Kolczyki sztyfty są prawdopodobnie czymś, co szanujesz, ale nigdy nie musiałeś dołączyć do swojego stroju. Może są częścią twojego regularnego wyglądu? Kolczyki sztyfty są proste i złożone. Dla tych, którzy nie dbają o solidne obręcze, ćwieki są najbezpieczniejszym i najfajniejszym wyborem. Dostępne w imponującym asortymencie planów, odcieni i materiałów, kolczyki do uszu można zabrać ze sobą zarówno w zachodnich, jak i indyjskich ubraniach.

kolczyki sztyfty

Co więcej, kilka obręczy z kamieniami szlachetnymi to niekwestionowane wymagania dla każdej kobiety. Co powiesz na to, co najmodniejsze i najlepsze kolczyki z pereł mogą nosić kobiety w 2016 roku??

Kolczyki sztyfty dla dziewczynek:

Oto lista 15 uroczych modeli kolczyków w kolorze złotym, srebrnym i diamentowym. Możesz wybrać.

1. Skromne srebrne kolczyki w kształcie trójkąta:

Skromne trójkątne srebrne kolczyki sztyfty

Te kochane obręcze podkreślają geometrię mniejszą niż normalny maleńki trójkąt. Te ćwieki to sztyfty ze srebra próby 925, a ten uroczy geometryczny mały trójkąt będzie towarzyszył plecom ze srebra próby 925. Obręcze mają wspaniały, kompletnie szczotkowany, lekki i idealny na co dzień.

2. Kolczyki labradorytu z kamieniami szlachetnymi Biżuteria:

Kolczyki labradoryty z kamieniami szlachetnymi Biżuteria

Małe i bogate, te obręcze tworzą olśniewające kawałki labradorytowych ozdób. Labradoryt to szokujący, półprzezroczysty ciemny kamień szlachetny z niebiesko-złotym błyskiem, który porusza się po kamieniu. Stanowią piękny prezent na urodziny, obchody lub Boże Narodzenie lub jako dodatek do własnego zbierania klejnotów.

3. Wspaniały kwiat srebrne kolczyki stadnina:

Wspaniały Kwiat Srebrne Kolczyki Stud

Ten mały kawałek z pewnością sprawi, że zaangażujesz się w dużą liczbę osób. Kolczyk ze sztyftem podkreśla wzór w kształcie kwiatu, odlew ze srebra próby 925, wysadzany szafirową cyrkonią, wysadzany zadziwiającymi kryształami. Załóż swoją niesamowitą sukienkę na bal maturalny z tym kawałkiem.

4. Najlepsze kolczyki z diamentami:

Najlepsze diamentowe kolczyki sztyfty

A może zaczniemy od podstaw? Nieskazitelny, doskonały, zawsze nieskazitelny, obręcz z kamieniem szlachetnym jest przywilejem sekcji dla ogólnie kobiet. Podstawowe, ponadczasowe i bogate, te okrągłe ćwieki z kamieni szlachetnych są dostępne w wielu rozmiarach, od drobnych, 25-karatowych, przez zestawy diamentowe, po pięciokaratowe zestawy. Oprawione w 14-karatowe białe złoto, Twoja kobieta może nosić te urocze kółka z biżuterią w dowolnym miejscu. Śruba na plecach utrzyma je bezpiecznie przymocowane do jej pięknych klap.

5. Najlepsze diamentowe kolczyki z perłą:

Najlepsze diamentowe kolczyki sztyfty z perłą

Twoja wyjątkowa kobieta będzie się świetnie bawić przyjmując te cudowne obręcze z kamieniami szlachetnymi i perłami. Osadzone w 14-karatowym żółtym złocie, dwa czyszczące zagięcia okrągłych kamieni szlachetnych z zębami prowadzą do błyszczącej owalnej kropli perły, podobnej do miejsca na okrzyku. Co więcej, ludzie będą pozytywnie krzyczeć nad twoją zdolnością do udzielania błogosławieństwa, ponieważ szanują wyjątkowy prezent twojej ukochanej od ciebie.

6. Czarne kolczyki z pereł Akoya w kolorze złotym:

Złote kolczyki z pereł Akoya w kolorze czarnym

Te proste, ale gustowne ćwieki podkreślają ciemne perły Akoya. Obręcze wykonane są z 14-karatowego żółtego złota i zabezpieczone zatrzaskami motylkowymi.

7. Srebrne kolczyki w kształcie kulki 8 mm:

Kolczyki sztyfty ze srebra 8mm

Jest to świetne połączenie srebrnych ćwieków, które dodadzą klasy każdemu strojowi. Jeśli nie widzisz, że biuro jest przepełnione, aby nosić kolczyki w obręczach, mniejsze kamienie mogą być wyjątkowo odpowiednie do miejsca pracy.

