Quilling z papieru to fajny sposób na wykonanie różnych przedmiotów, w tym biżuterii. Te jhumki są wykonane z pięknych papierów, dzięki czemu są również lekkie. Quilling to najnowsza technika używana przez wielu. Stało się również źródłem dochodu dla wielu pań. Znajdziesz kolorowe przedmioty wykonane z quilling zapierających dech w piersiach. Ta papierowa forma sztuki jest tutaj, aby pozostać i możesz wybrać najlepsze, co ludzie mają do zaoferowania. Poszukaj najlepszej pracy i profesjonalnego dotyku ludzi, którzy pracują z quillingiem z papieru.

Najlepsze kolczyki do quillingów Jhumkas Nowe wzory:

Oto 15 najlepszych quillingowych kolczyków jhumkas,

1. Zroszony Quilling Jhumkas:

Zroszony Quilling Jhumkas

Są to bardzo ładne zielone kolczyki z quillingami, które wyglądają tradycyjnie ze złotymi koralikami na krawędzi. Centralny okrągły kolczyk również ozdobiony jest złotymi koralikami. Kolor to cieniowana zielona tekstura, która wygląda oszałamiająco.

2. Rainbow Quilling Jhumkas:

Tęczowy Quilling Jhumkas

Zrób tę uroczą parę kolorowych tęczowych wzorów jhumka, które mają na końcu perły. Kolory tęczy wyglądają jasno i są idealne na każdą okazję, jak nowoczesny akcent. Te kolczyki możesz sparować również z dżinsami, aby uzyskać ładny, swobodny wygląd.

3. Jhumkas o wyglądzie świątyni:

Świątynny wygląd Jhumkas

Te przepiękne fioletowe, papierowe kolczyki z wzorami jhumkas są miłym akcentem tradycji. Świątynne jhumki wykonane są z owalnego wzoru pokrytego okrągłymi koralikami. Dodatek drobnych złotych koralików sprawia, że ​​wygląda bardzo efektownie. Przy każdej okazji ten jeden fajny pomysł w jhumka.

4. Jhumki w stylu obręczy:

Jhumkas w stylu obręczy

Zrób te jasnopomarańczowe papierowe jhumki w stylu obręczy z biżuterią, które są wyposażone w złote koraliki. Połączenie kolorów pomarańczowego i złotego wygląda bardzo oszałamiająco i dostojnie. Kolczyki w stylu obręczy są świetne na okazje do noszenia w tradycyjnym indyjskim stroju. Czas festiwalu pomarańczowy projektant sarre lepiej wygląda dla tej jhumki.

5. Złote Jhumki:

Złoty Jhumkas

Oto para złotego papieru quilling jhumkas, która sprawi, że będziesz wyglądać bogato. Złoty papier jest świetnie i umiejętnie zwinięty. Użycie złotych koralików na końcu jhumki sprawia, że ​​jest to bardzo dramatyczne. Te kolekcje, które znajdziesz w pobliżu, również zdobądź ten rodzaj jhumki na następne obchody festiwali.

6. Plemienne jhumki:

Plemienne Jhumkas

Możesz dostać ładną parę plemiennych papierowych kolczyków jhumka w kolorze białym na każdą okazję. Jhumki są wykonane z białego papieru, a następnie pokryte czarnym tuszem. Maleńki projekt wygląda bardzo oszałamiająco. Użycie srebrnego kwiatka na górze to również wyjątkowy akcent. Dla tych kobiet, które są profesjonalistami i lubią chodzić na imprezy biurowe, ta zawsze będzie dobrym wyborem.

7. Żyrandol Jhumkas:

Żyrandol Jhumkas

Oto fajne style żyrandoli z biżuterią jhumkas, o których mówi się w mieście, gdy je nosisz. Siedmiowarstwowe maleńkie jhumki są świetne dzięki jasnym kolorom. Białe jhumki główne dodają mu odrobiny wyjątkowości. Jeśli masz córeczkę, zdobądź ten projekt jhumki na jej szkolne funkcje czasu i jest to również najlepsze na sezony festiwalowe.

