Śluby to cenne chwile i chwile, które trzeba pielęgnować najpiękniejszymi rzeczami. Państwo młodzi wybierają najlepsze ubrania i najlepszą biżuterię, która podkreśla ich wygląd. Panny młode chcą wyglądać jak najlepiej w najlepszej biżuterii, zwłaszcza w kolczykach. Zwykle małe i delikatne kolczyki wyglądają bardziej porywająco i dynamicznie. Ale wiecznie zielone, długie i wyraziste kolczyki dają raczej oszałamiający wygląd.

15 Piękne & Atrakcyjne Kolczyki Ślubne dla Panny Młodej

Najnowsze i stylowe wzory kolczyków ślubnych w modzie:

Niech musimy spojrzeć na top 9 wzorów kolczyków na ślub w trendzie.

1. Kolczyki ślubne ze złotym welonem:

Kolczyki ślubne ze złotym welonem

Welony wiele znaczą na weselach: welon sukni ślubnej, piękny kwiatowy welon, który niektóre panny młode noszą w swoich fryzurach, welon, który spływa z tyłu, a nawet piękny welon z siateczki, który zakrywa twarz panny młodej. Najprawdopodobniej inne zasłony nie są obecnie używane tak często, jak były używane we wcześniejszych wiekach. Ale piękny welon na złotych wzorach kolczyków na wesele może być niezaprzeczalnym rodzajem biżuterii.

2. Kolczyki ślubne z długimi łańcuszkami:

Kolczyki ślubne z długimi łańcuszkami

Długie łańcuszki jak w ślubnych kolczykach mogą być wspaniałym wzorem na Twój wyjątkowy dzień. Indyjskie nasadki nauszników w stylu jhumki i luźne łańcuszki z uszu wyglądają zadziwiająco i przyciągają wzrok.

3. Długie złote kolczyki ślubne rodowane:

Długie złote kolczyki ślubne rodowane

Piękny wzór motyla z cyrkoniowymi kryształowymi kolczykami dla panny młodej może być jednym z najlepszych wyborów do noszenia z piękną kremową, białą suknią ślubną. Koronkowe suknie ślubne wymagają doskonałej biżuterii, która dopełni suknię, która zapewni wspaniały efekt piękna panny młodej.

4. Kolczyki złote długie żyrandole:

Złote kolczyki długie żyrandole

Złote kolczyki na wesele mogą być jednym z całkowicie wykonanych żyrandoli ze złotych kolczyków inspirowanych kolekcjami vintage, które wyglądają oszałamiająco. Wdzięk długich złotych kolczyków wygląda dynamicznie w dniu ślubu. Długie kolczyki w kształcie liściastym wzorem są również lekkie i mają wspaniały wygląd.

5. Kolczyki ślubne filigranowe złote sztabki:

Kolczyki ślubne filigranowe złote sztabki

Filigranowa sztuka w biżuterii złotej i srebrnej świetnie prezentuje się zarówno w tradycyjnych, jak i zmodernizowanych strojach ślubnych. Jest to długi złoty kolczyk na wesele, a rękodzieło z filigranu sprawia, że ​​czujemy pociąg do dzieł sztuki wykonanych z drogich metali. Kolczyki ślubne mogą być w stylu filigranowych sztabek złota z najwyższą prostotą i trzeźwością. Opadające do połowy w kierunku dekoltu, długie kolczyki w sztyfcie wyglądają oszałamiająco.

6. Złote kolczyki z długimi frędzlami do ucha:

Złote kolczyki z długimi frędzlami w uszach do kurzu

Designerskie kolczyki ślubne z najdrobniejszymi, wyrazistymi wzorami to te, które mają najprostszy design, a mimo to wyglądają oszałamiająco i przyciągają wzrok. Złote długie kolczyki ślubne z frędzlami w stylu miotełki do ucha wyglądają niesamowicie i najlepiej pasują do sukni ślubnych. Te złote kolczyki ślubne dla narzeczonych o pięknym wzroście mogą nosić tak długie i ostre kolczyki w stylu, aby uzyskać oszałamiający wygląd.

7. Długie złote kolczyki ślubne projektanta:

Długie złote kolczyki ślubne od projektantów

Długie kolczyki na wesele wybierane są najczęściej do pięknego ubioru. Dzięki temu piękne, przyciągające wzrok diamenty w dużych rozmiarach nadają opatrunkowi niezwykłego stylu. Długie kolczyki z kroplami wody z zwisającymi kwadratami z diamentów brukowanych wyglądają fantastycznie na Twój dzień.

