Biżuteria zawsze była centrum zainteresowania kobiet. Modna biżuteria, taka jak bransoletki, naszyjniki, bransoletki, kolczyki itp., zastąpiła ciężkie komplety uroczymi i delikatnymi wzorami. W pewnym momencie oddali się, by wyglądać modnie, a także szanować stare ideały kultury hinduskiej.

Różne rodzaje kolczyków dla kobiet

Różne wzory kolczyków mają własną symbolikę w zależności od kultury, w której są noszone. W niektórych kulturach kolczyki są symbolem bogactwa, podczas gdy dla niektórych jest to symbol niewolnictwa. Ale ogólnie kolczyki symbolizują siłę, siłę, kobiecość, miłość, zmysłowość itp..

Różne rodzaje modnych kolczyków wzory biżuterii:

Przyjrzyjmy się różnym rodzajom kolczyków, które są całkiem urocze:

1. Kolczyki z kamieniem księżycowym z diamentem:

Kolczyki z kamieniem księżycowym z diamentem

Biały diament z połączeniem kamienia księżycowego nadaje uroku białym strojom. Kolczyk wykonany ze srebra próby 925 z brylantem połączonym z kamieniem księżycowym pokrytym srebrem. Kamień księżycowy symbolizuje pokój, bogactwo i wierność. To kamień narodzin czerwca. Tak więc jest to bardzo atrakcyjny projekt na prezent dla twojej ślicznej księżniczki urodzonej w czerwcu.

2. Nowoczesne kolczyki Calla Lily z perłą:

Nowoczesne kolczyki Calla Lily z perłą

Biżuteryjny kolczyk zaprojektowany z motywem Calla Lily z małą białą perłą morską wyłaniającą się z wnętrza, daje oszałamiający wygląd na designerskich sukienkach. Płatki róż mogą również stanowić wzór kolczyków z perłą w środku. Projekt reprezentuje wierność, czystość i świętą część noszącej go kobiety.

3. Proste kolczyki z koniczynką szczęścia w kolorze srebrnym:

Proste kolczyki z koniczynką szczęścia w kolorze srebrnym

Chcesz mieć oszałamiający wygląd na co dzień lub w biurze! Wypróbuj parę modnych srebrnych kolczyków z czteropłatkowym kwiatkiem. Konstrukcja kolczyków wykonana jest ze srebra próby 925 i wysadzana drobnymi kryształowymi diamentami. Kwiat koniczyny z czterema płatkami jest uważany za znak szczęścia. Cztery płatki symbolizują wiarę, nadzieję, miłość i szczęście, które mogą być również idealnym prezentem dla ukochanej osoby.

4. Kolczyki z pereł ze stopu serca dla dziewczynek:

Kolczyki z pereł ze stopu serca dla dziewczynek

Romantyczny wzór to idealna rzecz do noszenia na randki, aby nadać zmysłowy wygląd. Para kolczyków wykonanych ze stopu wysadzanego perłą i małymi diamentami nadaje piękny wygląd z zaokrąglonymi gałązkami na sercu na co dzień do codziennego użytku lub na imprezy. Serce symbolizuje tutaj miłość, spójność, jedność i kobiecość. Może być idealnym prezentem na walentynki dla twojej księżniczki.

5. Tradycyjne kolczyki Hamsa dla kobiet:

Tradycyjne kolczyki Hamsa dla kobiet

Piękny design patrzący na palmę wygląda oszałamiająco na imprezach. Złoty kolczyk hamsa jest wysadzany szmaragdami w kolorze morskiej zieleni, aby nadać mu lśniący wygląd. Wzór hamsa nadaje kształtowi palmy urok kolczyków ze szmaragdami, perłami lub diamentami w środku. Mówi się, że kolczyki hamsa są noszone, aby chronić się przed złymi oczami powodującymi chorobę, a nawet śmierć.

6. Utlenione kolczyki różańcowe:

Utlenione kolczyki do różańca

Nowy projekt kolczyków z oksydowanym metalem świetnie prezentuje się na strojach o tradycyjnym wyglądzie. Różaniec w kształcie kolczyka z czarnym, prostym, zakrzywionym wzorem w środku nadaje religijny wygląd, ponieważ krzyż jest pobożnym symbolem w chrześcijaństwie. Symbolizuje oddanie Bogu. Utleniona biżuteria jest również bardzo dobrze spełniana przez funkcje takie jak Navratri lub inne funkcje religijne. Są również noszone na piknikach, aby uzyskać elegancki wygląd.

7. Kolczyki w kształcie podkowy dla dziewczynek:

Kolczyki w kształcie podkowy dla dziewczynek

Chcesz nosić dodatek, który jest swobodny! Kolczyki w kształcie podkowy ze srebra wysokiej próby wysadzane czarnymi diamentami łączą się z Twoim bajecznym wyglądem na dżinsach. Jest to prosty projekt modnych kolczyków, które można również nazwać czarną pięknością, ponieważ są zaprojektowane w kolorze czarnym. Możesz również zastąpić czarne romby kolorem pasującym do twoich strojów. Symbolizuje szczęście, fortunę i płodność. Wskazuje również na znak dobrych plonów.

