Szafir to jeden z najcenniejszych i najcenniejszych kamieni szlachetnych. Zazwyczaj jest koloru niebieskiego, ale dostępne są również odmiany, takie jak różowe szafiry. Jest bardzo pożądana, zwłaszcza dla kobiet, ze względu na piękny kolor, doskonałą trwałość i wieczny blask. Szafirowe kolczyki są i były od jakiegoś czasu modą na arenie mody i biżuterii. W końcu kto nie chciałby, aby pięknie wykonane niebieskie kamienie mrugały z ich uszu, aby cały świat mógł je zobaczyć?

Szafirowe Kolczyki

Wrześniowe kolczyki z kamieniami:

Tutaj przedstawiamy 9 najlepszych szafirowych kolczyków, które są obecnie modne w świecie mody.

1. Kolczyki z niebieskim szafirem:

Kolczyki z niebieskim szafirem i diamentami

Kolczyki z niebieskimi szafirami, które rozbłyskują w twoich uszach jak niebieski ogień! Piękne detale z białego diamentu i złota tylko dodają uroku tym, co już jest piękne i sprawiają, że wyglądasz jeszcze piękniej. Słuchaj mężczyzn, jeśli chcesz uszczęśliwić swoją kobietę – to jest droga!

2. Szafirowe kolczyki Halo o mieszanym kształcie:

Szafirowe kolczyki w kształcie aureoli:

To jedne z najpiękniejszych kolczyków z szafirem. Misterne detale z mieszanego diamentu i szafiru tylko dodają wspaniałego zestawu. Co powiecie panie, czy chcecie wyglądać jak anioł z tymi kolczykami z aureolą?

3. Wspaniałe kolczyki z szafirem:

Wspaniałe kolczyki z szafirem

Kolejny pięknie wykonany misterny zestaw kolczyków z niebieskim szafirem. Możesz je nosić na bogatej sari, sukience, nawet na dżinsach – wiesz po prostu obnosić się ze swoją piękną twarzą z tymi pięknościami otaczającymi ją po obu stronach!

4. Kolczyki z niebieskim szafirem:

Kolczyki wiszące z niebieskim szafirem

Te kolczyki z gwiazdkami są teraz prawdziwymi gwiazdami świata biżuterii! Pięknie wykonane gwiazdy z szafirowymi diamentami z kroplami na nich będą wyglądać oszałamiająco na każdym. Pospieszcie się Panie! Idź po nie!

5. Kolczyki z różowym szafirem:

Kolczyki sztyfty z różowym szafirem

Różowe szafiry to kolejna uderzająca opcja, którą możesz wybrać, patrząc na biżuterię, aby zaskoczyć kobietę w swoim życiu. Te subtelne różowo-białe migające ćwieki sprawiają, że jej twarz wygląda jeszcze piękniej! Idź po to, zaskocz ją tymi ćwiekami do różu!

6. Kolczyki z różowym szafirem:

Kolczyki z różowym szafirem

Kolczyki drop, szczerze mówiąc, są jednymi z ulubionych, jeśli chodzi o kobiety. Cóż, kiedy różowe szafiry spadają z twoich uszu i rozjaśniają twoją twarz, kto by tego nie powiedział? Te różowe szafirowe kolczyki są jeszcze bardziej wyjątkowe, ponieważ są wykonane z białego złota i diamentów.

7. Misterne kolczyki z różowym szafirem:

Kolczyki z różowym szafirem

Są to najpiękniej wykonane kolczyki z różowego szafiru z domieszką białych szafirów, które teraz podbijają świat kolczyków. Skomplikowany projekt sam w sobie jest bardzo ładny, dodaj piękno różowych szafirów i wszyscy ustawiacie lampę błyskową i podbijacie nimi scenę!

8. Kolczyki z białymi szafirami:

Kolczyki z białym szafirem

Białe szafiry są bardzo rzadkie, ponieważ zazwyczaj są wytwarzane syntetycznie. Wykonanie tych subtelnych akwamaryn i białych kamieni szlachetnych w kolczyki lub nawet kolczyki z białymi szafirami, a następnie podarowanie ich kobietom w swoim życiu, wydaje się całkiem niezłym pomysłem, prawda? Cóż, zdecydowanie jest to dobry pomysł i bardzo ich ucieszy! Więc zdecydowanie powinieneś to zrobić, chłopaki!

9. Kolczyk z białym szafirem:

Kolczyk z białym szafirem

Te białe szafirowe kolczyki z 14-karatowym białym złotem tkanym wokół nich w misterny i cudownie subtelny wzór są koniecznością, jeśli chcesz kupić biżuterię na imprezę. Czy to wesele, impreza, a nawet przedstawienie na scenie – to z pewnością sprawi, że ludzie wstaną i zwrócą uwagę na piękno z diamentowymi szafirowymi kolczykami, które rozbłyskują wokół niej białym ogniem!

Szafiry to jedne z najcenniejszych kamieni szlachetnych spotykanych na całym świecie. Niebieski kolor minerału tworzącego te kamienie jest tym, co nadaje im nazwę. Jeśli chodzi o kamienie szlachetne, szafiry są prawdopodobnie najbardziej pożądane w branży jubilerskiej po diamentach, a w niektórych przypadkach nawet bardziej niż diamenty.