8. Kolczyki Swarovski Długie Kryształowe Perły:

Kolczyki Swarovski długie kryształowe perły

Kolczyki ślubne w kolorze złota i pereł dodadzą również wyjątkowego stylu Twojej biżuterii. Liściaste kształty nadane złotemu i ozdobione białymi perłowymi kryształkami prezentują się znakomicie. Piękne połączenie złota, kryształu i pereł podkreśli Twój sposób ubierania się w dniu ślubu.

9. Stylowe i eleganckie kolczyki ślubne:

Stylowe i eleganckie kolczyki ślubne

Stylowe i elegancko wyglądające ślubne złote kolczyki na wesele mogą być o wiele piękne, jak diamenty z emblematem słońca i diamentowa praca wykonana na uchu. Piękna biżuteria do uszu wygląda oszałamiająco zakrywając prawie połowę uszu.

10. Tradycyjne złote kolczyki z kolorowymi klejnotami dla nowożeńców:

Tradycyjne złote kolczyki z kolorowymi kamieniami dla nowożeńców

Tradycyjny indyjski strój ubierania się jest całkowicie z ciężką złotą biżuterią. Choć dziś panny młode wybrały proste, ale bogate i eleganckie wzory na swój ślub. Ulubione przez cały czas kształty lea połączone z jhumkami i kolczykami są tradycyjnie ciężką biżuterią dla panny młodej. Zakrywające całe ucho duże złote kolczyki ślubne są znane w indyjskich projektach biżuterii.

11. Złote kolczyki ślubne z diamentami Jhumka:

Złote kolczyki ślubne z diamentami jhumkha

Złote kolczyki na wesele są również zaprojektowane z wyraźnym wzorem w kształcie diamentowych kolczyków w kształcie ucha. Wisząca jhumka ozdobiona diamentami i wiszącą perłą z jhumek wygląda dynamicznie i niesamowicie.

12. Etniczne indyjskie kolczyki ślubne:

Etniczne indyjskie kolczyki ślubne

Etniczna biżuteria ślubna zawsze ma starożytne kolczyki jhumkas w kolekcjach ślubnych. Designerskie kolczyki ślubne w stylu jhumka z czarnymi koralikami użytymi w mangalsutrze są ozdobione na końcach łańcuszków, dzięki czemu w kolczykach wygląda niesamowicie wzór jhumkas.

13. Luksusowe kolczyki ze świeżej wody i diamentowe kolczyki ślubne:

Luksusowe kolczyki ślubne z perłą słodkowodną i diamentowymi sztyftami

Wśród długich i dynamicznych wzorów kolczyków dla panien młodych, małe, delikatne i proste kolczyki wyglądają równie wspaniale i dynamicznie jak pozostałe. Prosty i trzeźwy dotyk kropli gruszki wygląda fantastycznie na sukni ślubnej. Kolczyki dla panny młodej, która kocha proste wzory, mogą wybrać małe wzory z diamentami i perłami.

14. Duże diamentowe kolczyki ślubne:

Kolczyki ślubne z dużymi diamentami

Kolczyki na wesele potrzebują dodatkowej szczypty glamu zawartej w projektach kolczyków ślubnych. Wylicytowane diamenty wyglądają fantastycznie na uroczystościach weselnych. Czyste suknie z siateczki i efektowny strój potrzebują blasku diamentów. A para diamentowych kolczyków w takich wzorach podkreśli Twój wizerunek.

15. Kolczyki ślubne z ciemnym szafirem:

Kolczyki ślubne z ciemnym szafirem

Niebieskie szafiry są również uważane za diamenty dumy i przepychu. Duża para diamentów w parze kolczyków wysadzanych oprawką z białych diamentów i zwisających z uszu wygląda bajecznie na wesele. Ciemnoniebieskie szafiry w designerskich kolczykach będą pasować do każdego stroju, a także pięknie błyszczą na Twojej twarzy.

Kolczyki ślubne z perłową dekoracją oraz kolczyki z siateczki to najnowsze wzory, które podbijają serca par ślubnych. Piękno wyrazistych kolczyków nie wymaga pasującego naszyjnika ani żadnej innej biżuterii. Komplet dwóch dużych kolczyków najlepiej sprawdzi się jako biżuteria na pannie młodej. Wybór odpowiedniej biżuterii nausznej wymaga czasochłonnej ankiety. Dobre planowanie i wcześniejsze dopasowanie stroju do biżuterii może być właściwym planowaniem.

idealne kolczyki ślubne