Pierwszy wiersz, którego uczymy się w naszych przedszkolnych czasach, to „twinkle twinkle little star”. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego my jesteśmy gwiazdą zamiast kwiatu, tęczy lub innej pięknej rzeczy? Cóż, odpowiedź jest dość prosta; gwiazdy są najbardziej fascynującym stworzeniem Boga. Sprawił, że po prostu cię zadziwią. Dają wszystkim nadzieję i uśmiech. Gwiazdy są bliskie twojemu sercu. Możesz to zrobić tatuażem, biżuterią lub ubraniem.

Piękne kolczyki z gwiazdami w różnych wzorach:

Star Kolczyki można nosić ze wszystkimi rodzajami sukienek. Oto nasze 9 najlepszych modnych kolczyków z gwiazdami.

1. Diamentowe kolczyki z gwiazdami:

Kolczyki z brylantami i gwiazdkami

Diamond Stud Star Kolczyki mają diamenty w kształcie gwiazdy lub diamenty osadzone w formie gwiazdy. To powszechny styl w kolczykach z gwiazdkami. Wiele dziewczyn nosi je na co dzień. To elegancka opcja do noszenia na każdą okazję.

2. Kolczyk z księżycem i gwiazdą:

Księżyc i gwiazda kolczyk

Gwiazdom zawsze towarzyszy księżyc. Kolczyk w kształcie księżyca i gwiazdy to sparowany kolczyk. Ten styl jest nieco bardziej punkowy. Ten styl kolczyków jest swobodny. Możesz go założyć na studia lub na niedzielny brunch. To prosty styl.

3. Kolczyki z gwiazdami dla dzieci:

Kolczyki z gwiazdkami dla dzieci

Kolczyki gwiazdki mają kombinację gwiazdek. Kolczyki z gwiazdkami dla dzieci mają w sobie małą gwiazdkę. Wygląda bardzo uroczo i słodko. Wiele młodych dziewcząt lubi go nosić. Dzieci poniżej dwunastego roku życia uwielbiają to. Jest prosty i może być noszony w szkole przez dziewczęta.

4. Kolczyki z gwiazdami konstelacji:

Kolczyki z gwiazdami konstelacji

Kolczyki gwiazdy konstelacji to grupa wzorów gwiazd. Może, ale nie musi, mieć prawdziwą konstelację. To wspaniała opcja. Możesz go nosić na przyjęcia i kolacje. Ta elegancka para kolczyków pomoże Ci zrobić dobre oświadczenie.

5. Wiszące kolczyk w kształcie gwiazdy:

Wisząca gwiazda kolczyk

Kolczyki wiszące gwiazdki to długie kolczyki. Mają smukłe łańcuszki w kształcie gwiazdy z wiszącymi wokół gwiazdami. Można to nosić na imprezy. Możesz go założyć na prostą sukienkę, dodając więcej blasku swojemu wyglądowi. Ten fason można nosić z prostym topem i denimowymi spodniami. To idealny wygląd na letnie wieczory.

6. Klip Gwiazda Kolczyk:

Klip Gwiazda Kolczyk

Każdy nie ma przekłutych uszu. Klipsy są dla tych osób. Kolczyki gwiazdy z klipsem mają klipsy do trzymania na uszach. To prosty styl kolczyków. Możesz nosić do pracy i na studia. To dobrze wyglądające kolczyki.

7. Srebrne kolczyki w kształcie kółka:

srebrne kolczyki koła

Srebrne kolczyki w kształcie gwiazdek Hoop mają pętelki. Ten styl kolczyka jest jak pętla. Jest to styl casual kolczyków. Dobrze wygląda zarówno na strojach indyjskich, jak i zachodnich. Jest bardziej odpowiedni na przyjęcia i wesela.

8. Kryształowy kolczyk:

Kolczyki z kryształową gwiazdą

Kolczyki kryształowe gwiazdki posiadają gwiazdki wykonane z kryształu. To błyszcząca opcja. Możesz go nosić na większość okazji. Na pewno dodaje blasku. Ale nie można go nosić w pracy. Musi być chroniony przed gorącą wodą i chemikaliami.

9. Długie wiszące kolczyki z gwiazdami:

Długie wiszące kolczyki w kształcie gwiazdy

Wszystkie kobiety uwielbiają długie wiszące kolczyki z gwiazdkami. Ten styl kolczyków jest prosty, ale bardzo elegancki. Możesz go nosić na przyjęciach, funkcjach i wydarzeniach. Wygląda niesamowicie na sukienkach z odkrytymi ramionami. Idealny dla dziewczynek z krótkimi włosami. Odsłonięta szyja sprawia, że ​​te kolczyki wyglądają naprawdę niesamowicie.

Kolczyki w kształcie gwiazdy noszone są przez osoby w wieku od trzech do trzydziestu lat. Nigdy nie ogranicza się do wieku lub rozmiaru. Każdy może je nosić lub na każdą okazję, jest bardziej idealny na imprezy i uroczystości. Można go nosić ze wszystkimi rodzajami sukienek. To prosty, ale super elegancki styl. To musi mieć dla każdego nastolatka.