Biżuteria zawsze była atrakcyjna dla kobiet. Ale jeśli chodzi o kolczyki, nawet mężczyźni zainteresowali się różnymi wzorami, które zapewnia. Oszałamiający i szykowny przystojny wygląd z małymi i delikatnymi kolczykami stał się pasją wielu mężczyzn na całym świecie.

Różne rodzaje biżuterii męskiej z kolczykami

Przeglądając karty historii, okazuje się, że również mężczyźni nosili kolczyki. Podobnie jak kobiety, również kolczyki dla mężczyzn mają różne wzory z własną symboliką. Różne kolczyki wykonane z pereł, diamentów w różnych kolorach, srebra, złota itp. o pomyślnych wzorach są zawsze przyjmowane przez mężczyzn.

Modne męskie wzory kolczyków ze zdjęciami:

Przyjrzyjmy się 25 nowoczesnym wzorom kolczyków dla mężczyzn.

1. Czarne metalowe kolczyki dla mężczyzn:

Czarne metalowe kolczyki dla mężczyzn

Czarny kolor jest bardzo ceniony zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, niezależnie od tego, czy jest to strój, czy biżuteria. Projekt męskich kolczyków z czarnym metalem nadaje prosty i wyrafinowany wygląd, gdy są noszone zarówno na co dzień, jak i na pathani. Wykonany z metalu nadaje połyskujący wygląd i można powiedzieć, że chroni noszącego przed złymi oczami wokół.

2. Męskie eleganckie kolczyki zaprojektowane w kształcie gwiazdy:

Męskie eleganckie kolczyki w kształcie gwiazdy

Chcesz mieć elegancki wygląd z dwukolorowym wzornictwem! Wypróbuj kolczyk z motywem gwiazdy w kolorze czarno-białym. Kolczyk wykonany jest ze stali nierdzewnej. Podwójny wygląd nadaje lśniący wygląd casualom na pikniki lub imprezy. Gwiazdy są symbolem bogactwa, przepychu, pokoju, miłości itp..

3. Kolczyki w kształcie ostrza koła:

Kolczyki w kształcie ostrza koła

Projekt, który jest powszechnie akceptowany przez odważnych chłopców z college’u, to projekt łopaty koła. Czarne koło z łopatami inspirowane jest kołem z łodzi motorowych, które usuwa przeszkody i sprawia, że ​​łódź płynie płynnie. Podobnie projekt nosi facet, który pokona wszystkie przeszkody w życiu. Czarny kolor kolczyków nadaje odważny look casualowym jeansom.

4. Srebrne i niebieskie kolczyki Bali Design dla mężczyzn:

Srebrne i niebieskie kolczyki Bali Design dla mężczyzn

Szukasz innego spojrzenia na ubrania etniczne! Srebrny bali z błyszczącym błękitnym pasmem pomiędzy nimi nadaje niesamowity akcent etnicznemu strojowi na funkcje oraz na specjalne okazje i okazje. To także kolor chłopców, a co za tym idzie, szeroko wybierany kolor dla takich wzorów. Jest noszony jednostronnie, na lewym lub prawym uchu, aby nadać mu uroczy wygląd.

5. Kolczyki koła zaprojektowane w kształcie krzyża:

Kolczyki koła zaprojektowane z krzyżem

Kolczyki koła są szeroko stosowane przez chłopców z college’u, ponieważ pasują do prawie wszystkich strojów. Wykończenie ze stali szlachetnej, czarne kolczyki ze srebrnym krzyżykiem nadają religijny charakter. Wzór jest powszechnie noszony w Anglii, Ameryce, Europie itp. Pokazuje oddanie religii chrześcijańskiej lub mówi o Bogu i jego wierze w niego.

6. Kolczyk męski z trójkątnym wzorem:

Kolczyk męski z trójkątnym wzorem

Uwielbiam bawić się kształtami! Oto trójkątny czarny wzór kolczyka wykonany z metalu, aby nadać ci geometryczny wygląd. Trójkąty dają spojrzenie na Trójcę Syna, Ojca i energię duchową. Jest symbolem męskiej energii, siły, wody itp. Nadaje oszałamiający i efektowny wygląd na casualowych, szczególnie jeansach i bokserkach. Takie wzory noszą również mężczyźni na oficjalnych przyjęciach, ponieważ nadają niepowtarzalny wygląd podczas imprez firmowych.

