Kobiety były postrzegane jako szalone na punkcie biżuterii od bardzo dawna. Zawsze szukają najnowszych projektów i mody nie tylko w biżuterii, ale nawet strojach i akcesoriach. Mówiąc o kolczykach na dużym rynku biżuterii modowej, mamy duży rynek różnorodnych wzorów. A jeśli chodzi o diamenty, na twarzy zawsze pojawia się uśmiech i iskierka w oczach. Dożywotni blask biżuterii diamentowej jest dla pań wspaniałym atutem. Jeśli chodzi o kolczyki, projekt jednego lub dwóch nie może zaspokoić popytu na nowe kolczyki diamentowe. Chociaż dzisiaj mamy szeroką gamę diamentowych kolczyków, za którymi kobiety mogą oszaleć, a dla mężczyzn, którzy mogą w prezencie zaproponować swoją miłość.

popularne-i-najnowsze-diamentowe-kolczyki-biżuteria-wzory

Diamenty zostały docenione od momentu wprowadzenia ich do świata mody. uważano ją za cenny prezent na całe życie dla kobiet, aw krajach wschodnich diamentową biżuterię uważano za obietnicę w relacjach weselnych. Nawet dzisiaj, proponując relacje na całe życie, uważa się, że diamenty są wybierane do składania obietnic.

Różne rodzaje wzorów diamentowych kolczyków:

Piękno diamentu jest naprawdę niesamowite ze względu na olśniewający połysk, który pochodzi z wnętrza diamentu, ale blask na twarzy Twoich bliskich ma większe znaczenie. tutaj prezentujemy 25 indyjskich i amerykańskich diamentowych kolczyków dla kobiet i mężczyzn.

1. Okrągłe kolczyki z diamentami dla wszystkich grup wiekowych:

Okrągłe kolczyki z diamentami dla wszystkich grup wiekowych

Jednym z najczęściej noszonych i najbardziej zachwycających wzorów diamentowych kolczyków są pojedyncze okrągłe kolczyki z diamentami. Nie tylko wyglądała spektakularnie na młodych damach, ale nawet na uroczych małych dzieciach, a nawet starszych kobietach. Piękna dziewczyna w każdym wieku może nosić pojedyncze okrągłe diamentowe kolczyki o dowolnym rozmiarze i uzyskać hipnotyzujący wygląd. Pojedynczy diamentowy kolczyk w kolorze boga lub platyny wygląda wspaniale na każdej funkcji i na każdym stroju. Ujawnia się piękno diamentu.

2. Cluster Diamond Stud Kolczyki dla dziewczynek:

Kolczyki sztyfty z diamentami dla dziewczynek

Iskra diamentów nie może się ukryć bez względu na odległość i ilość światła, światło i blask diamentów widać z dowolnego miejsca. Kolczyki z diamentami klastrowymi to jeden z takich projektów błyszczących diamentowych kolczyków. Kolczyki z motywem kwiatowym mają małe diamenty osadzone w kwiecisty wzór. Wygląd tak wspaniałego projektu pasuje do każdej dziewczyny w wieku i najlepiej pasuje w każdej chwili.

3. Kolczyki koła z diamentami i niebieskim topazem:

Kolczyki koła z diamentami i niebieskim topazem

Spektakularny wygląd diamentów może przyciągnąć każdy wzrok, gdy towarzyszy mu inne piękne kamienie. Okrągły niebieski topaz sam w sobie jest bardzo głęboko wyglądającym klejnotem. Kiedy jest ozdobiony otaczającymi go diamentami i jest wysadzany białym złotem, wygląda niesamowicie. Panie uwielbiają też nosić długie wiszące kolczyki. Takie kolczyki wyglądają niesamowicie i są widoczne nawet z daleka. Obręcz zrobi to wszystko za Ciebie. Kolczyki są również bezpiecznie zaciśnięte za pomocą kółka, a całość wygląda na długą i zwisającą.

4. Kolczyki tanzanitowe w kształcie gruszki Diament:

Kolczyki z tanzanitem w kształcie gruszki Diament

Diament w kształcie gruszki wygląda bardzo niepowtarzalnie i inaczej za każdym razem, gdy jest noszony. Efekt kropli z diamentowych kolczyków w kształcie gruszki wygląda niesamowicie. Tutaj fioletowy diament w kształcie gruszki jest wysadzany białym złotem z kolczykiem w kształcie koła. Boki są piękniej zaprojektowane. Dziewczyna może błyszczeć na imprezach, gdy nosi tak elegancki wzór kolczyków.

