiego ciała, które zwiększają twoją osobistą moc i energię. Pomaga w oczyszczeniu negatywnej energii z otoczenia i przywraca nadzieję.

Cytrynowe kamienie szlachetne z obrazami:

Oto nasze 9 najlepszych kamieni szlachetnych cytryn z obrazami w najnowszych wzorach. Wybierz najlepszy i wypróbuj.

1. Naturalny Kamień Cytrynowy:

Naturalny Kamień Cytrynowy

Jest to naturalny kamień cytrynowy, ponieważ występuje. Jest to surowy materiał o różnych kształtach. Jest to jeden z powszechnych minerałów występujących w skorupie ziemskiej i ma słabszy kolor, ale czasami jest bladożółty. To właśnie zawartość żelaza nadaje mu żółty kolor. Należy go chronić przed nadmiernym ciepłem.

2. Wieloaspektowy kamień cytrynowy:

Wieloaspektowy kamień cytrynowy

Jest to bardzo drogi kamień cytrynowy o wieloaspektowych właściwościach. Wygląda na to, że samo Słońce rozpościera swoje promienie w każdym zakątku. Ten kamień cytrynowy rzadko rozprzestrzenia swoją jasną energię, aby zamanifestować radość i szczęście w otoczeniu.

3. Wisiorek z krzyżem cytrynowym:

Wisiorek z krzyżem cytryn

Ten krzyżyk jest wytłoczony w poziome i pionowe serie kamieni cytrynowych. Jest bardzo cenny dla wspólnoty chrześcijańskiej. Do zawieszki w kształcie krzyża przymocowane są okrągłe kamienie cytrynowe. Wyciąga negatywność i złość z twojego ciała.

4. Wisiorek z cytrynem:

Wisiorek z kamieni cytryn

Ta bransoletka składa się z cytrynu z kamieni szlachetnych. Ma w nitce linię cytrynu. To wygląda niesamowicie. Działa rozgrzewająco i energetyzująco. To będzie motywować na każdym poziomie Twojego życia. Jest to jasnożółty kolor dający pozytywne nastawienie i pomagający w przyciąganiu przyjaciół.

5. Drzewo pieniędzy z kamieni szlachetnych cytrynu:

Drzewo pieniędzy z kamieni szlachetnych cytryn

Jest to fałszywe drzewko pieniędzy z kryształkami cytrynu. Uważa się, że zwiększa to twoje bogactwo. Na drzewie wiszą żółte kamienie cytrynowe. To stanie się centrum przyciągania w Twoim domu. Otrzyma też wiele pochwał. To jest bardzo kreatywne.

6. Cytrynowy kryształowy kamień:

Kamień Kryształowy Cytryn

To bardzo przydatny kamień cytrynowy. Jest to duża okrągła figurka przypominająca kulę. Poprawa chorób dróg moczowych, nerek i przewodu pokarmowego to korzyści z kamienia cytrynowego. To wygląda krzykliwie i wydaje się, że jest wypełnione w środku. Pomaga w zwiększeniu krążenia krwi.

7. Pierścienie z kamienia cytrynowego:

Pierścionki z kamienia cytrynowego

Jest to pierścionek z cytrynem w kształcie łzy otoczony wieloma diamentami. Nawet po obu stronach jest linia wysadzana diamentami. Noszenie tego może przezwyciężyć depresję i lęki. Pomaga w utrzymaniu stabilności i kontroli emocji. Jest w bezpośrednim działaniu słońca.

8. Naszyjnik z kamieniami cytrynowymi:

Naszyjnik z kamieni szlachetnych cytryn

Ten naszyjnik składa się z kamieni cytrynowych. Ta biżuteria z cytrynem ma ogromne pozytywne skutki. Ten naszyjnik wzmocni Twoją osobowość dzięki atrybutom energii i mocy. Może zmienić wroga w przyjaciół. To zapewni ci czarującą osobowość.

9. Kolczyk z kamieniami cytrynowymi:

Kolczyk z kamieniami cytrynowymi

Kolczyki wykonane z jasnożółtego cytrynu. Ma liczne korzyści z kamieni szlachetnych cytryn. Cytryn to kamień radości z nadzieją na optymistyczną przyszłość. Pomaga patrzeć w przyszłość i odrzucać problemy rodzinne. Pomaga w znalezieniu właściwego rozwiązania naszych problemów.

Kamienie cytrynowe niosą w sobie moc Słońca. Cytryn to wspaniały kamień, który sprawia, że ​​jesteś hojny i chroni przed wszelką negatywnością. Przydaje się do medytacji i rozwoju duchowego. Wzmacnia Twoją pewność siebie, siłę woli i kreatywność. Pomaga w przezwyciężaniu urazów psychicznych i korzystnie wpływa na żołądek, trawienie i ogólne problemy zdrowotne.