8. Dwuwarstwowe Jhumki:

Dwuwarstwowe Jhumki

Są to nowe projekty jhumek quilling, które zawierają dwie jhumki w sposób warstwowy. Tak więc te jhumki w kolorze czarnym wyglądają bardzo elegancko i fajnie razem ze złotymi koralikami. Na końcu jhumki wisi również maleńki koralik. Ta ciemna jhumka w kolorze czarnym będzie dobrym wyborem dla twojej ukochanej osoby, podaruj ją w każdy wyjątkowy lub nieformalny dzień.

9. Pierzaste quilling Jhumkas z stadniną:

Pierzaste quilling Jhumki z ćwiekami

Wypróbuj te wykonane na zamówienie techniki quillingu z niebieskimi piórami, aby uzyskać najlepsze kolczyki. Te quilling jhumki z ćwiekami są idealne na każdą okazję, a także do noszenia na co dzień. Niebieski wygląda bardzo wspaniale i oszałamiająco. Możesz je również uzyskać w różnych innych odcieniach. Jeśli masz projektanta w kolorze niebieskim saari, to ta jest również piękna jhumka na imprezę.

10. Wiszące Jhumki:

Wiszące Jhumkas

Te różowe zwisające jhumki z papieru czerpanego są najlepszymi, jakie możesz kupić. Wykonane są z pięknego różowego papieru oraz różowych koralików. Możesz również uzyskać zwisający projekt w różnych rozmiarach. Jest to preferowane przez dziewczęta chodzące do college’u i lubią też używać zachodnich strojów.

11. Okrągła pętla Jhumkas:

Okrągła pętla Jhumkas

Oto papierowe kolczyki jhumkas w kolorze czarnym z zielonym kontrastem. Zielony kontrast jest wykonany z okrągłej pętli, wokół której znajdują się białe koraliki. To bardzo dobry element biżuterii, który pasuje do nowoczesnego noszenia. Zielono-czarne jhumki nadają świeży wygląd każdej kobiecie.

12. Jhumki w stylu dzwonka:

Jhumkas w stylu dzwonka

Te urocze jhumki w stylu zielonych dzwonków są tym, czego potrzebujesz do codziennego użytku. Połączone ze sobą małe koraliki zwisające z jhumek wydają przyjemny dźwięk dzwonka. Możesz je dostać w różnych kolorach, które pasują do Twojego stroju. Ten jeden zielony będzie dobry wybór na dżinsy i topy, możesz używać ich na co dzień.

13. Ciężkie jhumki:

Ciężki Jhumkas

Spraw, aby Twój ślubny strój był bardziej elegancki dzięki tym ciężkim jhumkom w kolorze czerwonym. Czerwone jhumki są ozdobione złotymi koralikami i elementami złota w misterny wzór. To bardzo tradycyjny kolczyk, który dobrze pasuje do indyjskiego noszenia. Jeśli chcesz coś w stylu radżastańskim jhumkas, to ten będzie fajnym pomysłem w ciężkim stylu wzorów.

14. Fantazyjne Jhumki:

Fantazyjne Jhumkas

Oto bardzo fantazyjny styl jhumkas, który pokochają wszystkie dziewczyny. Użyte tutaj jasne kolory są wykonane z pięknego papieru pastelowego. Jhumki są również ozdobione zwiniętym papierem na pętelce. To nadaje mu zupełnie inny styl.

15. Jhumkas z ćwiekami kamiennymi:

Jhumkas nabijany kamieniami

Spraw, aby Twoja następna wycieczka była wymyślna dzięki parze tych wysadzanych kamieniami jhumek. Zielone jhumki są przyklejone białym kamieniem, który świeci jasno w świetle. Złote koraliki też wyglądają bardzo okazale.

Wypróbuj te urocze papierowe jhumki, które są wykonane z różnokolorowego papieru. Jhumki to tradycyjne style, które ładnie wyglądają z koralikami, kamieniami i jasnymi kolorami. Kiedy planujemy podarować naszej żonie lub ukochanej dziewczynie, że tym razem kolczyki tego typu są najlepszym sposobem na wyrażenie naszych uczuć, jest to najlepszy pomysł na prezent dla ukochanej osoby. Walentynki to najlepszy dzień na prezent; w tym wzorze quillingowych kolczyków otrzymasz więcej kolekcji. Spersonalizowane kolczyki zawsze będą dobrym wyborem.