Kolczyki są znaczącą formą biżuterii noszonej przez kobiety. Jednak wraz ze zmieniającymi się trendami w modzie pojawiły się kolczyki z piórami z niezliczonymi wzorami.

Różne rodzaje kolczyków z piór dla kobiet:

Oto lista 9 najlepszych kolczyków z piór i podążając za trendami mody, możesz wybrać dla siebie najlepszy kolczyk z piór.

1. Kolczyki z niebieskimi piórami:

niebieskie kolczyki z piór

Piękne niebieskie kolczyki ze złocistożółtymi odcieniami pod niebieskimi piórami nadają kolczykom niepowtarzalnego wyglądu. Modne w dzisiejszych czasach, to tylko jedna z wielu dostępnych odmian kolczyków z piór. Ze złotym łańcuszkiem zawieszonym na piórach kolczyki mają etniczny wygląd i bardzo efektownie uzupełnią niebieską sari lub salwarowy garnitur.

2. Różne kolczyki cieniowane:

różne cieniowane kolczyki z piór

Te kolczyki oddają odrobinę zadziorności dzięki różnym odcieniom kolorów użytych do ich wykonania. Czerń, błękit, pomarańcz i biel użyte w odcieniach tworzących mieszankę kolorów w piórach zaprojektowanych w kolczykach nadają niepowtarzalnego wyglądu.

3. Kolczyki z pawich piór:

kolczyki z pawich piór

Paw to symbol wdzięku i pięknych stylów tanecznych, które lubi każda dziewczyna. Kolczyki z piórami z motywem pawia na piórach podkreślające piękno kolczyków swoimi kolorami to coś, co każda dziewczyna chciałaby kupić. Dzięki biało-niebieskim koralikom dołączonym do nici wraz z kolczykami dodają urody kolczykom. To wspaniała biżuteria i każda dziewczyna chciałaby ją mieć.

4. Zawieszki z Czarnego Pióra:

czarne pióra danglers

Czerń to elegancki kolor, który pasuje do każdego stroju i dodaje kobiecie urody. Te kolczyki to jedna z elegancko zaprojektowanej biżuterii. Ekstremalnie czarny kolor piór ze złotymi listkami i kółkami powyżej przymocowanymi do złotego haczyka oznacza formę biżuterii etnicznej. Te modne czarne kolczyki z piór dodadzą Twojej urodzie jak żadna inna ozdoba i poprawią Twój wygląd.

5. Kolczyki z piór prochowych:

kolczyki z piór do kurzu

Te kolczyki w blaknącym lub pylącym kolorze mają szorstkie wzornictwo, ale nadają jasny wygląd. Dzięki unikalnemu połączeniu kolorów użytych do wykonania kolczyków są to kreatywne dzieło sztuki. Tak więc idealnie nadają się do swobodnego wyglądu, możesz je kupić.

6. Kolczyki z różowego pióra:

różowe kolczyki z piór

Różowy to ulubiony kolor dziewczyn. Te kolczyki o miękkiej i kojącej konsystencji roztopiłyby serce każdej dziewczyny, by od razu je kupić. Trzy kawałki piór ze złotymi łańcuszkami i liść poniżej to czysty kawałek wspaniałej biżuterii do kupienia i noszenia.

7. Kolczyki z ciężkimi piórami:

ciężkie kolczyki z piór

Płowe pióra z metalicznym wzorem i kamiennym ćwiekiem pomiędzy nimi dają piękny wygląd. Jasne pióra i metaliczny wygląd kolczyków to cudowne połączenie, a projekt zachęci każdego do zakupu.

8. Kolczyki z długimi piórami dla nastolatków:

kolczyki z długimi herbatkami dla nastolatków

Wielokolorowe kolczyki z długimi piórami to pojedyncza srebrna biżuteria, którą chciałbyś nosić bez potrzeby używania niczego innego jako biżuterii. Długi kolczyk z piór sięgający do szyi to kompletna biżuteria, którą trzeba nosić i stać się centrum przyciągania w tłumie.

9. Wielokolorowe designerskie kolczyki z piórami:

wielokolorowe designerskie kolczyki z piórami

Wielokolorowe pióra kolczyków ze złotym i białym akcentem wydają się być początkowym trendem i na pewno chciałbyś mieć jeden z nich.

Tak więc lista kolczyków z piór zapewnia najlepszy wybór wśród etnicznych i casualowych kolczyków i noszenie jednego z nich zgodnie z trendami mody.