Zakup klimatyzatora bezkanałowego w przystępnej cenie zapewnia klimatyzację w domu, a system dzielony pozwala kupującym schłodzić cały dom, a nie pokój. Klimatyzatory dzielone są instalowane po prostu bez systemu HVAC, a często ochładzają się do 600 stóp kwadratowych przez jedną instalację strefy chłodzenia. Podczas gdy koszt pierwotny jest wysoki, prawie wszystkie są przyjazne dla środowiska, energooszczędne, a ponadto skutkują niższymi rachunkami za energię niż modele okienne, które chłodzą tylko jedno pomieszczenie. Tutaj podaliśmy listę najlepszych klimatyzatorów dzielonych, które są dostępne w Indiach wraz z ich funkcjami i cenami dla Ciebie.

Najlepsze marki klimatyzatorów dzielonych w Indiach:

1. Klimatyzatory dzielone serii GREE Terra:

Klimatyzatory dzielone

Jest oceniany na wydajność energetyczną do 27 SEER i do 60 procent oszczędności w zużyciu energii, a także wyposażony w falownik o niskiej mocy, GREE Terra jest idealny do oszczędzania na ogrzewaniu i chłodzeniu. Terra oferuje chłodzenie, ogrzewanie, czterokierunkowy przepływ powietrza oraz fotokatalityczny filtr powietrza, aby zmniejszyć ilość bakterii i zanieczyszczeń powietrza w domu.

2. Klimatyzatory dzielone wideocon:

Wideokon

Videocon ma dla Ciebie głównie pożądaną gamę klimatyzatorów Split. Wykorzystywana jest najnowocześniejsza technologia, aby zaoferować doskonałą wiedzę na temat chłodzenia. Jego funkcja Vita Air wypełnia powietrze witaminą C, która łagodzi skórę i przynosi korzyści terapeutyczne. Specjalny filtr z węglem aktywnym pomaga utrzymać środowisko wolne od zarazków. Co więcej, najnowsze klimatyzatory WI-FI są idealnym połączeniem innowacji i technologii.

3. Klimatyzator dzielony Haier:

Haier

Jedną z wiodących marek klimatyzatorów dzielonych w Indiach jest chińska marka Haier, która oferuje szeroką gamę towarów konsumpcyjnych, a także pralek i lodówek, oprócz klimatyzatorów, razem z oknami i splitami. Niezawodność, przystępność cenowa oraz niskie wydatki na energię elektryczną to kluczowy zysk z zakupu tej marki.

4. Klimatyzator dzielony Godrej:

Godrej

Jedną z najstarszych marek elektroniki użytkowej na rynku indyjskim jest Godrej, która jest ceniona za genialne funkcje, oszczędność energii, doskonałą obsługę później niż sprzedaż oraz przystępny przedział cenowy, który zaczyna się od 26990 za 1,5 tony. Godrej sprawił, że podział Acs był rozsądny dla wciąż zwykłych ludzi.

5. Klimatyzator Blue Star:

Niebieska gwiazda

Następna jest indyjska marka Blue Star, oferująca ostrą konkurencję globalnym gigantom na liście. Domniemana marka została rozpoznana w 1943 roku i ma swoje oddziały w całym kraju, oprócz centrów dostaw i usług w niektórych międzynarodowych lokalizacjach, takich jak Wielka Brytania, Malezja i Singapur. Przedział cenowy wynosi od 22000 rupii do 105000 rupii.

6. Klimatyzator dzielony Electrolux:

Elektrolux

Electrolux jest światowym liderem w sprzęcie AGD oraz sprzęcie do sprawnego użytkowania. Firma sprzedaje rocznie ponad 50 milionów produktów na 150 rynkach. Jeśli chodzi o klimatyzatory, to zarówno klimatyzatory typu split, jak i okienne. Przybywa przez oxyguard – ekskluzywny trzystopniowy filtr w układzie klimatyzacji zapewniający duże chłodzenie w rozsądnych cenach, a klimatyzatory dzielone są przygotowywane za pomocą technologii oczyszczania powietrza.

7. Klimatyzator dzielony Volta 183 CY 1,5 Ton 3-gwiazdkowy:

Voltas 183 CY 1,5 tony 3-gwiazdkowy Split AC

AC firmy Volta jest również jedną z najlepszych marek w Splicie AC. Wprawdzie dostajesz duży wyświetlacz LCD z przodu, ale wygląda na to, że był zmuszony do zamontowania tam. Znamionowa zdolność chłodzenia 4900 watów gwarantuje wystarczającą moc, aby zapewnić uczucie chłodu w najgorętszy dzień lata.

8. Klimatyzatory dzielone Daikin serii LV:

Seria Daikin LV

Obejmuje to dwa projekty do montażu ściennego w przeciwnym razie w kanale; Seria Daikin LV jest przeznaczona dla każdego, kto chce zamontować mini klimatyzatory typu split tam, gdzie są najbardziej odpowiednie. Daikin oferuje oszczędność energii 24,5 SEER, cichą pracę w trybie ekonomicznym, a także ogrzewanie lub chłodzenie w trybie nocnym dla zapewnienia elastycznego komfortu powietrza.

9. Klimatyzator Hitachi:

Hitachi

Jest to jedna z nowych marek split AC, która zdobyła status wiodącego gracza na rynku indyjskim w 2015 roku, to japoński gigant o nazwie Hitachi, który wykorzystuje najnowocześniejszą technologię do oferowania wyjątkowego chłodzenia, a jego cena jest rozsądna. Cena 1,5 tony dzielonego prądu przemiennego zaczyna się od 33990.