Kamizelka w Anglii powszechnie znana jako kamizelka garniturowa w krajach amerykańskich prawdopodobnie nie ma żadnej różnicy, ponieważ zarówno zakrywa górną część ciała, jak i jednocześnie jest bez rękawów. Kamizelki są wydłużane do pasa za pomocą lamówki. Zapinana na trzy, pięć lub tylko jeden guzik, kamizelki przylegają do ciała dzięki wąskiemu krojowi. Kamizelki garniturowe to zazwyczaj te stylowe części garderoby, które można założyć na koszulę bez marynarki i krawata, podczas gdy kamizelka to nieco dżentelmeńska postawa, którą nosi się z krawatem. Panowie mogą nosić kamizelki garniturowe o różnym dopasowaniu kolorystycznym, a także podobne garnitury. Niektóre niesamowite projekty kamizelek garniturowych mogą pomóc nosić kamizelki garniturowe z innymi strojami.

Najnowszy i modny garnitur kamizelka dla mężczyzn w oficjalnym stroju:

Przyjrzyjmy się 9 topowym wzorom garniturów kamizelkowych.

1. Kombinezon kamizelki z niebieskiej wełny:

kamizelki garniturowe

Dorywcza kamizelka garniturowa z niebieskiej wełny dla mężczyzn wygląda oszałamiająco na nieformalne spotkanie biznesowe. Błyszczący niebieski materiał, który najlepiej pasuje do garnituru, nadaje bogatego i eleganckiego stylu Twojemu opatrunkowi. Pięć guzików i lamówka z ogonem również zapewniają pożądany profesjonalny wygląd.

2. Dwurzędowa kamizelka garniturowa męska:

Dwurzędowa kamizelka garniturowa męska

Zakaźna dwurzędowa męska kamizelka garniturowa przyciąga wzrok wszystkich. Splendor dwurzędowych kamizelek widać nawet za marynarką. Kamizelka może być również noszona samodzielnie, aby uzyskać jak najlepszy wygląd.

3. Męska kamizelka slim fit z dekoltem w szpic:

Dopasowana męska kamizelka garniturowa z dekoltem w szpic

Kamizelka z dekoltem w szpic pasująca do męskiej kolekcji to najpopularniejszy i zawsze ulubiony styl kamizelek marynarek. Niektóre designerskie dwukolorowe kamizelki z dekoltem w szpic również wyglądają imponująco, podczas gdy jednokolorowa kamizelka garniturowa również nadaje głęboki wygląd.

4. Kamizelka z głębokim dekoltem w kształcie litery U:

Kamizelka garniturowa z głębokim dekoltem w kształcie litery U

Czarna kamizelka garniturowa z głębokim dekoltem w kształcie litery U to najkorzystniejsze projekty męskich garniturów. Zapinany na guziki dekolt w kształcie litery U wygląda elegancko podczas noszenia na koncertach i imprezach. Mężczyźni mogą nosić markowe krawaty wraz z kamizelkami z dekoltem w kształcie litery U, ponieważ nadaje to pełną wagę wewnętrznej koszuli i krawatom.

5. Zapinana na krzyż, szara kamizelka garniturowa:

Zapinana na krzyż szara kamizelka garniturowa

Męska szara kamizelka garniturowa zapinana na guziki to królewskie barwy przyjęć, które dotyczą ślubów i uroczystości. Szary, jednobarwny odcień kamizelki prezentuje się znakomicie na imprezy. Kamizelka zapinana na krzyż ma duże guziki, które wyglądają niesamowicie.

6. Stylowa męska kamizelka slim-fit:

Stylowa męska kamizelka garniturowa slim fit

Kamizelki garniturowe slim fit dla mężczyzn mają designerski wpływ na mężczyzn. Kamizelki garniturowe dla mężczyzn różnią się od szerokiej gamy wzorów, od zwykłych kamizelek po designerskie dwukolorowe kamizelki, które mają wewnętrzną kamizelkę zapinaną na jeden guzik i ciemniejszą górną kamizelkę zapinaną na trzy do pięciu guzików. Efektowny, ozdobny wygląd takich kamizelek wygląda wspaniale.

7. Kamizelka garniturowa inspirowana stylem vintage:

Wąska kamizelka garniturowa inspirowana stylem vintage

Inspirowane stylem vintage męskie kamizelki garniturowe slim fit są świetnym wyborem, a nie gotowymi kamizelkami, które można mieszać i dopasowywać. Ale mieszane i dopasowane kamizelki w różnych kolorach również dają efektowny wizerunek. Brązowa kamizelka wygląda niesamowicie z różnymi kolorami spodni i koszuli.

8. Skórzana kamizelka garniturowa Slim Fit:

Skórzana kamizelka garniturowa slim fit

Skórzane męskie kamizelki garniturowe to modna kamizelka dla mężczyzn, którzy uwielbiają mieszać smaki innymi smakami. Mieszanka zwykłego garnituru ze skórzaną kamizelką to niezrównane połączenie, które prezentuje modowy styl dla mężczyzn pracujących w sprawach publicznych.

9. Casualowa kamizelka w kratę:

Kamizelka garniturowa w kratę

Męska kamizelka garniturowa w kratę to najmodniejsze wzory garniturów. Ulubiona część męskiego garnituru. Kraciasty nadruk na garniturze i kamizelce wygląda fantastycznie i profesjonalnie, co nadaje dojrzały wygląd męskiemu opatrunkowi.

Niektórzy mężczyźni noszą trójkolorową kombinację, taką jak spodnie i koszula oraz kamizelka w różnych kolorach, które się uzupełniają. Kamizelki garniturowe w kratę wyglądają naprawdę formalnie wysoko w przypadku umów biznesowych i imprez. Dżinsowe kamizelki to modny styl dla mężczyzn, którzy chcą uzyskać sportowy i surowy wygląd. Podczas gdy skórzane, sztruksowe kamizelki to fantazyjne kamizelki, które można nosić na wieczornych wyjściach lub imprezach.