Lato jest w drodze! Czy kupiłeś bawełnianą kamizelkę, aby cieszyć się gorącymi dniami z maksymalnym efektem chłodnym??

Tak, bawełna uważana jest za najlepszy materiał na upalne lata. Pochłania pot z twojego ciała i daje ulgę od upału. Zainspirowany projektami kamizelek, jest to szyty na miarę projekt szeroko stosowany nawet na stoisku modowym przez nastolatków.

Najnowsze i stylowe wzory bawełnianych kamizelek dla panów i pań w trendzie:

Oto kilka wzorów bawełnianych kamizelek, które ozdobią Twój strój, aby uzyskać stylowy wygląd.

1. Klasyczna bawełniana kamizelka Power dla mężczyzn:

Kamizelki bawełniane

Męski fason kamizelki bawełnianej, który jest zarówno swobodny, jak i puszysty, to klasyczny fason z zamkiem błyskawicznym. Rękawy kamizelki są lekko średniej szerokości i dopasowane do skóry. Projekt jest dość popularny na siłownie, poranne spacery, nocne spacery itp.

2. Otwarta kamizelka bawełniana dla kobiet:

Bawełniana kamizelka z otwartym przodem dla kobiet

Nastolatki ze szkół wyższych i kobiety pracujące są bardzo przyciągane do damskiego projektu bawełnianej kamizelki. Kamizelka ma rozcięcie z przodu z szerokimi i długimi bocznymi kołnierzami. Konstrukcja bez rękawów dodaje uroku kamizelce.

3. Dwukolorowa bawełniana kamizelka dla mężczyzn:

Dwukolorowa bawełniana kamizelka dla mężczyzn

Lekka, luźna męska bawełniana kamizelka jest dość powszechnie noszona jako wewnętrzna. Projekt kamizelki ma podwójny kolor, który dzieli kamizelkę na dwie różne sekcje, czarno-białą. Zabudowany dekolt kamizelki zapewnia perfekcyjny wygląd dopasowanym mięśniom ciała.

4. Funky bawełniana kamizelka dla kobiet:

Kamizelka z bawełny Funky dla kobiet

Kamizelki bawełniane dla kobiet wykonane z delikatnego materiału dżinsowego są mocno inspirowane wzorami koszul lub kurtek. Kamizelka posiada kołnierz i cztery kieszenie w skośnym kroju. Konstrukcja bez rękawów i elastyczna talia zapewniają noszącemu smuklejszy wygląd.

5. Bawełniana kamizelka Strip Tank dla mężczyzn:

Bawełniana kamizelka Strip Tank dla mężczyzn

Konstrukcja zbiornika w konstrukcji kamizelki jest dość popularna wśród mężczyzn, głównie nastolatków. Bawełniana kamizelka ma czarno-biały wzór w paski, który jest uroczym wzorem dla mężczyzn. Łagodny, szeroki rękaw z czarną obwódką zapewnia oszałamiający wygląd na siłowniach, wycieczkach, piknikach itp..

6. Fantazyjna bawełniana kamizelka dla kobiet:

Fantazyjna bawełniana kamizelka dla kobiet

Damska bawełniana kamizelka zyskuje modny akcent, nadając jej długość i nieskazitelne warstwy. Blat wykonany jest w geometryczne wzory i paski w jasnym kolorze. Warstwy są zakrzywione, inspirowane otwartym przodem kamizelek. Jest szeroko noszony na jednym kawałku i dżinsach lub szortach.

7. Bawełniana kamizelka z kapturem dla mężczyzn:

Kamizelka bawełniana z kapturem dla mężczyzn

Bawełniana kamizelka, którą mogą nosić zarówno mężczyźni, jak i kobiety, to kamizelka z kapturem. Czarna bawełniana kamizelka ma krój czapki z dopasowaniem podobnym do kurtek. Otwór kamizelki zapinany jest na zamek błyskawiczny, a zwisające sznurki nadają kamizelce inny wygląd.

8. Szyfonowa kamizelka bawełniana dla kobiet:

Szyfonowa kamizelka bawełniana dla kobiet

Nowy wzór w damskich kamizelkach bawełnianych jest wykonany zarówno z bawełny, jak i szyfonu, aby był bardziej atrakcyjny. Bawełniana kamizelka w kolorze białym jest dopasowana do skóry, która jest dodatkowo ozdobiona szyfonowym materiałem z wytłoczonymi motywami kwiatowymi. Nadaje zmysłowy akcent kobiecemu spojrzeniu.

9. Bawełniana kamizelka jeansowa dla mężczyzn:

dżinsowa kamizelka bawełniana dla mężczyzn

Dżins i bawełniane kamizelki łączą się, aby nadać męskiej osobowości nowy i chwytliwy wygląd. Kamizelka wykonana jest na wzór formalnych kamizelek. Brzeg kamizelki ma puszysty wzór z dwiema malutkimi kieszonkami.

Zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet, projekty damskich kamizelek bawełnianych dały ogromną różnorodność do wyboru, która z pewnością doprowadzi do szaleństwa. Kamizelki bawełniane są obecnie noszone, aby nadać swojemu ciału widoczny wygląd pokazujący twoje krzywe lub wysoko zbudowane ciało.