8. Kolczyki Indian Paw w kolorze złotym:

Złote indyjskie kolczyki w pawie

Uwielbiam nosić wzory pawia! Pawie projekty zawsze nadawały tradycyjnym strojom niepowtarzalny i niebiański wygląd. Oto projekt czakry pawia, który zapewnia tradycyjny wygląd etnicznego stroju. Konstrukcja czakry nadaje Twojemu ciału zrównoważony wygląd i łączy je z duchowymi i fizycznymi energiami. Wzór pawia ukazuje królewską, duchową, przewodnią naturę dziewczyny noszącej. Dżingle wiszące na końcu nadają antyczny wygląd.

9. Złote kolczyki do uszu Evil Eye:

Złote kolczyki do uszu złych oczu

Prosty i delikatny kolczyk dla kobiet ze złota nadaje uproszczoną osobowość. Projekt złego oka jest perfekcyjny dzięki białym i różowym diamentom wysadzanym złotem. Kolczyk najlepiej pasuje do ciężkich sari lub sukienek projektantów, nadając im iskrzący wygląd. Różowe diamenty wysadzane pośrodku nadają kolczykom kwiatowy wzór. Podobno taką biżuterię nosi się w celu ochrony przed złym wzrokiem znajomych, rodziny lub nieznajomych, którzy mogą wyrządzić jakąś krzywdę.

10. Diamentowe kolczyki nieskończoność:

Diamentowe kolczyki nieskończoność

Projekty Infinity nadały nowy wygląd kolczykom mody. Kolczyk daje podwójny wygląd w dwóch kolorach. Stop i srebro. Połączenie obu jest wysadzane małymi białymi i różowymi diamentami. Daje prosty, ale jednolity wygląd na małe okazje. Takie kolczyki symbolizują przyjaźń i miłość, dzięki czemu są idealnym prezentem dla przyjaciół. Może być również idealnym prezentem dla zakochanych, którzy dzielą do siebie wieczną miłość.

11. Granatowe kolczyki tematyczne dla kobiet:

Kolczyki z granatowym motywem dla kobiet

Szukasz czegoś tematycznego! Uzyskaj granatowy wygląd dzięki modnym kolczykom z kotwicą i kołem. Metalowa biżuteria pokryta jest złotem i wysadzana niebieskimi kamieniami. Kotwica symbolizuje stabilność w życiu, podczas gdy koło symbolizuje kierunek nawigacji. Najlepiej nosić na imprezy tematyczne dla osobowości pępka.

12. Designerskie kolczyki ze strzałkami przez ucho:

Designerskie kolczyki ze strzałkami przez ucho

Nowy projekt kolczyków, który staje się popularny w dzisiejszych czasach, to kolczyki ze strzałkami. Wykonany ze srebra próby 925, kolczyk pokryty jest złotem i diamentami, które dodają mu uroku. Taki projekt kolczyków reprezentuje ochronę, obronę, siłę, pewność, moc i kierunek. To ostrzeżenie dla złych duchów. Wzory strzałek są również dostępne w formie szpilki do uszu i magnetycznej szpilki do ucha, którą można łatwo nosić.

13. Projekt kolczyków Yin Yang:

Projekt kolczyków Yin Yang

Szukasz czegoś do noszenia na co dzień, do biura, na imprezę lub po prostu na co dzień! Długie kolczyki zaprojektowane w stylu ying-yang dają Ci wyjątkową tożsamość wśród innych osób, których oczy trzymają się Twoich kolczyków. Wykonany ze srebra próby 925 i czarno-białych koralików w kombinacji kolorów, daje porywający wzór dla nastolatków i dziewcząt. Ten symbol reprezentuje harmonię i równowagę. Połączenie czerni i srebra dodaje uroku.

14. Złote i srebrne kolczyki w kształcie serca:

Złote i srebrne kolczyki w kształcie serca

Zestaw modnych kolczyków, który staje się coraz bardziej wirusowy, to kolczyki z kluczem w kształcie serca i zamkiem. Mieszanka iskrzenia złota i srebra przyciąga serca widzów. Połączenie serca, zamka i klucza jest całkiem nowe i popularne wśród nastolatek na imprezy. Jest to kolczyk o tematyce miłosnej z sercem pokazującym miłość i kluczem pokazującym objawienie, zrozumienie i znaczenie. Świetnie wygląda na strojach na imprezy i na co dzień.

15. Srebrne kolczyki Fleur De Lis:

Srebrne kolczyki Fleur De Lis

Dość niezgrabny krój zapewnia radosny wygląd, gdy jest noszony przy małych okazjach i na co dzień. Zaokrąglony srebrny wzór z perłą wygląda efektownie na markowych sukienkach. Znaczenie Fleur De Lis to lilia z trzema płatkami nadającymi boski wygląd. Kolczyki zaprojektowane przez Fleur De Lis są wykonane ze srebra i wysadzane morskimi perłami w kształcie płatków. Takie zakrzywione kolczyki oznaczają czystość, moc, Trójcę Świętą itp..

