Kolczyki pięknie zdobią uszy kobiety. Kolczyki to eleganckie kawałki biżuterii noszone na płatku lub krawędzi ucha. Najpiękniejszym dodatkiem dla kobiety do tego wspaniałego wyglądu jest zestaw uroczych kolczyków. Designerskie kolczyki są oczko wyższe dla tego designerskiego stylu i wyglądu. Czysto zaprojektowane z klasą, piękne i niesamowite wzory, te designerskie kolczyki przyciągają wzrok. Wspaniałe artystyczne projekty, użycie drogich kamieni i innych ozdób, te kolczyki są warte swojej ceny. Hipnotyzujące wzory tych kolczyków sprawiają, że warto je nosić nawet jako samodzielną biżuterię.

projektant-kolczyki

Najnowsze designerskie kolczyki:

Tutaj przyjrzymy się top 15 najnowszych kolekcji kolczyków projektantów:

1. Designerskie złote kolczyki:

Designerskie złote kolczyki

Kobieta nosząca złotą biżuterię wygląda pięknie pod każdym względem. Tylko designerskie złote kolczyki mogą zmienić wygląd kobiety w zupełnie inny sposób. Są to kolczyki z czystego złota zaprojektowane z elegancją i wykonane z designerską perfekcją. Są one wyjątkowe w projektach, a projekty są również takie, że mogą być idealne na każdą specjalną okazję. Złote kolczyki od projektantów nigdy się nie mylą i nigdy nie wyjdą z mody.

2. Designerskie srebrne kolczyki:

Designerskie srebrne kolczyki

Designerskie srebrne kolczyki pięknie wyglądają i wyglądają. Proste, srebrne kolczyki mogą sprawić wrażenie projektanta dzięki drogim kamiennym ozdobom lub błyszczącym kamieniom nabijanym na nich. Srebrne kolczyki ze srebra próby 925 mają w sobie szczególny połysk, a każdy element jest niepowtarzalny w projekcie, a te designerskie srebrne kolczyki wyróżniają się wśród dodatków do odpowiednich strojów. To designerskie kolczyki sztyfty.

3. Designerskie kolczyki z kamienia z łzami:

Designerskie kolczyki z kamienia z łzami

Designerski kolczyk z kamienia z jasnymi i białymi kamieniami w różnych kolorach z dopasowanymi łezkami wygląda pięknie jako biżuteria etniczna i jest idealny do noszenia w stylu etnicznym. Kolczyki w kształcie łezki są bardzo częścią designerskiej biżuterii. Niepowtarzalne wzory i piękna kamienna praca w perfekcyjnym wzorze sprawiają, że te designerskie kolczyki są bardzo pożądane przez kobiety.

4. Projektant tradycyjnych Jhumków:

Projektant Tradycyjny Jhumkas

Jhumki są najważniejsze we wszystkich projektach biżuterii designerskiej. Wyglądają niesamowicie w tradycyjnym stroju i stroju etnicznym. Tradycyjny wzór parasolek jhumków ze złota, srebra, oksydowanych metali lub antycznych wykończeń nadaje kolczykom designerski wygląd. Designerskie jhumki mogą być z drogimi kamieniami, perłami, motywami kwiatowymi i innymi wyjątkowymi ozdobami.

5. Filigranowe kolczyki projektanta:

Filigranowe kolczyki projektanta

Filigranowa praca jest bardzo modna w tworzeniu biżuterii modowej i projektantów. Filigran jest drobnym metalowym drutem lub wzorem śladowym używanym w różnych akcesoriach. Jest to bardzo misterna praca i dlatego pięknie wygląda na kolczykach żyrandolowych. Designerskie kolczyki żyrandolowe są długie, a zatem filigranowe dzieło oddaje sprawiedliwość kolczykowi. Filigranowe kolczyki ze złotem i srebrem nadają kobiecie piękny, ale współczesny wygląd.

6. Wiszące designerskie diamentowe kolczyki:

Wiszące Designerskie Diamentowe Kolczyki

Te wiszące kolczyki z czystego złota i diamentów są po prostu zapierające dech w piersiach pod względem wyglądu i wzornictwa. Kolczyki w designerskim wykończeniu z diamentami i małą jhumką na dole, ale w przypadku płatka ucha mają wspaniałe diamenty dopasowane do perfekcji w łuku, aby nadać kolczykom ten designerski element. Cały kolczyk wygląda inaczej i ma świeży, designerski charakter.

7. Ręcznie robione kolczyki projektanta:

Ręcznie robione kolczyki projektanta

Co może być piękniejszego niż noszenie czegoś w ręcznie robionym akcesorium? Te designerskie kolczyki są ręcznie robione i mają piękną szydełkową pracę w odcieniach bieli i różu z kamieniami pomiędzy nimi. Te ręcznie robione kolczyki są w kwiatowy wzór i wyglądają naprawdę ładnie.

