Kolczyki pełnią ważną rolę w przygotowaniu się do prostej lub okazjonalnej funkcji. Są również bardzo niezbędne do regularnego noszenia. Noszenie ich ma pewne duchowe znaczenie. jest znakiem nadrzędnego statusu i rozwoju duchowego. Jest to również ważna biżuteria dla zamężnych kobiet w Indiach. Daje kobietom równowagę fizyczną i psychiczną, aby poradzić sobie w każdej niekorzystnej sytuacji.

Wśród wszystkich projektów kolczyki wiszące są obecnie dość popularne. Kolczyki otaczają płatek ucha. Dzięki różnym kształtom i wzorom są w stanie jednym spojrzeniem uchwycić atrakcyjność każdej kobiety. Żyrandole i wiszące kolczyki to również kategoria wiszących kolczyków.

Piękne kolczyki wiszące w modzie:

Przyjrzyjmy się niesamowitym projektom wiszących kolczyków, które z pewnością znajdą miejsce w twoim pudełku z akcesoriami.

1. Kolczyki wiszące niebieskie motyle:

Kolczyki wiszące niebieskie motyle

Design w motyle zawsze podbijał serca kobiet. Podobny wzór wykonany jest z niebieskiego szafiru jak diamenty. Kolczyk całkowicie zakrywa uszy w miejscu, w którym motyle dotykają płatka ucha, zapewniając piękny wygląd.

2. Kolczyki wiszące w kształcie kuli:

Kolczyki wiszące w kształcie kuli

Uwielbiam te wiszące okólniki pod płatkami uszu! Złoty zwisający wzór kolczyka jest tym, czego szukasz. Kolczyki są wykonane ze złota, które bardzo dobrze zakrywa końcówki uszu. Złożenie kolczyków ma również połączenie w kształcie rombu, co zapewnia symetryczny wygląd.

3. Kolczyki wiszące z klatką:

Kolczyki wiszące z klatką

Te złote wiszące kolczyki są wykonane z połączenia złota i srebra. Kolczyki mają wzór w kształcie klatki, w którym pręt uroku jest wykonany z krzywych wzorów. Mały kolczyk to wybór kobiet w każdym wieku do regularnego noszenia lub okazjonalnie.

4. Designerskie kolczyki wiszące:

Designerskie kolczyki wiszące

Szukasz jakiegoś długiego wiszącego kolczyka do noszenia na swojej sukni lub na designerskim elemencie! Oto projekt kolczyka ze srebra wysokiej próby, który jest wystarczająco długi, aby sięgnąć na ramionach. Kolczyk ma zakrzywione srebrne szkiełka z kryształkami przyczepionymi na krzywych i pojedynczym łańcuszkiem pośrodku.

5. Proste kolczyki wiszące:

Proste kolczyki wiszące

Prosty wzór w długim, zwisającym kolczyku jest wykonany z maleńkiego łańcuszka zakończonego kryształkiem w kolorze białym na końcu. Kolczyk nie posiada żadnych zamków. Końce mają jednakową długość po obu stronach, aby nadać jej nowy wygląd. Wypróbuj projekt, aby uzyskać nowy wygląd w zwykłych dniach biura.

6. Diamentowe kolczyki wiszące:

Kolczyki wiszące z diamentami

Diament i srebro to najlepsza kombinacja do noszenia na wszelkiego rodzaju imprezach, ślubach lub podobnych okazjach. Oto podobny projekt srebrnego wiszącego kolczyka, który jest otoczony drobnymi diamentami, aby uzyskać lśniący wygląd. Pasmo kolczyka jest również ozdobione małymi białymi diamentami, aby dodać trochę blasku projektowi.

7. Kolczyki wiszące z kotwicą:

Kolczyki wiszące w kształcie kotwicy

Srebrne kolczyki wiszące, szeroko wybierane przez nastolatków, to kolczyki z motywem kotwicy. Wykonane ze srebra, mają wygląd kotwicy, zaokrąglonej liną. Długi kolczyk oznacza siłę i stabilność w życiu użytkownika. Jest również wybierany na fantazyjne sukienki lub suknie.

