Wszyscy potrzebujemy odpowiedniej ilości czynnika chroniącego przed słońcem, aby nasza skóra była zdrowa w upalne lato. Ale wszyscy musimy zadbać również o wielkość naszej głowy, podczas gdy my wybieramy tę za nas. Niektóre mogą mieć mniejsze głowy, a inne duże. Ludzie z dużymi głowami bardziej się martwią i myślą, że nie mają zapasów wielkich kapeluszy, które chronią głowę i skórę przed słońcem. Ale teraz tak nie jest.

Najlepsze duże kapelusze dla kobiet i mężczyzn:

Tutaj również mamy duże kapelusze, które są najlepszymi 9 topowymi modelami,

1. Duże duże kapelusze:

Duże kapelusze w dużych rozmiarach

Zdobądź ekstra duże kapelusze dla dużych głów, wybierając ten, który pokazano tutaj. Jest to idealna czapka dla dużych głów w kolorze khakhi. Jest inaczej znany jako kapelusze rybackie, które są odpowiednie, aby zabrać Cię w każdą pełną przygód wycieczkę?.

2. Model z pełną koroną Duże kapelusze:

Model z pełną koroną, duże kapelusze

To designerskie duże kapelusze dla dużych głów, które mają pełną koronę, która jest dopasowana do dużych włosów lub dużej głowy. Jest to ręcznie robiony przedmiot, który do produkcji wykorzystuje bawełniane i satynowe materiały. Nadaje się również do dużych łebków i dużych dredów.

3. Płaski daszek świetnie dopasowany do dużych czapek:

Płaskie Daszki Świetnie Dopasowane Duże Kapelusze

Oto wyróżniający się wybór najwyższej jakości wielkich kapeluszy dla mężczyzn z dużymi głowami. Jest wyposażony w płaski daszek, a płaska czapka z daszkiem nadaje mu idealny męski wygląd. Posiada sześciopanelowe konstrukcje w odcieniu królewskiego brązu.

4. Duże damskie kapelusze typu Boho:

Damskie duże kapelusze typu Boho

Spełnij swoje marzenie dzięki tym stylowym i szykownym modnym kapeluszom. Jest to przedmiot wykonany ręcznie z bawełnianego materiału użytego do jego produkcji. Te typy to czapki dla ludzi z dużymi głowami. Może być również używany jako romantyczna czapka lub czapka imprezowa.

5. Damskie zimowe, luźne, duże czapki:

Damskie zimowe slouchy duże czapki

Jeśli szukasz gładkiej, stylowej, ocieplającej czapki na zimę, to jest to idealny wybór dla Ciebie. Jest to duży kapelusz damski, który składa się z włóczki wełnianej i włóczki akrylowej. I to jest jedyny kapelusz, który sprawi, że Twoje długie włosy zakryją wszystkie węzły i zapewnią Ci ciepło.

6. Taktyczne Twill Side Snap Big Hats:

Taktyczne duże czapki z bocznym zatrzaskiem

Otrzymujesz idealną czapkę do aktywności na świeżym powietrzu, takich jak wspinaczka, turystyka, wędkarstwo i polowanie. Ta czapka dla mężczyzn wykonana jest z 35% bawełny i 65% poliestru. Istnieją dwa zatrzaski, które pomagają zmienić styl. Posiada szerokie rondo i sznurek do ściągania.

7. Nowa Era Idealnie Dopasowane Duże Kapelusze:

New Era Idealne Dopasowanie Duże Czapki

To zupełnie nowy typ damskiej czapki na dużą głowę. Kończą się modnym węzłem na tylnym panelu. Nie ma brzegów. Jest bardzo miękka i gładka do noszenia przez cały długi dzień.

8. Letnie ubrania z ochroną przed promieniowaniem UV:

Duże kapelusze z ochroną przed promieniowaniem UV

Jest to lekka, oddychająca czapka z tkaniny, która jest przeznaczona dla facetów z dużymi głowami. Jest to prosta i stylowa letnia czapka, która zapewnia chłodny nastrój. Jest niezbędna podczas uprawiania sportów na świeżym powietrzu, ponieważ ma współczynnik ochrony przed promieniowaniem UV.

9. Meksykańskie duże kapelusze słomkowe bandytów:

Słomkowe duże kapelusze meksykańskich bandytów

To kompletny strój dla mężczyzn szukających pełnego przygód letniego wyjścia. Ten duży kapelusz na dużą głowę jest wykonany ze słomy i dlatego ma czapkę z siateczki. Jest to czapka unisex, która ma również pewną ilość tkaniny poliestrowej.

Dla osób, które preferują tylko miękki, gładki materiał, są czapki z czystej bawełny. Jest też duży kapelusz wykonany ze słomy, akrylu, wełny i poliestru. Różnorodne są również modele i zastosowane projekty. Wystarczy rzucić okiem na te 9 najlepszych modeli wielkich kapeluszy i zdecydować, który będzie im najbardziej odpowiadał, spełniając ich potrzeby.