Szukasz najnowszych wzorów do swojej kolekcji kolczyków! A może jesteś zmęczony noszeniem tych przestarzałych kolczyków! Tak, wraz ze zmianą trendów w modzie, projekty kolczyków również okazały się dawać nowe odcienie i wzory. Wśród nich najnowszy projekt w fantazyjnych kolczykach to projekt kolczyków w kształcie kropli.

Wzory kolczyków są zawsze przymocowane do płatka ucha. Na końcu zawsze kończą się kamieniem szlachetnym lub urokiem. Dostępne w różnych wzorach, zawsze inspirowane są kolczykami w kształcie kropli, wisiorkami lub wisiorkami. Najnowsze projekty otrzymują również na końcu łańcuszek, zawieszkę, obręcz lub podobne elementy jako wykończenie.

Piękne wiszące kolczyki w trendzie:

Oto kilka projektów wzorów kolczyków, których nie powstrzymałbyś się przed zakupem.

1. Kolczyk z kropli słodkowodnej:

Kolczyk w kształcie kropli słodkowodnej

Nowy projekt w kształcie perłowych kolczyków jest wykonany z krzywizny ze srebra wysokiej próby wysadzanej drobnymi diamentami. Projekt inspirowany jest falami słodkiej wody, a na końcu znajduje się perła wisząca poniżej. Daje ocenę długości płatka ucha.

2. Kolczyk w kształcie kuli:

Kolczyk w kształcie kuli

Szukasz fantazyjnego kolczyka! Złote kolczyki w kształcie kropli mają okrągły urok w kształcie kuli. Złota kula ziemska jest również poddawana pracy nakshi, dająca motywy kwiatowe. Krzywe i sieć nadają kolczykowi nowy wygląd na imprezach i wydarzeniach.

3. Nieskończone kolczyki wiszące:

Kolczyki z nieskończoną kroplą

Delikatny wzór w diamentowych kolczykach jest połączony ze srebrem, aby uzyskać wzór nieskończony. Kolczyk jest wysadzany pojawiającymi się rozmiarami diamentów z dużym diamentem pośrodku. Kolczyk znajduje się głównie na sukienkach i sari.

4. Pierwotny projekt kolczyka:

Pierwotny projekt kolczyk w kształcie kropli

Całkowicie nowy wzór w kształcie złotego kolczyka w kształcie kropli jest spersonalizowany dzięki ich inicjałom. Kolczyk ma dzianinowy wzór, który tworzy inicjał z kochającymi krzywiznami. Kolczyk jest na tyle stylowy, że można go nosić zarówno na co dzień, jak i na sukienki.

5. Kolczyki z kamieniami szlachetnymi:

Kolczyki z kamieniami szlachetnymi

Kamienie szlachetne w połączeniu ze złotymi kolczykami nadają ozdobie cudownego charakteru. Kolczyki mają szafirowy kamień pośrodku, a obramowane są wzorem złotej cegły, aby były bardziej urocze. Zakrywa płatek ucha, zapewniając wygodne noszenie.

6. Formowany kolczyk z liści:

Formowany kolczyk w kształcie liścia

Nowym wzorem, który cieszy się dużą popularnością wśród projektantów, są srebrne kolczyki w kształcie kropli. Projekt kolczyka wykonany jest z połączenia kilku liści. Płatek ucha jest ozdobiony wzorem trio, podczas gdy reszta jest przymocowana poniżej, co nadaje kolczykowi pożądaną długość.

7. Kolczyki dla nowożeńców:

Kolczyki dla nowożeńców

Idealny projekt kolczyków ślubnych wymaga zakrzywionych wzorów z wysadzanymi diamentami. Ten projekt kolczyków z perłami jest wykonany z pięknym wzorem, który jest ze sobą połączony. Kolczyk zdobią różnej wielkości diamenty, a na końcu zawieszona perła, dzięki czemu nadaje się dla panien młodych.