5. Kolczyki z niebieskim szafirowym diamentem:

Kolczyki z niebieskim szafirem i diamentami

Szafiry są również jednym z elementów, gdy są używane w biżuterii diamentowej. Kamienie szafirowe dają efektowny wygląd, gdy są wyśrodkowane z białymi diamentami w kolczykach. Wygląd ciemnoniebieskich i białych diamentów przyciąga wzrok wielu osób. Kiedy długie wiszące kolczyki z kombinacji szafirów i diamentów zostaną zastosowane w kolczykach, nie będziesz potrzebować niczego, co mogłoby zabłysnąć w przypadku.

6. Pojedyncze diamentowe kolczyki o szlifie księżniczki:

Pojedyncze diamentowe kolczyki o szlifie księżniczki

Diamenty o szlifie księżniczki to kolejny z najlepszych wzorów diamentów, które mogą być wystarczająco pojedyncze, aby przyciągnąć pośród innych biżuterii. Najczęściej spotykane diamenty o szlifie księżniczki są w kształcie kwadratu, pięknie skomponowane z podobnymi diamentami w kształcie kwadratu, tworząc parę eleganckich kolczyków. Możemy również otrzymać kolorowe diamenty w szlifie princess. Ale iskra białych diamentów promienieje na swój sposób.

7. Princess Cut Pave Diamonds Kolczyki Szpilki:

Kolczyki sztyfty z diamentami o szlifie księżniczki

Diament o szlifie księżniczki, wysadzany diamentami brukowymi otaczającymi go, to kolejne modowe oświadczenie. Jedyne kolczyki mogą całkowicie dopełnić twój wygląd, na każdej imprezie. Duże diamentowe kolczyki o szlifie księżniczki wyglądają dobrze na każdym stroju i najlepiej z długą suknią. Biały diament w takim kształcie kolczyka można również zastąpić dowolnym kolorowym diamentem o szlifie księżniczki.

8. Duże diamentowe kolczyki Micro Pave:

Duże Diamentowe Kolczyki Micro Pave

Niesamowite kolczyki, które nadają olśniewającego wyglądu, gdy są noszone jako jedyna biżuteria z idealnie dopasowanym białym strojem. Biżuteria z diamentami micro pave wygląda majestatycznie na uszach. Duży rozmiar pierścionka inkrustowany doskonale wysadzanymi białymi diamentami typu micro pave wygląda bardzo bogato i przyciąga wzrok. Podobne diamenty z ćwiekami możemy znaleźć również w kolczykach o innych kształtach. Konstrukcja mikro pave diamentów wygląda fantastycznie w każdym projekcie. Jego olśniewający blask przyciąga najwięcej.

9. Diamentowe kolczyki z filigranowymi obręczami:

Filigranowe kolczyki koła z diamentowym akcentem

Diamenty i rękodzieło ze złotem razem wyglądają niesamowicie. Filigran ze złotem zawsze przyciągał modną biżuterię. Skręcone wzory z filigranem nadają kolczykom niepowtarzalny wygląd. Takie proste i trzeźwo wyglądające kolczyki koła są również wykonane z filigranowego rzemiosła na żółtym złocie.

10. Wiktoriańskie kolczyki koła z diamentami i emalią:

Wiktoriańskie kolczyki koła z diamentami i emalią

Diamenty wiktoriańskie mają swój własny urok w biżuterii diamentowej. Wzory kolczyków z wiktoriańskim akcentem wyglądają niesamowicie, gdy są wysadzane małymi białymi diamentami. W takich projektach bez trudu odnajdziemy tradycyjny wygląd biżuterii. Czerwono-biały efekt z garniturami z żółtego złota przebijał się z tradycyjnym strojem.

11. Diamentowe kolczyki z wieloma obręczami:

Diamentowe kolczyki koła

Skręty i zakręty z projektami kolczyków nadają każdej parze zupełnie inny wygląd. Prosty kolczyk w kształcie kółka może być zupełnie inaczej wykonany z podobnymi kółeczkami połączonymi ze sobą, co czyni go niesamowitym projektem. Kolczyki z żółtego złota wysadzane białymi brylantami zrobią to wszystko dla Twoich kolczyków.