8. Designerskie kolczyki rubinowe:

Designerskie kolczyki rubinowe

Mówiąc o designerskich rzeczach i czy rubiny można zostawić w tyle? Rubiny w designerskich kolczykach są eleganckie i pięknie wyglądają. Te kolczyki w stylu chandbali (w kształcie księżyca jak kolczyki) są idealne na tradycyjną wieczorną funkcję. Te złote baali z drogocennymi rubinami wysadzanymi perfekcyjnym wzorem z perłami wokół wzoru księżyca nadają mu designerskiego charakteru.

9. Designerskie szpilki diamentowe:

Designerskie szpilki diamentowe

Diamenty w kolorze różowego złota wyglądają elegancko i nadają kolczykom designerski charakter. Różowe złoto ze stopem miedzi i złota nadaje biżuterii różowawy lub czerwonawy odcień i wygląda naprawdę elegancko i bogato. Te diamentowe ćwieki do kostki brukowej w kolorze różowego złota z błyszczącymi i błyszczącymi diamentami są idealne na eleganckie uroczyste kolacje lub oficjalne wieczory lub przyjęcia.

 10. Designerskie kolczyki koła w kształcie ptaka:

Designerskie kolczyki koła w kształcie ptaków

Ptaki są symbolem wolności, a ich skrzydła każdego dnia wznoszą je na nowe wyżyny i miejsca. Są mistrzami tego, czego naprawdę chcą, wolnych i niezależnych. Kobiety mają obie te cechy ptaków. Te designerskie kolczyki w kształcie ptasich kół są inspirowane wzorami perskimi i są designerskim odzwierciedleniem perskiej sztuki i rzemiosła.

11. Kolczyki projektanta dla nowożeńców:

Kolczyki od projektanta ślubnego

Są naprawdę wykonane w designerskim stylu wyłącznie dla panny młodej. Są z czystego złota z perłami. Są ciężkie i długie i idealne dla panny młodej, aby pasowały do ​​jej tradycyjnego stroju ślubnego. Odcienie złota i złota są idealne na wesela, dlatego te designerskie kolczyki są odpowiednie dla każdej panny młodej w jej wyjątkowym dniu.

 12.Designerskie kolczyki Kundan z pawiem:

Designerskie kolczyki Kundan z pawiem

Złote kolczyki z pawiego projektanta mają czysto tradycyjny wygląd, który można łączyć z dowolnym etnicznym lub indyjskim strojem. Te ciężkie kolczyki mogą być również idealne dla panny młodej. Te kolczyki z czystego złota z drogimi kamieniami w tradycyjnym Kundan są ozdobione pawimi wzorami w wielokolorowych odcieniach, które nadają kobiecie wspaniały, wspaniały wygląd. Te kolczyki Kundan są wydłużone, aby pięknie i w artystyczny sposób uchwycić wzory i kolory srebrnego pawia.

 13.Wielokolorowe kolczyki projektanta:

Wielokolorowe Kolczyki Designer

Wielokolorowe wiszące kolczyki wyglądają genialnie i świeżo zaprojektowane. Designerskie łezki lub żyrandole w wielu kolorach świetnie prezentują się w każdej stylizacji. Mają misterną pracę wykonaną w długich projektach i mają wspaniały, wspaniały wygląd na kobiecie. Każdy może nosić te cudownie wyglądające wielokolorowe designerskie kolczyki w dobrym stylu.

14. Antyczne kolczyki projektanta:

Antyczne kolczyki projektanta

Antyk i projektant to dwie zabójcze kombinacje dla każdej biżuterii. Połączenie ich w jeden kolczyk da piękne arcydzieło w biżuterii. Antyczny; nadaje ten doskonały design i wartość kolczykowi dzięki unikalnym wzorom i wzorom, a dzięki designerskim elementom wartość zabytkowej biżuterii tylko wzrasta. Idealny do noszenia na wesele lub jako tradycyjny strój.

15. Designerskie kolczyki mankietowe:

Designerskie kolczyki mankietowe

Kolczyki mankietowe to trend noszony obecnie przez dziewczęta i nastolatki. Idealne dla młodych ludzi są te inspirowane motywem gwiazd/kwiatów kolczyki z diamentowymi mankietami. Nie są zbyt przesadne, ale nadal mają dla nich designerski wygląd i są łatwe do noszenia dla młodych dziewcząt, które chcą eksperymentować ze swoim wyglądem.

Projektant jest w dzisiejszych czasach modny, a wszystko staje się projektantem każdego dnia. Od sarees, zegarków, biżuterii, akcesoriów itp. elementy designerskie szybko nadrabiają zaległości. Kolczyki również nie pozostają w tyle. Designerskie kolczyki szybko poruszają się w modzie jubilerskiej. Są idealne i wykonane na zamówienie na różne okazje i można je odpowiednio dobrać. Różnorodne wzory i wzory w tych designerskich kolczykach mogą zepsuć zamieszanie przy wyborze biżuterii. Wybierz zgodnie ze swoimi wymaganiami i gustem i obnoś się tymi pięknymi designerskimi kolczykami.