Kolczyki są nieodłączną częścią indyjskiej biżuterii. W procesie przygotowania się na każde wydarzenie lub tradycyjne funkcje, pani powinna była zrobić wszystko, co w jej mocy, Shringar. A kolczyki robią dużą różnicę w jej wyglądzie. Może sprawić, że będziesz wyglądać jednocześnie prosto i stylowo. Konstrukcja zielonego kolczyka jest nieograniczona. Jako kolor pomyślny możesz nosić zielone kolczyki na każdą okazję. Kompletny look tworzy u kobiet rodzaj postawy. Będzie się afiszować i będzie pragnąć pochwały od widza. Zawsze lubi wyglądać najlepiej, a prawidłowy kolczyk może sprawić, że będzie wyglądać najlepiej.

Najnowsze i piękne zielone kolczyki wzory z obrazami:

Przyjrzyjmy się 9 najróżniejszym wzorom kolczyków w kolorze zielonym.

1. Zielona Duża Jedwabna Jhumka:

Zielony Duży Jedwab Jhumka

Te ciemnozielone kolczyki znane jako jhumkas są wiecznie zielone. Jhumka jest owinięta zieloną jedwabną nicią. Nad nim znajduje się dzieło z diamentu, zielonego i złotego kamienia. Na wierzchu jhumek znajdują się różne prace kamieniarskie w okrągłym kształcie. Ta całość wygląda na etniczną.

2. Zielony kolczyk zwisający:

Zielony kolczyk wiszący

Ten zwisający szmaragdowo zielony kolczyk jest po prostu niesamowity z zielonym migoczącym kamieniem. Jest w złocie. Najpierw ma kamień o okrągłym kształcie, a następnie w kształcie gruszki. Kamienie otrzymują złotą okładkę. Kamienie mają lustrzane odbicie. Widoczne są linie nad kamieniami.

3. Kolczyk z zielonym żyrandolem:

Kolczyk z zielonym żyrandolem

Ten zielony kolczyk ma kształt żyrandola. Zawiera zielone kamienie o dwóch kształtach tj. kwadrat i gruszka. Jest wysadzany tak ładnie, że wygląda jak wiszący piękny żyrandol. Jest to zwyczajowy projekt o ugruntowanym standardzie.

4. Prosty zielony kolczyk:

Prosty zielony kolczyk ze sztyftem

To zielone kolczyki sztyfty. To po prostu duży okrągły kształt miętowo-zielonego kamienia. Jest wbity kolcem, który wbije się w uszy. To pierwszy wybór młodych dziewcząt. Miętowy kolor jest spokojny i zapewni spokój Twoim oczom. Jest łatwy i łatwy w zarządzaniu.

5. Zielony Chand Bali:

Zielony Chand Bali

Jest to zielony balis w kształcie półkola. Na półokrągłym kształcie jest złoty kolor. Tam też zawieszone są we wzór małe ciemnozielone kamyczki. Wygląda jak Latkan. Balis stał się popularny dzięki filmowi Deepiki Padukone Ram Leela.

6. Kolczyk z zielonymi obręczami:

Kolczyk z zielonymi kółkami

Ten kolczyk ma kształt półksiężyca. Ten miętowozielony kolczyk ma wzór w kółko. Wygląda na to, że jest zrobiony ze szkła. Widząc ten spokojny kolczyk, wydaje się, że płynie przyjemny wiatr. To był zachodni kontakt z jego projektem.

7. Kolczyk w kolorze zielonym:

Kolczyk z zieloną kroplą

Są to jasnozielone kolczyki, które wyglądają po prostu przerażająco. Jest długa i zaczyna się wiązką małych, zielonych diamentów. Na końcu ma duży kryształ w kształcie gruszki o jasnozielonym kolorze. Kryształowy kamień ma również wiele małych diamentów. W sumie to porywa twoje serce.

8. Trójkątny zielony kolczyk z kamienia:

Trójkątny kolczyk z zielonym kamieniem

Jest to trójkątny kolczyk z zielonego kamienia z długimi zawieszkami. Trójkątny kształt został zaprojektowany z zielonym kamieniem, a następnie kontynuowany ze złotem i lustrem pomiędzy. Posiada łańcuszek z małymi złotymi kuleczkami o nierównym rozmiarze. Łańcuch znów kończy się zielonymi świecącymi kulkami.

9. Kolczyk z zielonym piórem:

Kolczyk z zielonym piórem

Jest to limonkowy kolczyk z dołączonymi piórami. Na czarnym metalu pomiędzy nimi znajdują się białe krople koloru. Potem wiszą w nim struny przypominające pióra. Ten modny kolczyk jest wyjątkowy i rzadko będzie go widywać z żadną kobietą. Nosząc go, możesz wyznaczyć nowy trend.

Zielone kolczyki o tak wielu modnych wzorach są bardzo popularne wśród młodych pań. Przeważnie wybierzesz to z zachodnim strojem. Wygląda wspaniale na twoich uszach, a twoje uszy będą błyszczeć. Ma tak niesamowity wygląd. Wcześniejsze zielone kolczyki w stylu funky nie były zbytnio poszukiwane. Ale wraz ze zmianą czasu stało się to akceptowalne.