Kamizelki to w zasadzie ubrania bez rękawów, które są noszone na górnej części ciała. Są one noszone na koszulach i T-shirtach, trochę jak marynarki, aby dodać im rozmachu. Trend noszenia kamizelek szybko nadrabia zaległości w branży modowej naszego kraju i jest to obecnie popularny i bardzo stylowy wybór odzieży.

Najnowsze i modne wzory szarych kamizelek dla panów i pań:

spójrzmy na 9 najlepszych wzorów szarych kamizelek.

1. Szara kamizelka w stylu garnituru:

Szara kamizelka w stylu garnituru

To klasyczna męska formalna kamizelka garniturowa. Zwykle nosi się go na koszuli garnituru lub koszuli zapinanej na guziki, z guzikami biegnącymi po środku z przodu, a pasek utrzymuje go i można go regulować z tyłu. Chociaż obecnie nosi się ją bez marynarki i krawata, klasyczna szara kamizelka garniturowa ma na ogół podobny kolor marynarki, podczas gdy krawat można schować do środka..

2. Szara długa kamizelka:

szara długa kamizelka

To klasyczna odzież oversize dla kobiet, które chcą wyglądać stylowo i komfortowo. Bez rękawów i ogólnie dłuższy niż top, który nosisz, jest to lejąca się szara koszulka, która może być zapięta lub rozpięta. Przepełniony wygląd tej prostej, ale wspaniałej kamizelki zapewnia uroczo wygodny wygląd.

3. Dorywcza szara kamizelka:

Casualowa szara kamizelka

Są one na ogół podobne do kamizelki garniturowej, ale mają bardziej wygodny i znoszony wygląd niż skrobiowe i formalne wrażenie, które wydziela kamizelka garniturowa. Można je nosić na t-shirtach, dekoltach w szpic, a nawet koszulkach. Po prostu dorzuć jasnoszare kamizelki z męskimi koszulami i nie rozpinaj go, aby uzyskać wygląd uroczego chłopca.

4. Formalna szara kamizelka:

szare kamizelki

Kolejna klasyczna kamizelka, która jest modna od dłuższego czasu, formalna szara kamizelka w damskim stroju wizytowym może być noszona zarówno na spódnicach, jak i na spodniach i wygląda równie elegancko i seksownie.

5. Szara kamizelka w stylu puffer:

Szara kamizelka w stylu puffer

Kamizelka Grey Puffer to popularny zamiennik kurtki rowerowej, który ostatnio pojawia się w modzie męskiej. Lekkość kamizelki sprawia, że ​​jest łatwa w noszeniu i zapewnia zarówno ochronę kurtki rowerowej, jak i podkreślenie stylu kamizelek.

6. Szara kamizelka tweedowa:

Kamizelka z szarego tweedu

Tweedowa podszewka kamizelki nadaje jej charakteru, dodając jej stylu do reszty Twoich ubrań. Ten jest dla pań i jest to jeden z najpopularniejszych wyborów, jeśli chodzi o damskie kamizelki i kurtki.

7. Asymetryczna wąska szara kamizelka:

Asymetryczna szara kamizelka Slim

Ta to kamizelka garniturowa buntownika. Jedna strona kamizelki jest wzorzysta asymetrycznie tak, że zachodzi na drugą stronę i jest zapinana z boku, a nie na środku jak klasyczna kamizelka garniturowa. Asymetryczna jasnoszara kamizelka świetnie prezentuje się zarówno formalnie, jak i szykownie na garniturze, a najlepsze jest to, że nie musisz nosić krawata.

8. Szara kamizelka damska Regular Wear:

Regularna damska szara kamizelka

Kobieca kamizelka puchowa bardziej przypomina marynarkę zakładaną na zwykłe ubrania. Spadochronowa faktura materiału nadaje mu opuchlizny, stąd nazwa typu kamizelek. Wyglądają elegancko, gdy są noszone na nieformalne drinki i kolacje na plaży lub w jakimś plenerze.

9. Skórzana szara kamizelka unisex:

Kamizelka skórzana szara unisex

To najlepsze rodzaje kamizelek. Wykonane ze skóry, błyszczące i o zupełnie nowym poziomie stylu i wyrazistości, mogą być męskie lub damskie. Chociaż generalnie kamizelki skórzane są bardziej popularne w kolorze czarnym, szare męskie kamizelki, a nawet zielone męskie kamizelki wyglądałyby równie dobrze w zestawieniu z kontrastową koszulą o lekkiej fakturze.

Kamizelki to koszulki bez rękawów noszone na różnych ubraniach. Wcześniej noszenie kamizelki było uważane za formalne ubranie, ponieważ było noszone tylko przez mężczyzn na koszulach od garnituru. Jednak kamizelki stały się nową modą i są noszone przez mężczyzn i kobiety.