Kolczyki to najbardziej ulubiona biżuteria dla pań. Jeden otwór jest przebity na płatku ucha, aby nosić kolczyk. Kolczyki kwiatowe noszone są od początku istnienia tego świata. Bogini nosiła kolczyki wykonane z kwiatów. Kwiatowy kolczyk może być wykonany z prawdziwych kwiatów lub ze sztucznej sztuki. Kamień może mieć również kształt kwiatu. Również z diamentami możesz stworzyć kolczyki z kwiatami. Do wykonania jednego kolczyka używa się różnych metali.

Najlepsze kolczyki kwiatowe w różnych wzorach:

Kolczyki z kwiatami, jeśli założysz je w jakiś szczególny dzień, mogą sprawić, że będziesz wyglądać wyjątkowo. Wybierz swój najlepszy i wybierz go.

1. Błyszczący kolczyk z kwiatem:

Błyszczący Kwiat Kolczyk

Ten kwiatowy kolczyk wykonany jest z kryształowo błyszczącego kamienia. Pięć kryształowych kamieni ułożonych jest pokrytych złotem. Pomiędzy nimi wytłoczony jest jeden diament. Fioletowy kamień daje krystalicznie czysty blask i iskrzenie w oczach obserwatora.

2. Kolczyki z kwiatów róży:

Kolczyki z kwiatami róży

Są to niesamowite kolczyki ze złotymi kwiatami. Dwa liście są również przymocowane kolczykiem, który jest jego częścią. Kolczyk ma prawdziwe podobieństwo do kwiatu róży. To ekspertyza sztuki, która zakrywa każdy najmniejszy dotyk, aby nadać kwiatowi róży prawdziwy kształt.

3. Kolczyki z podwójnymi kwiatami:

Kolczyki z podwójnymi kwiatami

Te srebrne kolczyki kwiatowe są w wiszący wzór. Ma otwarty i podwójny wzór kwiatowy. Dwa kwiaty są połączone ze sobą z kamieniem pomiędzy nimi. Jest tam długi haczyk, który należy włożyć na płatek ucha. Ma pięć wzorów płatków.

4. Plastikowe kolczyki kwiatowe:

Plastikowe kolczyki kwiatowe

Te kolczyki z kwiatami są wykonane z plastikowych butelek. Kształt płatka kwiatu powstaje z podstawy plastikowej butelki i pomalowany farbami akrylowymi. Ten kształt jest następnie wyeksponowany za pomocą kolczyka, który pomaga nosić w uszach. Ten kolczyk jest nowy na rynku.

5. Kolczyki z białego kamienia:

Kolczyki z białego kamienia

Te rzadkie kolczyki z białymi kwiatami są tworzone z różnych kształtów białego kamienia. Układanie kamieni odbywa się w taki sposób, że staje się kwiatem. To też musi zawierać pewną wagę, ponieważ jest z kamienia. Ale po założeniu okaże się, że będzie inny niż reszta.

6. Modne kolczyki z kwiatami perłowymi:

Modne kolczyki z perłowymi kwiatami

Te kolczyki są w całości wykonane ręcznie i wykonane z pereł. Ten perłowy kwiatowy kolczyk zawiera niesamowity wzór pereł. Najpierw ma kwiatowy wzór z trzema perełkami. Następnie ma okrągły perłowy wzór zawieszony na haczyku. Wewnątrz rundy jest jeszcze jedna perła.

7. Kolczyki z kwiatami wstążkowymi:

Kolczyki wstążki z kwiatami

Te różowe kolczyki kwiatowe są tworzone z różowej wstążki. Jest podwójny otwarty kwiatowy wzór złotego drutu. Nad nim znajduje się różowa wstążka z kwiatem. Nowoczesny akcent zapewnia wstążka. Ten kolczyk na imprezę wygląda gorąco w różowym kolorze.

8. Kwiatowy kolczyk z łańcuchami:

Kwiatowy kolczyk z łańcuchami

Te kolczyki z czarnymi kwiatami mają mały czarny metalowy wzór kwiatowy. Każdy płatek czarnego kwiatu pokryty jest białym kolorem. Pod kwiatem znajduje się czarna perła. Z perłą wisi wiele łańcuszków. Kwiatowy wzór wygląda uroczo z łańcuszkami.

9. Diamentowy kolczyk w kształcie kwiatka:

Kolczyk w kształcie diamentowego kwiatu

Te kolczyki mają w sobie sześć diamentów. Te kolczyki z diamentowymi kwiatami wyglądają oszałamiająco. Na każdym płatku wytłoczony jest jeden mały diament. W środku rozmiar diamentu jest duży. Ma etniczny i wspaniały design. Diamentowy kolczyk to miłość wszystkich

Kwiatowe kolczyki zawiera tak wiele wzorów i przyciąga każdą damę na siebie. Jest używany głównie przez młode kobiety i może być najlepszą opcją na prezent każdej damie. Będzie wyglądać tak inaczej niż typowe projekty. Choć używany przez wszystkich, nadal pozostanie gorącym ulubieńcem przez wiele lat. Panie nie mogą znudzić się kolczykiem z kwiatowym wzorem. Jak widać na zdjęciach, kształt kwiatu można wykonać z wielu rzeczy i można go również użyć w ozdobach.