8. Kolczyki w stylu retro:

Kolczyki wiszące w stylu retro

Chcesz ponownie wypróbować ten stary wygląd retro dla swoich akcesoriów! Czarne kolczyki w kształcie kropli wykonane z czarnych diamentów, złotych koralików i pierzastych pasm to idealna rzecz, której szukasz. Płat ucha ma wzór dysku z zawieszkami. Projekt kolczyków najlepiej nadaje się na małe imprezy lub okazje na co dzień lub na sukienki i suknie.

9. Kolczyki z wieloma kamieniami:

Kolczyki z wieloma kamieniami

Kolczyk w kształcie kropli jest najlepszy, gdy doda się do niego designerski kamień. Oto podobny projekt kolczyków z wieloma kamieniami. Kolczyk wykonany jest ze srebra próby 925 i osadzony jest w nim owalny kamień. Kolczyki wspaniale prezentują się na imprezach nad sukniami lub projektantami, a także mogą być noszone na etniczne.

10. Kolczyki z koralikami:

Kolczyki z koralikami

Szukasz czegoś modnego do noszenia na oficjalny wygląd, a nawet na okazje! Oto projekt kolczyków w kształcie kropli, który składa się z kilku koralików. Kolczyk jest przerobiony kilkoma koralikami, tworząc wzór jhumki. Długość można dowolnie dopasowywać. Możesz również zrobić ten kolczyk w domu.

11. Kolczyki z kropli winorośli:

Kolczyki z kropli winorośli

Projekt zdobywający uznanie na imprezy projektantów lub wesela to projekt srebrnych kolczyków z motywem winorośli. Złożony z wielu małych, średnich i dużych diamentów, daje liniowy wzór wykonany z motywami kwiatowymi. Aby dodać delikatnym dotykiem, kolczyk zakończony jest okrągłym diamentem.

12. Królewskie kolczyki wiszące:

Królewskie kolczyki wiszące

Królewski wzór w kolczykach z diamentowymi kroplami ma wzór przypominający koronę. Kolczyk ma płatek ucha, którego krzywizna jest wysadzana drobnymi diamentami. Poniższa część ma rubinowe wykończenie tworzące liście i kwiatowe wzory. Środkowa część wykonana jest ze złota i ma rzemieślniczy wzór.

13. Proste kolczyki wiszące:

Proste kolczyki wiszące

Uproszczony wzór w kategorii kolczyków w kroplach wykonany jest z różowego złota i perły. Kolczyk jest wykonany po prostu z wzorem śruby na górze i złamaną białą perłą wiszącą poniżej. Środkowa część to zaledwie maleńka nitka, która łączy je obie. Jest szeroko stosowany w codziennych i etnicznych ubraniach.

14. Kolczyki z dzikimi gałęziami:

Kolczyki wiszące z dzikimi gałązkami

Dość kuszący wzór w czarnym kroju kolczyka jest najlepszy, gdy nosi się go w czarnych sukniach na przyjęciach lub przyjęciach. Kolczyk jest wykonany z dużego czarnego diamentu pośrodku, podczas gdy górna część płatka ucha jest wykonana z dzikich gałęzi, wszystkie wysadzane na czarno.

15. Kolczyk w stylu vintage:

Kolczyk w stylu vintage

Kiedy kolczyki z perłami są połączone z maleńkimi diamentami tworzącymi kwiatowy wzór liści, z pewnością zapiera dech w piersiach. Kolczyk wykonany jest z brylantów w kształcie liści, natomiast perły w formie pąków kwiatowych. Projekt omdleje na weselach, przyjęciach itp. na stroju od projektanta.

Kolczyki wiszące mają swoją subtelną uwagę w umysłach kobiet. Są dostępne na różne okazje, od prostych rutynowych strojów po ciężkie wesela. Kolczyki są również najlepszym wyborem celebrytów, aby dodać delikatności ich wyglądowi. Bez wątpienia dają taki sam wygląd we wszystkich rodzajach metali, ale nadal są powszechnie preferowane w srebrze, białym złocie lub różowym złocie.