Kamień jubilerski był używany do wyrobu biżuterii od bardzo dawna. Są używane samodzielnie lub z diamentami. Są uważane za cenny towar. Kamień szlachetny jest dwojakiego rodzaju: szlachetny i półszlachetny. Oba są używane do wyrobu biżuterii. Jedyną różnicą jest cena i krój. Są wykonane na każdą okazję. Wiele dziewczyn lubi je regularnie nosić. Kamień szlachetny jest szeroko stosowany do wyrobu kolczyków. Kolczyki z kamieni szlachetnych są dostępne we wszystkich stylach.

Najnowsze i piękne wzory kolczyków z kamieniami szlachetnymi dla modnych pań:

Przyjrzyjmy się 9 topowym wzorom kolczyków z kamieniami szlachetnymi.

1. Kolczyki z kamieniami szlachetnymi:

Kolczyki z kamieniami szlachetnymi

Kamienie szlachetne to kolorowe kamienie szlachetne. Sztyft to kolczyki z jednego kamienia. Kolczyk z kamieniem szlachetnym ma pojedynczy kamień. Jest noszony na każdą okazję. Można je nosić na formalne spotkania. Ponieważ są ćwiekami, możesz zmieniać swoje stroje. Są dostępne we wszystkich kolorach kamieni szlachetnych. Kolczyki z białego złota w sztyftach są najlepsze do codziennego użytku.

2. Kolczyki żyrandolowe z kamieniami szlachetnymi:

Kolczyki żyrandol z kamieniami szlachetnymi

Kolczyki żyrandolowe Gemstone to długie wiszące kolczyki. Docierają do twojego ramienia. Kolczyki z kamieniami żyrandolowymi mają kamienie na końcu i w pobliżu małżowiny usznej. Są błyszczące i bardzo efektowne. Idealnie wygląda do sukienek z głębokim dekoltem. Wyglądają niesamowicie w niebieskim kamieniu. Głębokość niebieskich kolczyków z kamieniami szlachetnymi dodaje inny kąt do twojego wyglądu.

3. Srebrne kolczyki z kamieniami szlachetnymi:

Srebrne kolczyki z kamieniami szlachetnymi

Nie wszystkie kolczyki z kamieniami szlachetnymi dobrze prezentują się na złotej metalowej oprawie. Srebro często dodaje dodatkowego blasku i stylu vintage. Srebrne kolczyki Gemstone mają bazę ze srebrnego metalu. Są ładne i bardzo eleganckie. Klasyczny wygląd srebra dodaje większej uwagi detalom. Do ich wykonania używa się głównie kamienia księżycowego.

4. Kolczyki z białego złota z kamieniami szlachetnymi:

Kolczyki z białego złota z kamieniami szlachetnymi

Wszyscy wiemy, że kamienie szlachetne są bardzo rzadkie i kosztowne. Aby dodać bardziej wykwintności do kamieni szlachetnych, do wyrobu kolczyków z kamieni szlachetnych używa się białego złota. Są bardzo eleganckie, bardzo drogie i bogate. Zapewniam, że te kolczyki będą ekskluzywne. Różowy kamień szlachetny jest częściej używany z metalem z białego złota.

5. Kolczyki z kamieni szlachetnych w stylu vintage:

Kolczyk w stylu vintage

Kolczyki Vintage Gemstone to kolczyki wykonane z Gemstone, które wyglądają tradycyjnie. Są rzadkie i bardzo ekskluzywne. Często są drogie ze względu na skomplikowaną konstrukcję. Zawsze przyciągają wzrok. Dobrze prezentują się w tradycyjnych indyjskich strojach.

6. Wielokolorowe kolczyki z kamieni szlachetnych:

Wielokolorowe kolczyki z kamieni szlachetnych

Często kamienie mają tylko jeden kolor. Ogranicza to użycie kolczyków Gemstone. Musisz dopasować go do swojego ubioru. Kolczyki Multi-Colored Gemstone mają wiele kolorów. Fajnie jest je mieszać i dopasowywać do twoich strojów. Są nieco swobodne, ale niesamowite, aby ożywić Twój strój.

7. Kolczyki z kamieniami szlachetnymi:

Kolczyki koła z kamieniami szlachetnymi

Kolczyki koła to okrągłe pierścienie noszone w uszach. Zwykle są proste i mają bardzo mniej designu. Kolczyki Hoop Gemstone mają kamienie szlachetne w całym obręczy. Są bardzo błyszczące. Idealnie nadaje się do stylizacji imprezowej i retro. Możesz je też założyć na wesele.

8. Rzeźbione kolczyki z kamieni szlachetnych:

Kolczyki z rzeźbionymi kamieniami szlachetnymi

Kolczyk z rzeźbionym kamieniem szlachetnym ma metal wyrzeźbiony na kamieniu szlachetnym. Ta sztuka rzeźbienia metalu na kamieniu szlachetnym jest bardzo rzadka. Jest to głównie rzeźbienie w stylu vintage. Ponieważ jest on wykonywany ręcznie, cena rzeźbionego kolczyka Gemstone jest również bardzo wysoka. Jest noszony głównie na specjalne okazje.

9. Geometryczne kolczyki z kamieniami szlachetnymi:

Geometryczne kolczyki z kamieniami szlachetnymi

Wraz z modernizacją ubrań unowocześniane są również kolczyki. Są wykonane z geometrycznych wzorów i ostrych cięć i wzorów. Geometryczny wzór Kolczyki z kamieniami szlachetnymi dodają Twojemu stylowi blasku i szyku. Możesz ubrać się na imprezę. Idealnie prezentuje się na zachodnich stylizacjach.

Kolczyki z kamieni szlachetnych zawsze mają być ekskluzywne, ponieważ kamienie szlachetne są rzadkością. Większość kamieni szlachetnych to jeden z jego rodzajów. Są drogie w zakupie. Dlatego; są noszone na specjalne okazje. Niewiele jest jednak wzorów, które pozwalają nosić je na co dzień.