Biżuteria perłowa jest zawsze poszukiwana od dziesięcioleci, a kobiety i dziewczęta zawsze są ulubioną biżuterią. Ponieważ perła ma czysty i boski wygląd, a świat pereł wypełniony jest kolorami od bieli, złota, czerni i różu oraz wielu innych odcieni. Ponieważ perła symbolizuje czystość i niewinność karatów, większość narzeczonych woli nosić kolczyki z perłami ze względu na ich symboliczne znaczenie.

kolczyki z pereł

Różne rodzaje modeli perłowych kolczyków do noszenia na co dzień:

Kolczyki perłowe prezentują się ładnie i pięknie na każdej kobiecie i w każdej grupie wiekowej, nadając niepowtarzalny i boski wygląd. Przyjrzyjmy się 15 najlepszym projektom perłowych kolczyków dla dziewczynek:

1. Śliczne kolczyki z pereł w kształcie łuku:

śliczne-kokardki-perłowe-kolczyki

Najbardziej modne w modzie są te urocze kolczyki z kokardą, w których perły są zawieszone, a na kokardce są wysadzane diamentami, dzięki czemu cuties mają błyszczący i olśniewający efekt. Tego typu kolczyki są idealne na wszelkiego rodzaju fajne spotkania i elegancki strój biurowy, który zapewnia szykowny wygląd.

2. Długie kolczyki z pereł z diamentami:

perły-i-diamenty-długie-kolczyki

Najchętniej wybieranym i nigdy nie wychodzącym z mody jest ten perłowy kolczyk, który zwisa na uszach i nadaje ci ładny i elegancki wygląd. Tego typu kolczyki można nosić w każdej dziedzinie życia, niezależnie od tego, czy jest to strój biurowy, czy zwykła impreza. Sprawi, że będziesz wyglądać uroczo i elegancko.

3. Kolczyki z czarnej perły z Morza Południowego:

kolczyki-czarne-perły-morze-południe

Istnieją różne rodzaje pereł, dzięki którym powstają kolczyki. Jednym z nich jest perła z Morza Południowego i jej kolczyki z tej perły olśniewają. Ten rodzaj pereł może być zaprojektowany zarówno w formie oksydowanej, jak i w kolorze białym i wygląda egzotycznie u kobiet w każdej grupie wiekowej.

4. Kolczyki z pereł vintage:

vintage-perłowe-kolczyki

Jak sama nazwa wskazuje, tego typu kolczyki są przekazywane z pokolenia na pokolenie i nadają kobiecie elegancki i ekskluzywny wygląd. Te okrągłe kolczyki są wykonane z białego złota, a diamenty wysadzane wokół perły nadają kolczykom nowoczesny wygląd i świetnie wyglądają na kobiecie.

5. Kolczyki z wielu pereł w kształcie rozgwiazdy:

kolczyki-perły w kształcie rozgwiazdy

Oto małe urocze kolczyki z pereł w kształcie rozgwiazdy wykonane z małych pereł. Na krawędziach wytłoczono olśniewające romby, które nadają ćwiekom połyskujący efekt. Tego rodzaju eleganckie i urocze kolczyki z perłami są idealne dla młodych ludzi i mogą być również eleganckim strojem biurowym i dobrze wyglądać na casualowych ubraniach.

6. Kolczyki z perłowymi płatkami w kolorze srebrnym:

perłowe-płatki-kolczyki-w-srebrze

Kolczyki z perłami zawsze znajdują się na szczycie listy, a nie kolczyki. Ten designerski kolczyk wygląda czysto klasycznie i chwytliwie. W górnej części kolczyków wybite są małe kryształki w kształcie płatków, a na brzegu zawieszone są średniej wielkości perły, dzięki czemu wygląda bosko i czysto. Tak więc kobieta wygląda ładnie i pięknie.

7. Małe kolczyki z małymi perłami:

małe-szpilki-mała-gruszka-kolczyki

Perły dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach. Te małe kolczyki z perłami w rozmiarze 4,5 mm i tego rodzaju sztyfty są związane z królewskim rodem. Wyglądają na bardzo prostą, ale klasyczną biżuterię, której moda nigdy się nie starzeje. Świetnie wygląda w stroju wieczorowym lub dowolnym współczesnym.