7. Męskie kolczyki zaprojektowane z czaszką:

Kolczyk męski zaprojektowany z czaszką

Czaszka to symbol niebezpieczeństwa. Dlatego noszenie kolczyków z motywem czaszki pośrednio przekaże wrogom informację o twojej mocy i sile. Kolczyk ze stopu metalu zaprojektowany z czaszką w czerni i bieli daje przerażający wygląd i jest bardzo noszony przez zapaśników, bokserów itp. Staje się również wirusowy wśród młodzieży. Takie projekty są również noszone w złocie i srebrze przez luksusowych mężczyzn, aby nadać wysoki status ich osobowości.

8. Projekt kolczyków latających nietoperzy:

Projekt kolczyków latających nietoperzy

Podobnie jak ubrania, modne stają się również kolczyki dla mężczyzn z kilkoma wzorami. Jednym z nich jest nietoperz ze wzorem wschodzącego słońca. Kolczyk jest wysadzany kryształowym kamieniem z tak kolorowym wzorem. Latający nietoperz symbolizuje głębię i odrodzenie, podczas gdy wschodzące słońce symbolizuje zachętę i nowy początek. Stąd projekt oznacza nowe narodziny, aby zrobić coś nowego.

9. Kolczyki Tribal Design dla Panów:

Kolczyki Tribal Design dla Panów

Chcesz mieć elegancki wygląd pasujący do twojego plemiennego tatuażu! Spójrz na te kolczyki w stylu plemiennym. Metal otrzymuje wzór inspirowany plemiennymi wzorami z zakrzywionymi czarnymi i białymi pasmami. Daje kulturystom inną osobowość z gniewnym spojrzeniem. Nadaje się głównie na co dzień. Znany również jako projekt bio hazardu, głównie przyciąga chłopaków z uczelni.

10. Diamentowe kolczyki dla mężczyzn:

Diamentowe kolczyki dla mężczyzn

Prosty, ale modny kolczyk świetnie sprawdzi się na każdą okazję w każdym stroju. Taki projekt to ten z diamentem. Kolczyki Platynowe Diamenty dla mężczyzn to prosty wzór, w którym kwadratowy diament jest wbity w platynę. Daje modny wygląd na co dzień, oszałamiający wygląd na formalnościach i klasyczny wygląd na etnicznych ubraniach. Kolczyk w kształcie diamentu reprezentuje czystość, miłość, zmysłowość, bogactwo itp..

11. Szpiczaste czarne kolczyki magnetyczne dla chłopców:

Szpiczaste czarne magnetyczne kolczyki dla chłopców

Bardzo zużyty wzór kolczyków to magnetyczne kolczyki dla mężczyzn. Można je nosić, aby uzyskać efektowny wygląd, nawet jeśli nie masz przekłutego ucha. Tylna strona kolczyka ma szpiczasty wzór, który wygląda niesamowicie z boku. Wykonany z metalu, posiada efekt magnetyczny, dzięki czemu pozostaje noszony bez dziur. Jest modny wśród młodzieży inspirowany Justinem Bieberem.

12. Kolczyki z czarnego diamentu dla mężczyzn:

Kolczyki z czarnym diamentem dla mężczyzn

Męskie kolczyki z białego złota wyglądają niesamowicie, gdy są wysadzane czarnymi diamentami. Czarny diament ma niepowtarzalny wygląd. Nie błyszczą tak, jak inne diamenty z efektem światła, ale nadal nadają każdemu strojowi lśniący wygląd. Projekt nadaje bajeczny wygląd na imprezach na koszulkach imprezowych. Wysoce noszone przez mężczyzn, którzy chcą nadać luksusowej osobowości.