12. Knot Diamond Accent Black and White Hoop Kolczyki:

Czarne i białe kolczyki koła z węzłem diamentowym z akcentem

Całkowicie efektowne kolczyki są wykonane z rodu pokrytego srebrnymi lub złotymi metalowymi kolczykami, które dają odkrywczy efekt do Twojej kolekcji biżuterii. Węzły w tworzeniu biżuterii od dawna przyciągają wielu ludzi kochających modę. Wygląd węzłów w różnych rozmiarach i różnych wzorach zawsze zachwycał w projektowaniu biżuterii. Para pięknych kolczyków z czarnymi diamentami w supełkach wygląda fantastycznie.

13. Kolczyki z prawdziwego czarnego diamentu w kształcie serca:

Kolczyki z prawdziwego czarnego diamentu w kształcie serca

Czarny diament daje olśniewający blask przez cały okres życia, podobnie jak inne diamenty. Kształt serca w kolczykach również zawsze przyciągał kobiety. W połączeniu z czarnymi diamentami brukowymi wysadzanymi w kolczykach w kształcie serca, z pewnością możesz zdobyć dzięki nim wiele serc.

14. Szykowne i fantastyczne diamentowe kolczyki:

Eleganckie i Fantastyczne Diamentowe Kolczyki

Eleganckie i zawsze noszone kolczyki mogą mieć tak wyjątkowy design. Diamentom mogą towarzyszyć plastikowe pierścionki, które można zawiesić pod diamentami, tworząc piękny wzór kolczyków. Takie projekty najlepiej pasują do spódnic lub dżinsów.

15. Kolczyki z szarego czarnego diamentu:

Kolczyki z szarego czarnego diamentu

Blask diamentów podbija serca wielu. Szare czarne diamenty mają swój niepowtarzalny urok. Głęboki połysk szarych diamentów i delikatny podłużny szlif wygląda niesamowicie i zachwycająco. Długie wiszące kolczyki z dwoma takimi szarymi czarnymi diamentami połączonymi ze sobą prostym łańcuszkiem będą wyglądać fantastycznie na imprezie w plenerze.

16. Kolczyki z szafirem i obręczą:

Kolczyki z szafirem i obręczą

Szafiry mają elegancki wygląd. Biżuteria wysadzana szafirowymi kamieniami zawsze daje atrakcyjny efekt. Kolczyki z obręczą z diamentową obręczą i jedną szafirową obręczą to zupełnie nowy projekt w kolczykach.

17. Wymienne diamenty Amerykańskie kolczyki z diamentami:

Wymienne diamenty Amerykańskie kolczyki z diamentami

Amerykańskie diamenty są hitem w modzie biżuterii diamentowej. Spektakularny połysk amerykańskich diamentów jest bardzo podobny do prawdziwych diamentów. Chociaż trzeba być specjalistą od diamentów, aby rozpoznać prawdziwe diamenty wśród amerykańskich diamentów. Ludzie kochają biżuterię z amerykańskich diamentów, ponieważ jest ona dostępna w stosunkowo niskim zakresie niż prawdziwa biżuteria z diamentami. Godne uwagi są również wspaniałe projekty stworzone z amerykańskich diamentów. Oto wyjątkowa para kolczyków z kolorowym wymiennym diamentem pośrodku i pięknie rzeźbionym kolczykiem wysadzanym białymi amerykańskimi diamentami.

18. Kamienie i amerykańskie kolczyki z diamentami:

Kamienie i amerykańskie kolczyki z diamentami

Jasnoróżowe kamienie z otaczającymi je amerykańskimi diamentami idealnie pasują do Twojej sukienki w tym samym kolorze. Dziewczynki uwielbiają różowe odcienie, a kolczyki dopasowane do stroju są bardzo rzadkimi dostępnymi opcjami. To urocza para dla każdej dziewczyny do jej różowego stroju.

19. Diamentowe kolczyki z pracą Meenakari:

Diamentowe kolczyki z dziełem Meenakari

Połączenie pracy Meenakari i diamentów tworzy niesamowite dzieło sztuki w świecie biżuterii modowej. Kolorowy wygląd ze wspaniałym połyskiem białych diamentów sprawia, że ​​kolczyki są niesamowite. Oto kolczyki jhumka dobrze zaprojektowane z dziełem minakaari i diamentowymi ćwiekami.

