Biżuteria świątynna ma tradycyjny wygląd. Biżuteria świątynna jest najczęściej widywana na tancerzach bharatanatjamu i kuczipudi. Biżuteria świątynna to wspaniałe dzieło, które indyjscy rzemieślnicy i jubilerzy wykonują z mnóstwem bolesnej i ciężkiej pracy. Minuta drobnej pracy w doskonałości biżuterii wymaga dużo czasu.

kolczyki ze świątyni

Można oczekiwać, że będzie czekać rok na upragnione dzieło sztuki, czy to jhumkha, wisior, kolczyki lub naszyjniki, czas i pieniądze zapłacone za to są warte, gdy masz na to oko.

Wzory kolczyków świątynnych:

Spójrz na piękne, przyciągające wzrok wzory kolczyków, które możesz zamówić dla siebie.

1. Kolczyki z podwójnym pawiem i dzwonem świątynnym:

biżuteria-skroń

Te piękne kolczyki świątynne są wysadzane drobnymi okrągłymi rubinami, które nadają szlachetny wygląd złotym kolczykom z pawiami. Na końcu dzwoneczek jest przymocowany maleńkimi zawieszkami z białych pereł, które podkreślają piękno kolczyków i dopełniają je.

2. Manek ratna Paan kształt Kolczyki monety z Gwinei:

świątynia-biżuteria-kolczyki-manekratna-paanshape-gwinea-monety-kolczyki

Spójrz na to eleganckie dzieło sztuki. Główna część z wytłoczoną na złocie boginią ozdobiona jest szlachetnym dziełem manek, diamentami i perłami. Bogini wytłoczona na złotym kawałku pośrodku to wzór monety gwinei. Przystawka do niej kształtuje patelnię, dzięki czemu jest piękniejsza.

3. Świątynne kolczyki z rubinem i szmaragdami:

świątynia-biżuteria-kolczyki-świątynie-kolczyki-z-rubinami-szmaragdami

Rubiny i szmaragdy dodają złota i srebra odrobiny bogactwa. Bogini stworzona na gwinei pośrodku, a także w zawieszeniu, jest przymocowana tylko za pomocą złotego punktu, który jest wysadzany klejnotami rubinami i szmaragdami. Pod spodem wisi piękna kropla z pereł tego samego rubinu i szmaragdu, która nadaje kolczykom ostateczny szlif.

4. Moneta Bogini Lakszmi, tradycyjny kolczyk świątynny:

świątynia-biżuteria-kolczyki-bogini-lakshmi-moneta-tradycyjna-świątynia-kolczyk

Najlepsze kolczyki zauszniki pasujące do Twojego etnicznego stylu sari. Możesz nosić te kolczyki w dowolnej tradycyjnej funkcji. Prosty wygląd monet lakshmi, które tworzą kwiecisty wzór, sprawi, że będziesz wystarczająco wysoki na inne biżuterie. Szmaragd pośrodku i bordowa perła w zawieszeniu nadają mu ostatecznego wrażenia.

5. Okrągła tradycyjna biżuteria świątynna:

świątynia-biżuteria-kolczyki-okrągła-tradycyjna-biżuteria-świątynna

Okrągły kształt tych kolczyków zakrywa całe ucho, nadając Ci efektowny wygląd. Błyszczący diament w środku otoczony złotymi kroplami i ogrodzony złotymi, wysadzanymi białymi perłami nadaje całości stonowany, ale bogaty wygląd.

6. Kolczyki zaprojektowane z białego złota z perłami:

zauszniki-biżuteria-kolczyki-białe-pozłacane-perłowe-kolczyki-projektowane

Indyjska tradycyjna biżuteria posiada sygnaturę z biżuterią świątynną. Te niesamowite kolczyki z maleńkimi perełkami pozłacanymi. Projekt mówi sam za siebie. Wykonanie tego wzoru wymagało dużo czasu i ciężkiej pracy.

7. Świątynne kolczyki z niebieskim diamentem:

świątynia-biżuteria-kolczyki-niebieskie-diamenty-świątynowe-kolczyki

Te kolczyki są wykonane z mosiądzu. Wierzch jest wykonany z wysadzanych niebieskimi amerykańskimi diamentami, a zawieszenie jest pomalowane dziełami minakari wykonanymi przez indyjskich rzemieślników.

8. Projekt biżuterii srebrnej świątyni:

świątynia-biżuteria-kolczyki-srebrna-świątynia-projektowanie-biżuterii

Te kolczyki wykonane na srebrze nadadzą Ci tradycyjny wygląd biżuterii świątynnej. Antyczny wygląd nadaje elegancki styl.

9. Proste kolczyki zaprojektowane z kroplą wody:

świątynia-biżuteria-kolczyki-proste-kropla-zaprojektowane-kolczyki

Ten trzeźwy projekt kolczyków ma kształt kropli z wyciętymi szmaragdami wysadzanymi w obramowaniu. Możesz go nosić na każdym stroju.

Biżuterię świątynną można w dzisiejszych czasach nosić na każdym stroju. Ludzie zdecydowali się nadać kontrastowy wygląd zachodnim strojem z tradycyjną biżuterią. Możesz wybrać biżuterię świątynną, aby uzyskać najlepszy wygląd. Biżuteria świątynna jest kosztowna niż inne wzory, ale gdy ją założysz, możesz poczuć jej wartość na ciele.