Platynowe kolczyki to jedna z najbardziej pożądanych przez kobiety ozdób, ponieważ są bardzo lekkie i mogą być stylizowane na dowolny rodzaj stroju, jaki sobie zażyczysz. Tego typu kolczyki są idealne na nastolatki, kobiety w średnim wieku i nadają olśniewający i diva wygląd. Platynowe kolczyki wyglądają modnie i modnie o każdej porze i są wiecznie zieloną ozdobą, która nigdy nie wychodzi z mody.

platynowe kolczyki

Wzory platynowych kolczyków z obrazami:

Hipnotyzujące wzory tych kolczyków są egzotyczne i są idealne nawet na każdą okazję. Przyjrzyjmy się 15 topowym wzorom kolczyków platynowych:

1. Błyszczące platynowe kolczyki:

Błyszczące platynowe kolczyki

Okrąg to okrągłe układy o dowolnym kształcie, takim jak kwiat, liść lub cokolwiek w kształcie cewki. Ten platynowy kolczyk jest bardzo artystycznie zawinięty w pięknym kształcie, dzięki czemu wygląda niepowtarzalnie. W górnej krawędzi kolczyków wytłoczono mieniące się małe diamenty, które nadają im królewski wygląd. Jest mały, ale wygląda wspaniale, gdy jest noszony i sprawia, że ​​wyglądasz modnie i modnie.

2. 18-karatowe złote kolczyki w kształcie gwiazdy w kształcie oksydowanego szampana w kolorze szampańskim:

18-karatowe złoto w kształcie gwiazdy oksydowane platynowe kolczyki w kolorze szampana

Kolczyki platynowe dostępne są również w formie oksydowanej. Oto coś wyjątkowego i ekskluzywnego dla Ciebie. Kolczyki są wykonane z 18-karatowego złota, a pomiędzy kolczykiem zaprojektowano kształt gwiazdy, z której widoczny jest księżyc. Kolor księżyca jest szampański, cała koncepcja tego kolczyka jest niesamowita i cudowna. Tego typu kolczyki wyglądają fajnie na nastolatkach lub na kolażowych dziewczynach, dzięki czemu nadają im fajny wygląd.

3. Kolczyki sztyfty z platynowymi węzłem i diamentami:

Kolczyki sztyfty z platynowymi węzłem i diamentami

Ponieważ diamenty zawsze wyglądają elegancko i po królewsku i można je bez wahania nosić w każdej dziedzinie życia. Ten kolczyk ma styl węzłów na wszystkich krawędziach, dzięki czemu wygląda oszałamiająco i różni się od innych. Ten rodzaj kolczyków idealnie nadaje się do noszenia jako strój biurowy, ponieważ można go bez obaw nosić również na co dzień.

4. Proste platynowe kolczyki w kształcie liścia:

Proste platynowe kolczyki w kształcie liści

Ponieważ liść kojarzy się z naturą i symbolizuje życie i pożywienie, charakterystyczne dla kobiety. Ponieważ kobiety lub kobiety kojarzą podobne cechy, a te proste, ale eleganckie platynowe kolczyki wyglądają wspaniale i oszałamiająco.

5. Platynowe kolczyki z brylantami z zestawu kanałów:

Platynowe kolczyki z brylantami w kanale

Sposób, w jaki diamenty są nabijane na te piękne platynowe kolczyki, jest określany jako kanałowe ustawienie diamentów. Kolczyki zostały bardzo artystycznie ukształtowane i są idealne na każdą grupę i okazję. Każdy może nosić te piękne kolczyki w dobrym stylu i wywierać wrażenie na innych i wyglądać ładnie i uroczo.

6. Owalne diamentowe platynowe kolczyki koła:

Platynowe kolczyki koła w kształcie owalnych diamentów

Platynowe kolczyki koła są bardzo popularne i modne i występują w wielu kształtach i rozmiarach. Ten kolczyk ma kształt owalny i wiele kobiet uwielbia nosić je jak na co dzień. Te owalne platynowe kolczyki w kształcie koła wyglądają niesamowicie, ponieważ na wierzchu są wysadzane olśniewającymi diamentami. Kolczyki można nosić jako ładne ubranie biurowe i świetnie wyglądają również na młodych.

7. Platynowe kolczyki w kształcie serca dla dziewczynek:

Platynowe kolczyki w kształcie serca dla dziewczynek

Oto stylowe platynowe kolczyki dla młodych dziewczyn. Kolczyki mają serię zawieszek w kształcie serca opadających od góry do końca w bardzo wyjątkowy sposób. Tego typu kolczyki sprawiają, że wyglądasz fajnie i modnie i można je łączyć z dowolnym rodzajem stroju, który wolisz.