20. Kolczyki z pereł i diamentów w stylu vintage:

Kolczyki z pereł i diamentów w stylu vintage

Kolczyki z pereł są zawsze gorącym ulubieńcem wszystkich pań. W rzeczywistości prawie nie ma osób, które nie mają kolekcji pereł w szkatułce na biżuterię. A gdy perły są połączone z diamentami, tworzy zachwycający efekt. Białe perły zawsze mają duży wpływ na projekty biżuterii. Czysta biel pereł wygląda niesamowicie. Diamenty otaczające perłę podkreślają piękno biżuterii perłowej. Te kolczyki koła mogą być centrum atrakcji na imprezie przez całą noc.

Zobacz więcej: Kolczyki z perłami

21. Kolczyki z czekoladowymi diamentami:

Kolczyki z czekoladowymi diamentami

Czekoladowe diamenty z pewnością przyciągną miłośników czekolady. Niewielki połysk białych diamentów w osobnym pierścieniu wokół pojedynczego czekoladowego diamentu o szlifie księżniczki nadaje niesamowity atrakcyjny wygląd.

22. Eleganckie czarne i brązowe diamentowe kolczyki do uszu:

Eleganckie czarne i brązowe kolczyki z diamentami

Kolczyki w kształcie serca wyglądają pięknie, gdy przyczepiają się do uszu i dają promienny połysk od wewnątrz. Ciemne kolczyki w ciemnej nocy świecą niesamowicie, gdy są wysadzane diamentami. A czarne i brązowe romby sprawiają, że wygląda bardziej fantastycznie. Biały diament w kształcie serca pośrodku i otoczony brązowymi diamentami, a następnie czarnymi diamentami tworzą piękny wzór.

23. Kolorowe designerskie diamentowe kolczyki:

Kolorowe Designerskie Diamentowe Kolczyki

Kolorowe kolczyki mogą dodać blasku ubiorowi kobiet. Kobiety zwykle są widywane w różnych kolorach w zwykłe dni. Taka para kolczyków może być stałym elementem każdej damy. Kolorowe diamenty pasują do każdego stroju.

24. Piękne różowe małe diamentowe kolczyki:

Piękne różowe małe diamentowe kolczyki

Róże to słabość kobiet, podobnie jak diamenty. Kiedy dama otrzymuje diament, jest to najcenniejszy prezent, który ją obdarza. Para kolczyków z różowymi diamentami może być tak cennym prezentem dla damy. Te piękne diamentowe różyczki to niesamowita para kolczyków, która podkreśli kolekcję biżuterii.

25. Śliczne diamentowe kolczyki z motylami:

Śliczne Motyl Diamentowe Kolczyki

Piękne kolczyki motyle wyglądają bardzo uroczo, gdy noszą je małe dziewczynki. Małe dziewczynki bardzo lubią emaliowane kreacje. Małe dziewczynki będą wyglądać wspaniale z tymi kolczykami w kształcie motyli. Córki z pewnością zasługują na te motyle z diamentowymi ćwiekami.

Diamenty były początkowo zwykłymi matowymi kamieniami znalezionymi w strumieniach i rzekach. Błyskotliwe szlify są doskonałą częścią, która ożywia i mieni się diamentem. Uważano, że diamenty są wykonane tylko dla wysokiej klasy społeczeństwa i ludzi bogatych. Ale w dzisiejszych czasach diamenty są na imię każdej kobiety, bez względu na to, czy jest bogata, czy to klasa średnia. Diamenty, gdy są wysadzane złotem, platyną i inną bazą, tworzą modę.

Oprócz pierścionków i wisiorków, kolczyki są kolejnym źródłem, które podkreśla piękno nie tylko diamentów, ale naturalne piękno kobiecego stroju. Mówiąc o kolczykach, diamenty wyglądają niesamowicie, gdy są noszone na uchu kobiety. Mówiąc o diamentach, trudno znaleźć te prawdziwe, ale najlepsze diamenty są bezbarwne, rzadkie i drogie. Ale kolor v diamentu jedynie wpływa na połysk i blask diamentu. Nacięcia i wady powstałe przy cięciu i kształtowaniu diamentów to te, które sprawiają, że diament błyszczy i błyszczy. Diamenty z niewielką liczbą wad i szlifów są rzadkie i drogie, ale piękno diamentów również nie różni się od wad. Szlifowanie diamentu sprawia, że ​​diament jest bardziej lśniący i lśniący.