8. Designerskie kolczyki sztyfty:

Designerskie kolczyki sztyfty

Wczesny typ obręczy do przeszywającego rozwoju i dodatkowo damski do dziś, ten kształt jest nadal szczególnie zalecany w powszechnej ścieżce od VIP-ów do tożsamości ludzi. Materiał może być stworzony od klejnotu po metal lub kamienie półcenne. Kołki do obręczy są odpowiednie w zasadzie na każdą okazję, wystarczy wybrać odcienie i połączyć je z kołkami, które są rozsądnymi śrubami.

9. Diamentowe okrągłe kolczyki Biżuteria:

Okrągłe kolczyki z diamentami Biżuteria

Ten specyficzny rodzaj obręczy można nosić z każdej strony lub nosić tylko z jednej strony, zależy to od tożsamości i stylu każdej osoby. Na chwilę obecną można przeglądać różne style, jest nieco nieuchwytny, cieniowany lub rodzaj klejnotu zaręczynowego. Rodzaje rad są również zasadniczo dostosowane, które od czasu do czasu będą zawierały kształt pierścienia u podstawy, aby wziąć pod uwagę lub wywołać jakikolwiek efekt.

10. Designerskie kolczyki sztyfty Biżuteria:

Designerskie kolczyki sztyfty biżuteria

Lukratywne, nadmiernie liczne decyzje dla ludzi z postaciami, aby zlokalizować najbardziej lubiane motywy obręczy. To jest jeden w odniesieniu do obręczy, jednak wiele z wyjątkiem uważa, że ​​jest to najbardziej obsługiwane. Korzystna pozycja na ramie polega na tym, że masz teraz znaczną ilość decyzji, projekty o różnej jakości, z licznymi przedmiotami, które mogą być motywami czaszki lub motywami mówiącymi do stworzeń, które są wygrawerowane z ograniczeniem białego cieniowania, ciemnymi podświetleniami. Obręcze zdobione powierzchnie to dodatkowo liczne młodzieńcze serduszka

11. Szpilki do piłki damskiej w kolorze żółtego złota:

Damskie ćwieki kulkowe w kolorze żółtego złota

Błyszczące i wspaniałe, te wspaniałe obręcze z 14-karatowego żółtego złota nadadzą Twojemu wyglądowi odrobinę tradycyjnego smaku. Każdy kolczyk podkreśla wyjątkowo oczyszczoną kulkę z żółtego złota osadzoną na prostym słupku. Dynamiczne ćwieki są dostępne w różnych rozmiarach, aby idealnie dopasować się do Twojego stylu. Wspaniałe obręcze zabezpieczają zatrzaski motylkowe i towarzyszą ciemnej aksamitnej kieszeni.

12. Kolczyki z owalnym szlifem diamentowym:

Kolczyki sztyfty z owalnym szlifem

Cudownie wykonany z doboru cennego metalu, ten wybitny, skoordynowany mecz obręczy powraca z zabezpieczonymi słupkami dla najbardziej ekstremalnego pocieszenia i może być zmieniony zgodnie z właściwymi danymi, aby naśladować kamień szlachetny o wielkości do 3 karatów dla każdej obręczy.

13. Okrągłe kolczyki z okrągłymi diamentami Halo ze zdejmowanymi kurtkami:

Kolczyki sztyfty z okrągłymi diamentami i odpinanymi kurtkami

Te wspaniałe biżuteryjne ćwieki mają dwojakie zobowiązanie dzięki zdejmowanej, koronowej powłoce z kamienia szlachetnego. Z pełnym karatem połysku, twoja ukochana może zwiększyć gustowność, nosząc podstawowe ćwieki z krawędzią z kamienia szlachetnego w kształcie korony. Wysadzany 14-karatowym żółtym złotem, ten wspaniały styl z ćwiekami to taki, który doceni.

14. Złote kolczyki w kształcie gwiazdy:

Złote kolczyki sztyfty w kształcie gwiazdy

Jest to zupełnie nowy zestaw ćwieków jubilerskich oprawionych w mocne 10 k żółte złoto. Wszystkie te są uczciwe do dobra, białe okrągłe wspaniałe klejnoty w niezauważalnie wyraźnym otoczeniu na ćwiekach z niezwykłym konturem, z pewnością prosi się o rozważenie.

15. Prostokątne kolczyki:

Prostokątne kolczyki sztyfty

Te zadziwiające obręcze podkreślają prostokątny kształt czczony lśniącą, przejrzystą cyrkonią. Mały zarys skali sprawia, że ​​wygląda delikatnie!.

Kolczyki sztyfty zawierają oszałamiający blask i blask, stąd przewaga tego umiarkowanie nowego kroju. Te ćwieki są zapowiedzią zbiorowego gustu, a może nawet rozpusty. Jeśli nie masz szansy, aby dać swojej pani błogosławieństwo, które zawsze będzie pamiętać, te wspaniałe obręcze są całkowicie idealnym prezentem.