8. Multi Drop Platynowe Kolczyki:

Platynowe kolczyki z wieloma kroplami

Długi kolczyk nada Twojemu wyglądowi wydłużony wygląd. Ten platynowy kolczyk ma warstwy motywów gwiazd zawieszonych w bardzo piękny i artystyczny sposób. Tego typu kolczyki są idealne do noszenia wieczorem lub na wszelkich fajnych imprezach. Daje olśniewający wygląd i sprawia, że ​​mówisz o imprezie.

9. Proste platynowe kolczyki:

Proste platynowe kolczyki sztyfty

Niektóre kobiety wolą nosić proste kolczyki, więc ten kolczyk jest dla nich idealny. Ten rodzaj kolczyków wygląda prosto, ale też elegancko i elegancko. Kolczyki mogą być noszone przez każdą grupę wiekową kobiet i garnitury na każdą okazję.

10. Platynowe kolczyki w kształcie krzyża dla mężczyzn:

Platynowe kolczyki koła w kształcie krzyża dla mężczyzn

Mężczyźni bardzo dbają o swój wygląd i noszą rzeczy, które pasują do ich osobowości. Kolczyki platynowe to te, które dodają im szyku. Na tym kolczyku wytłoczony jest mały krzyżyk, co nadaje temu kolczykowi ekskluzywny wygląd.

11. Utlenione podwójne platynowe kolczyki dla nastolatków:

Utlenione podwójne platynowe kolczyki dla nastolatków

Kolczyki platynowe są również dostępne w formie oksydowanej; rdzawy wygląd sprawia, że ​​wygląda fantastycznie i pięknie. Ten rodzaj kolczyków wydaje się być bardzo stylowy i wygląda i czaruje osobowość. Te kolczyki dobrze prezentują się w połączeniu z dżinsami i t-shirtami i sprawiają, że wieczorem wyglądasz szykownie.

12. Olśniewająca antyczna platynowa Jhumka z perłami:

Olśniewający antyczny platynowy Jhumka z perłami

Jhumka to bardzo tradycyjne kolczyki noszone od dziesięcioleci. Poprawia wygląd kobiety i sprawia, że ​​wygląda atrakcyjniej i ładniej. Jhumki wyglądają niesamowicie, jeśli są noszone z etnicznymi ubraniami. W tym platynowym kolczyku dookoła są wysadzane diamentami, a w dół lśniące perły są zawieszone, dzięki czemu wygląda bosko i bajecznie.

13. Platynowe kolczyki ślubne:

Kolczyki Platynowe dla Nowożeńców

Dla każdej kobiety dzień ślubu jest najważniejszym dniem, ponieważ zamierza rozpocząć nową podróż swojego życia, więc chce być divą i ekskluzywną nawet od innych. Długie kolczyki z platyny i diamentów idealnie pasują do jej d-day.

14. Kolorowe platynowe kolczyki w kształcie łezki:

Kolorowe platynowe kolczyki w kształcie łezki

Platynowe kolczyki w kształcie łezki są najbardziej rodzajem ozdób, ale bardzo ekskluzywne i różniące się od innych. Te platynowe kolczyki mają zawieszone kolorowe kryształki, co czyni je najbardziej ekscytującymi i ładnymi kolczykami dla młodych dziewcząt. Jest bardzo łatwy do przenoszenia i jest dostępny w różnych wzorach i wzorach.

15. Platynowe kolczyki w kształcie motyla dla dzieci:

Platynowe kolczyki w kształcie motyla dla dziecka

Ostatnim, ale najbardziej popularnym kształtem kolczyka są platynowe kolczyki w kształcie motyla dla małych dzieci. Skoro starsi obnoszą się z własną modą i stylem, to dlaczego dzieci powinny zostać w tyle? Tak jak motyl przelatuje z miejsca na miejsce i jest bardzo niewinny, podobnie dzieci mają ten sam charakter. Dzięki temu mały, ładny i ekskluzywny kolczyk idealnie pasuje do ich małych uszu.

Platynowe ozdoby i klejnoty są proste, ale mają błyszczący i egzotyczny wygląd. Kolczyki mają elegancki wygląd i sprawiają, że osoba wygląda fajnie i modnie. Tego typu kolczyki są noszone zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety w każdym wieku. Kolczyki są bardzo przyciągające wzrok i mogą łatwo przyciągnąć uwagę innych, dzięki czemu staniesz się centrum przyciągania. Teraz możesz wybrać kolczyki zgodnie ze swoim stylem i gustem, a także obnosić się z modą i stworzyć wrażenie przed znajomymi i współpracownikami.