8. Szmaragdy i kolczyki z pereł:

szmaragdowo-perłowe-kolczyki

Zawieszki lub wiszące kolczyki są wspaniałe i oszałamiające. Zawsze przyciąga uwagę innych ze względu na swój ekskluzywny wygląd. Na czubku kolczyków wytłoczony jest drogocenny szmaragd, a pod białymi brylantami przymocowany jest dzwoneczek dodany do jego puchu z perełkami. Całość wygląda świetnie, bardzo egzotycznie i nadaje dystyngowany wygląd osobie noszącej.

9. Stylowe perłowe kolczyki dla dziewczynek:

stylowe-perłowe-kolczyki-dla-dziewczyn

Młode dziewczyny zawsze bardzo dbają o swój wygląd i stylizację i noszą tylko te klejnoty, które dodają im blasku i sprawiają, że wyglądają szykownie i egzotycznie. Oto stylowe, długie kolczyki dla najmłodszych, które zwisają z uszu i sprawiają, że wyglądają nietuzinkowo.

10. Okrągłe złote i perłowe kolczyki:

okrągłe-złote-perłowe-kolczyki

Tego typu kolczyki nazywane są „Bali” i doskonale prezentują się u młodzieży i nastolatków. Jego misterne wykonanie i mała perełkowa kropla zawieszona dookoła kolczyków sprawiają, że wygląda pięknie i bardzo atrakcyjnie dla oczu. Tego typu kolczyki sprawiają, że najmłodsi wyglądają modnie i stylowo.

11. Kolczyki z pereł z brązowego odcienia w kształcie kwiatu:

kwiaty-zielone-perłowe-kolczyki

Brązowe perły symbolizują naturę, hojność i równowagę we wszystkich aspektach życia. Kwiatek umieszczony na czubku perły z brylantami sprawia, że ​​wydaje się ona pełna natury i ekskluzywna spośród innych kolczyków. To kolczyk, który można połączyć ze zwykłymi ubraniami i jest idealny również na małe spotkania z przyjaciółmi i kolegami.

12. Tradycyjne kolczyki z pereł Jhumka:

tradycyjne-jhumka-perłowe-kolczyki

Perłowe jhumki wspaniale prezentują się na kobiecie i są klasycznym kolczykiem, który można nosić zawsze i wszędzie bez wahania. To doskonały klejnot, który można nosić na każdą okazję. Świetnie wygląda, jeśli jest noszony z dowolnym etnicznym strojem i daje tradycyjny wygląd i boski wygląd.

13. Proste kolczyki z pereł dla kobiet:

Proste kolczyki z perłami dla kobiet

Simple jest elegancki i zawsze doceniany w każdej dziedzinie życia. Proste kolczyki z pereł idą więc tak samo, to proste, dlatego możesz je nosić w dowolnym momencie i wyglądać bajecznie i elegancko. Tego typu pojedyncze kolczyki z pereł mogą być noszone przez każdą grupę kobiet, ponieważ sprawia, że ​​wyglądasz pięknie i uroczo.

14. Designerskie kolczyki z podwójnymi perłami z niebieskim topazem:

Designerskie kolczyki z podwójnymi perłami z niebieskim topazem

Kolczyki, jeśli są zaprojektowane przez projektanta, są genialne dla oka i mają wiele misternych prac, które wyglądają elegancko i królewsko. Niebieski topaz jest bardzo artystycznie osadzony z olśniewającymi diamentami, które nadają mu piękny kształt, a krawędzie i boki są wysadzane królewskimi perłami, dzięki czemu kolczyki wydają się wyróżniać.

15. Kolczyki z pereł w kształcie klastra z winogron słodkowodnych:

Kolczyki z pereł słodkowodnych winogron w kształcie klastra

Ten mały elegancki kolczyk jest wykonany w kształcie liścia, na którym zawieszone są małe kolczyki z pereł w kształcie winogron, dzięki czemu wygląda egzotycznie i ekskluzywnie. Wykonany jest z 14-karatowego złota. Modne kolczyki nigdy nie wychodzą z mody są idealne dla nastolatków lub młodzieży, nadając im olśniewający i diva wygląd i styl.

Pearl ma egzotyczny wygląd, który od wieków zawładnął wyobraźnią zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Kolczyki z pereł to te, których moda nigdy się nie przestarzała i mają być na zawsze klejnotami. Perły są uwielbiane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety ze względu na ich subtelną elegancję. W ten sposób własne kolczyki z pereł i obnoś swój własny styl i wyglądaj elegancko i modnie.