13. Kolczyki zaprojektowane przez piratów:

Pirackie zaprojektowane kolczyki

Szukasz modnego projektu kolczyków! Wypróbuj projekt inspirowany piratami. Kolczyk został zaprojektowany z czaszką i dwoma skrzyżowanymi mieczami wykonanymi w kolorze srebrnym z czarnym tłem. Projekt jest bardzo noszony na imprezach tematycznych i regularnie zapewnia bogaty wygląd. Daje twojemu strojowi na co dzień inną osobowość reprezentującą niebezpieczeństwo, podróże, wody itp.

14. Kolczyki zaprojektowane z rogiem:

Kolczyki zaprojektowane z rogiem

Chcesz mieć plemienny design w swoich akcesoriach! Wypróbuj zestaw kolczyków zaprojektowany z motywem rogu. Kolczyk z czarnym rogiem to rodzaj magnetycznych kolczyków dla mężczyzn, które można nosić nawet bez przekłuwania. Daje wspaniały wygląd na przyjęciach i małych uroczystościach. Są również wyborem muzyków, głównie gwiazd rocka.

15. Srebrne i złote kolczyki:

Kolczyki srebrne i złote

Wzór z mieszanką srebra i złota, znany jako wzór Ganga Jamuna, jest bardzo popularny wśród mężczyzn i kobiet. Srebrne i złote kolczyki dla mężczyzn nadają prosty, ale oszałamiający wygląd ponad etnicznym ubraniom, a nawet casualom na przyjęcia, uroczystości religijne i uroczystości weselne. Daje luksusowy wygląd nad sherwani i kurtą, które są po królewsku zaprojektowane.

16. Kwiatowe kolczyki z diamentami:

Kolczyki sztyfty z kwiatowym diamentem

Uwielbiam nosić kolczyki z kolczykami! Kolczyki sztyfty są modne nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. Kolczyki dla kobiet są również noszone przez mężczyzn. Kwiatowy wzór jest piękny do noszenia do regularnego użytku, na etnicznych, markowych ubraniach, casualach itp. Złoty kolczyk jest wysadzany przezroczystymi białymi diamentami, co nadaje kwiatowy wygląd. Nadaje noszącemu lśniący wygląd. Projekt symbolizuje czystość, duchowość, mądrość, uczciwość itp.

17. Długie kolczyki krzyżowe:

Długie kolczyki z krzyżem

Nie tylko kobiety, ale także mężczyźni uwielbiają nosić długie wzory kolczyków, aby uzyskać oszałamiający wygląd. Ich odważny wygląd zyskuje na atrakcyjności, gdy tak długie kolczyki zakłada się na wizytę na każdą imprezę lub wieczorne wyjście. Generalnie taki wygląd nosi się w pubach i dyskotekach. Długi krzyż, wysadzany perłą, wykonany z oksydowanego metalu. Preferuje się noszenie w jednym uchu.

18. Złote kolczyki z napisami dla mężczyzn:

Złote kolczyki z literami dla mężczyzn

Chcesz przekazać przesłanie miłości w inny romantyczny sposób, aby stworzyć pamięć! Wypróbuj ten złoty kolczyk z napisem dla mężczyzn. Dobry kolczyk ma kilka wysadzanych białymi kryształowymi diamentami. Wraz z nim zapisana jest nazwa wytłoczona na złocie. Inicjały mogą być wyryte w środkowej części. Wraz z literami można wyrzeźbić wzory takie jak kwiaty, serca, gwiazdy itp., aby nadać projektowi wspaniały wygląd. Może być używany do regularnego noszenia lub do funkcji.

19. Męskie kolczyki Rainbow Design:

Kolczyki dla mężczyzn Rainbow Design

Kolorowy wzór reprezentuje radość, szczęście i przyjemność życia, jakie prowadzi dana osoba. Podobny niesamowity projekt kolczyka ma tęczowy wygląd z kilkoma kolorami dodanymi do stali nierdzewnej o okrągłym kształcie. Jest bardzo noszony jako regularna baza, aby nadać czarujący wygląd. Tęcza jest symbolem miłości, obietnic, przyjemności, bogactwa, zdrowia i wielu innych.