8. Okrągłe kolczyki wiszące:

Okrągłe kolczyki wiszące

Projekt, który zabierze Cię z powrotem do okresu retro, to srebrne kolczyki wiszące, popularnie znane jako okrągłe kolczyki. Prosty kolczyk ma pięć pereł w środku, które są naprawione.

9. Kolczyki wiszące z haczykiem:

Kolczyki wiszące w kształcie haczyka

Srebrne kolczyki wiszące w kształcie haka mają inny wygląd. Jest inspirowany haczykami łańcuszków lub bransoletek w odwróconej konstrukcji. Dolna część ma surowy wygląd, podczas gdy górna ma wzór, jakby była wykonana z kilku okrągłych krzywych na raz, podobnie do wyglądu stożka.

10. Kolczyki wiszące w kształcie dysku:

Kolczyki wiszące w kształcie dysku

Czarny kolor zyskał nie tylko wielu nabywców na liście akcesoriów. Czarne wiszące kolczyki mają wzór przypominający dysk. Środek jest również wysadzany wzorem podobnym do kwiatu z diamentowym środkiem. Projekt jest połączeniem koloru złotego i czarnego.

11. Charm Pearl Dangle Kolczyki:

Kolczyki wiszące z perłą

Nowy projekt inspirowany tradycyjnymi jhumkami to urokliwe kolczyki z pereł. Część srebrnego łańcuszka składa się z kilku małych zawieszek z koralików, które są połączone z białymi perłami w okrągły wzór. Jest również często noszony w etnicznych strojach i sukienkach. Jednak niektóre nastolatki wolą go również w dżinsach i szortach.

12. Kolczyki wiszące z perłami diamentowymi:

Kolczyki z perłą diamentową

Skromny projekt kolczyków z perłami z dodatkiem maleńkich diamentów, aby uczynić go bardziej wyjątkowym i delikatnym. Kolczyk ma srebrny wierzchołek, który zakrywa płatek ucha jako urok; na końcu dołączona jest biała perła. Kolczyk można nosić na imprezach, w stroju etnicznym lub westernie, ale można go również nosić do zwykłego noszenia.

13. Kolczyki wiszące z migdałami:

Kolczyki wiszące z migdałami

Wiszące kolczyki z białego złota zdobyły wielkie miejsce w sercach kobiet dzięki swoim łagodnym wzorom. Nowy wzór z połączonym wzorem migdałów jest bardzo lubiany przez kobiety. Kolczyki wykonane są z cienkich i grubych pierścieni migdałowych o świetnej długości.

14. Fantazyjne kolczyki wiszące:

Fantazyjne kolczyki wiszące

Chcesz mieć fantazyjne akcesoria na specjalne wydarzenie lub wieczór! Fantazyjny projekt wiszącego kolczyka inspirowany kolczykami z dnia jest wykonany ze złota. Otwór kolczyka ma wygląd grubego łańcuszka, podczas gdy długość kolczyka jest wykonana z małego i cienkiego łańcuszka od przodu do tyłu, aby uzyskać w pełni zakryty wygląd.

15. Etniczne kolczyki wiszące:

Etniczne kolczyki wiszące

Etniczny akcent z połączeniem oksydowanego i srebra jest dość powszechnie akceptowany w tradycyjnym. Wiszące kolczyki srebrne i oksydowane są wysadzane małymi i dużymi diamentami. Kolczyk ma zaokrąglony wygląd z różnymi kształtami. Długi kolczyk może być najlepszy na weselach, a także na wysokich przyjęciach nad sukniami.

Wraz ze zmianami w projektach strojów, projekty kolczyków zwisających zyskały również rewolucyjne zmiany w projektach. Nowe wzory obejmują wzory kwiatowe, wzory gwiazd, wzory długich łańcuchów i wiele więcej.