Panie tak szaleją na punkcie kolczyków, że na pewno posiada ich ogromną kolekcję. Musi mieć różne kolczyki pasujące do każdej sukienki. Od razu widząc nowy projekt, kupi go. Na pewno zadowolą ją turkusowe kolczyki. Kolor jest tak spokojny i miękki, że od razu Ci się spodoba. Możesz znaleźć w nim starożytne wzory. Długie kolczyki podczas pobytu jak latki wyglądają tak ładnie. Turkusowe kolczyki roznoszą swój zapach jak kwiat Mogry. Gdziekolwiek go nosisz, bez wątpienia przyciągnie ludzi.

Najnowsze i stylowe turkusowe kolczyki na wesele:

Spójrzmy na 9 najlepszych turkusowych kolczyków dla pań w modzie.

1. Kolczyk z turkusowej miedzi:

Kolczyk w kolorze turkusowej miedzi

Ten turkusowy kolczyk wykonany jest z miedzianego metalu. Wisi dwie duże miedziane metalowe kształty gruszki, a pomiędzy nimi znajduje się haczyk z dwiema turkusowymi kulkami. Będzie wyglądać kusząco, a ponieważ jest miedziany, ludzie będą domagać się, aby go zobaczyć raz za razem.

2. Turkusowy kolczyk dla dzieci:

Turkusowy kolczyk dla dzieci

To jest taki piękny turkusowy kolczyk. Ma kształt kwiatu i wygląda tak realistycznie. Ma kolczyk, który przekłuwa dziurę w uchu. Jest to nieskomplikowany kolczyk o ładnym wyglądzie. Turkusowy kamień jest niesamowicie wyrzeźbiony w kształcie kwiatu.

3. Turkusowy kolczyk z perłą:

Turkusowy Kolczyk z Perłą

Jest to turkusowy kolczyk kroplowy z perłą i brylantem. Jest jedna duża okrągła perła połączona z małym błyszczącym diamentem, a następnie turkusowym kamieniem w kształcie jajka. Ten kolczyk ma też tak miękki w dotyku i królewski wygląd. Błysk wszystkich trzech kamieni jest cudowny.

4. Turkusowy kolczyk z diamentowymi ćwiekami:

Turkusowy kolczyk z ćwiekami z diamentami

Ten turkusowy złoty kolczyk ma wysadzany diamentami. W środku okrągły turkus pokryty złotem. Na złotej części znajduje się rząd diamentów. Będzie błyszczeć w ciemności. To staje się wzorem etnicznym. Diament i Turkus uzupełniają się nawzajem.

5. Biżuteria świątynna Turkusowe kolczyki:

Biżuteria świątynna Turkusowe kolczyki

Ten srebrny turkusowy kolczyk inspirowany jest biżuterią świątynną. W Lotusie nad turkusem znajduje się wizerunek Lorda Ganesha. Na turkusowym kamieniu znajdują się linie wykonane z niedopasowanych kształtów. Niewiele pań wybiera taki rodzaj kolczyka. Pokazuje ich miłość do Ganesha.

6. Turkusowy kolczyk w kształcie łzy:

Turkusowy kolczyk w kształcie łzy

Ten turkusowy srebrny kolczyk ma okrągłe ogniwo srebrnych kulek i diamentów. Pod ogniwem wisi turkus pokryty diamentami. Okrągły sznur kulek i diamentów wygląda jak łzy spływające z oczu.

7. Turkusowy kolczyk z motywem kwiatowym:

Turkusowy kolczyk z motywem kwiatowym

To turkusowy kolczyk z motywem kwiatowym. Duży, otwarty motyw kwiatowy. Wewnątrz znajduje się srebrny metalowy motyw kwiatowy. A w środku kwiat z turkusowymi kamieniami. Każdy kamień jest podtrzymywany srebrnym klipsem. Jest to wiszący wzór kolczyka.

8. Kolczyk z turkusowym sercem:

Kolczyk z turkusowym sercem

Jest to kolczyk z turkusowym kamieniem w kształcie serca. W tym turkusowym kolczyku znajdują się sztyfty ze srebra. Turkusowy kamień ma niesamowitą grubą obudowę ze srebra próby 925. Turkus jest prosty i piękny. Wykonany projekt jest tak urzekający i atrakcyjny.

9. Turkusowy kolczyk z boku motyla:

Turkusowy kolczyk w motyle z boku

To rzadki wzór w turkusowym kolczyku. Znajdują się tam dwa boczne skrzydła motyla zawierające dwa turkusowe kamienie. Przy skrzydle znajduje się również biały kamień w kształcie oka. Turkus pojawia się jak oko. Jest to niezwykły projekt w kolczyku.

Turkusowy kolczyk stał się popularny ze względu na swój kamień szlachetny. Wartość kamienia jest wysoka. Wspaniały aktor Salman Khan regularnie nosi turkusowy kamień jako bransoletkę i jest to dla niego szczęśliwy amulet. Ci, którzy wierzą w kamień szlachetny, znają zalety turkusowego kamienia. Jeśli kochasz kamienie szlachetne, możesz nosić taki kolczyk na co dzień i czerpać z niego przewagę. W kolczykach dostępne są nawet nowoczesne wzory, które pokochają nawet młode dziewczyny. Nie tylko jako kamień szlachetny, ale możesz go również nosić jako modny dodatek.