20. Męskie kolczyki Animal Design w kolorze złotym:

Złote męskie kolczyki Animal Design

Jest wielu mężczyzn, którzy uwielbiają nosić dodatki inspirowane zwierzętami. Projekt kolczyków w kształcie lamparta jest jednym z takich projektów specjalnie dla miłośników zwierząt. Złoty kolczyk otrzymuje twarz zwierzęcia z drobnymi czarnymi diamentami. Nadaje modny wygląd na pikniki, imprezy tematyczne, imprezy firmowe itp. Może być idealnym prezentem dla maharadży, ponieważ nadają noszącemu królewski wygląd.

21. Kolczyki natury z białego złota dla mężczyzn:

Kolczyki z białego złota natury dla mężczyzn

Chcesz założyć coś wyjątkowego i związanego z naturą! Oto projekt inspirowany błyskawicą. Męski projekt kolczyków jest wykonany z czystego białego złota, aby nadać lśniący efekt, gdy pada na niego światło. Projekt nadaje bajeczny wygląd, który można dodać do Twojej osobowości, gdy jest noszony na imprezach, klubach, dyskotekach itp. Wzór kolczyka symbolizuje ochronę, niebezpieczeństwo, moc do walki ze złem, promień nadziei itp..

22. Złote kolczyki z superbohaterami dla mężczyzn:

Złote kolczyki z superbohaterami dla mężczyzn

Czy nadal jesteś w nastroju do oglądania superbohaterów i fantazjujesz o nich? Spójrz na złote kolczyki dla mężczyzn inspirowane superbohaterem, supermanem. Projektowi uroku nadano literę „s” podobną do supermana. Noszą go również mężczyźni, których inicjały pochodzą z tej samej litery. Nadaje modny wygląd noszony na co dzień.

23. Kolczyki zaprojektowane przez pająka Męskie:

Pająk zaprojektowane kolczyki męskie

Szukasz projektu, na który każdy będzie się gapił! Wzór o zabawnym i modnym wyglądzie jest wykonany z motywu pająka wykonanego z czarnego srebra, pająk ma realistyczny wygląd. Takie magnetyczne kolczyki dla mężczyzn są szeroko noszone na uczelniach i w szkołach dla zabawy. Wygląda niesamowicie na strojach, takich jak dżinsy, bokserki, a zwłaszcza na imprezach tematycznych.

24. Czarne i srebrne kolczyki w kształcie serca:

Czarne i srebrne kolczyki w kształcie serca

Czerń i srebro to cudowne połączenie wzorów biżuterii. Wzór serca wykonany z czarnego diamentu pokrytego srebrem daje romantyczny efekt osoby noszącej. Zawsze lśniący czarny diament pokazuje również głębokie uczucia miłosne. Świetnie prezentuje się na płaszczu i wizytach na przyjęciach, nadając jej wspaniały wygląd. Może być idealnym prezentem dla twojego mężczyzny na specjalne okazje, aby pokazać swoją miłość.

25. Projekt kolczyków z kotwicą:

Kotwica kolczyki projekt

Chcesz nadać sobie efekt pępka! Wypróbuj bajecznie zaprojektowany projekt kolczyka z kotwicą. Czy to ze złota, srebra próby 925, białego złota, stopu brązu, czarnych diamentów itp. nadaje doskonały wygląd osobom związanym z marynarką wojenną lub wodą. Kotwica symbolizuje równowagę i stabilność, a projekt kolczyków symbolizuje również zrównoważone życie użytkownika.

Tak jak projekty kolczyków dla kobiet mają swoje znaczenie i znaczenie, tak samo mają kolczyki dla mężczyzn. Na ogół mężczyźni noszą kolczyki, aby nadać im uroczy, odważny i oszałamiający wygląd, ale w niektórych społecznościach noszenie kolczyków to nie tylko moda, ale starożytny rytuał. Podobnie jak kobiety, mężczyźni również mają kilka przekłutych miejsc ucha, które znajdują się nad płatkiem. Nadają funky i macho wygląd specjalnie muzykowi, gwiazdom rocka, zapaśnikom itp.