Człowiek jest zawsze zafascynowany kamieniami szlachetnymi. Kamienie szlachetne są dostępne luzem, dzięki czemu możesz z nich korzystać, jak chcesz. Kamienie szlachetne są cenne i półszlachetne. Drogocenne kamienie szlachetne są bardzo drogie i rzadkie. Z drugiej strony, luźne półszlachetne kamienie szlachetne są dostępne dla zwykłego człowieka i łatwo dostępne. Można zachować te kamienie tak, jak są z nimi, a nawet użyć ich jako biżuterii, takiej jak pierścionek lub naszyjnik.

Atrakcyjne luźne pierścionki z kamieniami szlachetnymi z obrazami:

Te naturalne luźne kamienie zawsze błogosławią człowieka pokojem i szczęściem. Te kamienie szlachetne są bardzo korzystne i naturalnie znajdują się na łonie Ziemi.

1. Luźny kamień rubinowy:

Luźny kamień rubinowy

Ten luźny kamień szlachetny znany jest jako Rubin. Jest uważany za króla kamieni szlachetnych. Ten rzadki kamień szlachetny ma wspaniały kolor i jest najlepszym wyborem na biżuterię. Ma drobniejsze właściwości i doskonałą twardość. Ten kamień szlachetny jest wytrzymały i trwały.

2. Luźny kamień szafirowy:

Luźny kamień szafirowy

Jest to najlepszy luźny kamień na pierścionek. Szafiry dostępne są w kolorze niebieskim, żółtym, zielonym i różowym. Jest to najbardziej pożądany kamień szlachetny, a jego wartość zależy od jego wielkości. Do cięcia tego kamienia potrzebne są duże umiejętności i doświadczenie. Można go nosić na co dzień.

3. Luźny kamień szlachetny aleksandrytu:

Luźny kamień aleksandrytowy

Ten kamień występuje głównie w Rosji. Ten naturalny sypki kamień szlachetny jest bardzo atrakcyjny ze względu na jakość koloru. Te kamienie mają zaskakującą jakość zmiany koloru pod wpływem zmieniającego się światła. Zamieni się na czerwony w świetle świec i fioletowy w świetle elektrycznym. To najrzadszy kamień szlachetny.

4. Luźny ametystowy kamień szlachetny:

Luźny ametystowy kamień szlachetny

Ten luźny kamień jest dostępny w różnych kolorach, takich jak fioletowy, ciemnoczerwony fiolet i niebieskawy fiolet. Bardziej cenione są ametysty o głębokim kolorze. Uważa się, że ten kamień daje szczęście i miłość pod prysznicem. Szlachetny kolor Ametystu jest bogaty w fiolet i jest rzadki.

5. Luźny kamień opalowy:

Luźny kamień opalowy

Ten luźny naturalny kamień szlachetny jest popularny i występuje w wielu atrakcyjnych kolorach. Opale należy chronić przed ciepłem i należy obchodzić się z nimi ostrożnie. Jakość koloru tego kamienia jest bardzo bogata i piękna. Australia jest założycielem tego szlachetnego kamienia.

6. Luźny kamień perydotowy:

Luźny kamień perydotu

Ten kamień luzem dostępny jest tylko w jednym kolorze tj. zielony. Znajduje się głęboko w ziemi. Znaczenie słowa Peridot jest „obfite”, więc daje wiele radości i miłości swojemu posiadaczowi. Może być stosowany w pierścionkach i bransoletkach. Jego kolor ma duże znaczenie.

7. Luźny kamień tanzanitowy:

Luźny kamień tanzanitowy

Nazwa tego luźnego kamienia szlachetnego Tanzanit pochodzi od państwa wschodnioafrykańskiego, Tanzanii. Występuje tylko tam i dlatego może być drogi. Ten niezwykły kamień jest bardzo delikatny w obsłudze i może zostać roztrzaskany pod wpływem ciepła.

8. Luźny kamień topazowy:

Luźny kamień topazowy

Jest to luźny kamień półszlachetny, powszechnie występujący w kolorze żółtym. Kiedy wchodzi w kontakt z ciepłem, zmienia kolor na niebieski. Topaz uważany jest za twardy i trwały kamień szlachetny. Topaz zmieni kolor, gdy znajdzie się w pobliżu trucizny. Może to łatwo się zepsuć, więc należy obchodzić się z nimi ostrożnie.

9. Luźny kamień turmalinowy:

Luźny kamień turmalinowy

Ten luźny półszlachetny kamień szlachetny ma niezrównaną różnorodność kolorów. Istnieje inna nazwa dla innego koloru turmalinu. Czerwony turmalin jest znany jako „rubellite”, różowy jest znany jako „szokujący róż”, dwukolorowy turmalin jest znany jako „bi kolorowy”, a więcej niż dwa jako „wielokolorowy”.

Luźne kamienie szlachetne są tak cenne, jeśli rozumie się ich zalety. Może spływać na ciebie błogosławieństwami, jeśli zostanie idealnie dobrany. Te luźne kamienie szlachetne są obecnie bardzo poszukiwane. Jubilerzy sprzedają kamienie szlachetne mówiąc, że są oryginalne. Ale nie jest łatwo zdobyć prawdziwy kamień szlachetny. Prawie nie można dostać prawdziwego. Obecnie kamienie te są produkowane w laboratoriach za pomocą mieszanin chemicznych. Chociaż są również traktowane jak prawdziwe.