16. Złoty Falling Jhumkas Design na ślub:

Złoty spadający projekt Jhumkas na wesele

Kolczyki jhumka zawsze były urocze na etnicznych ubraniach, dając efektowny wygląd. Wykonany ze złota, na końcu każdego sznurka znajduje się kilka dżingli, co nadaje mu muzyczny efekt. Jhumka zawsze była pierwszym wyborem na wesela i inne uroczystości. Złote struny opadające z jhumaru dają efekt wodospadu tworzącego kolisty wzór. Miłośnicy muzyki bardzo wybierają projekt, który symbolizuje szczęście i przyjemność w życiu.

17. Pełne kolczyki do uszu dla nowożeńców:

Pełne kolczyki do uszu dla nowożeńców

Nowy projekt kolczyków na rynku to pełne kolczyki do uszu. Pełny projekt kolczyków zyskuje dużą popularność dzięki swojemu projektowi, który jest dość funky. Wzór jest wykonany ze złota, gdzie pełne ucho jest wyłożone wysadzanymi diamentami, a część kolczyków jhumka jest ozdobiona małymi i dużymi perłami, aby była bardziej urocza. Jest to głównie noszone na ciężkich perłowych sari i sukienkach.

18. Tradycyjne szmaragdowe kolczyki do funkcji:

Tradycyjne kolczyki ze szmaragdem dla funkcji

Chcesz wyglądać tradycyjnie na uroczystości weselne lub religijne! Wypróbuj projekt kolczyków wykonanych ze złota i wysadzanych czerwonymi i zielonymi szmaragdami oraz obszyty perłami morskimi. Półokrągły kształt księżyca sprawia, że ​​bardziej kocha się nosić na designerskich sari z perłami. Takie kolczyki pokazują tradycyjną, wierną, chłodną i leczniczą stronę kobiet.

19. Kolczyki z piór dla dziewczynek:

Kolczyki z piórami dla dziewczynek

Najnowsze kolczyki dla kobiet, które stają się modne, to te w kształcie piór. Ponieważ są kolorowe, można je nosić na każdym stroju. Projekt jest mieszanką pawiego pióra, kwiatka i kilku kolorowych piór zwisających z kwiatka. Taki wzór daje bajeczny wygląd na kwiecistych strojach. Projekty z piór zawsze reprezentowały wolność, duchy, pokój i miłość. Projekt jest wysoko wybierany przez kobiety lub dziewczyny, które chcą osiągnąć każdy wysoki cel bez poprzeczek.

20. Kolczyki z żyrandolem z kryształu górskiego dla nastolatków:

Kolczyki żyrandol z kryształu górskiego dla nastolatków

Gwiazdy były ulubionym projektem kolczyków dla nastolatków. Zestaw kolczyków zaprojektowany z gwiazdami wykonanymi z dżetów i srebrnym wyglądem, który błyszczy na casualowych i kilku etnicznych stylizacjach. Długość kolczyków nadaje dziewczętom odważny wygląd, aby pokazać swoją moc, by zabłysnąć w każdym problemie. Nowy projekt kolczyków symbolizuje ochronę i szczęście. W ten sposób może być iskrzącym prezentem dla tych, którzy są ci bliscy i drodzy.

21. Kolczyki z białego złota z czarną perłą:

Kolczyki z białego złota z czarną perłą

Kolczyki z białego złota z brylantami i perłami mają niepowtarzalny i chwytający za serce wygląd. Taki projekt z krzywymi gałęziami wygląda wspaniale na ciężkich strojach od projektantów. Wzór z białego złota jest wysadzany małymi diamentami i dużą czarną perłą. Projekt po prostu daje wyobrażenie o ochronie przed złem i dlatego może być najlepszym prezentem na dzień matki dla twojego opiekuna.

22. Złote kolczyki w kształcie liścia:

Złote kolczyki w kształcie liści

Kolczyki z biżuterią z liściem są bardzo atrakcyjne do noszenia na ciężkich sari z wzorami płatków. Często nosi się je na sari, takich jak patola, sela, Kanjivaram itp. Kolczyki są wykonane ze złota, a u góry przymocowany jest mały zielony kamyczek, co czyni je bardziej atrakcyjnymi.

23. Kwiatowa szpilka do uszu dla kobiet:

Kwiatowa szpilka do uszu dla kobiet

Kwiatowe wzory świetnie prezentują się na każdym stroju. Nie tylko kolczyki są niesamowite, ale także szpilka do ucha jest chwytliwa. Szpilka ma kilka kwiatów poruszających się w górę od strony ucha. Wysadzany drobnymi błyszczącymi diamentami i perłą nadaje stylowy wygląd. Taki kwiatowy wzór reprezentuje miłość, czystość, dobre zdrowie, bogactwo itp..

24. Szpilka do uszu płatka śniegu w kolorze srebrnym:

Srebrna szpilka do uszu w kształcie płatka śniegu

Szpilki do uszu stały się bardziej popularne wśród dziewcząt w tym sezonie. Modne kolczyki z wzorem płatków śniegu i łączącymi je dwoma diamentowymi nitkami nadają osobowości o antycznym wyglądzie. Mały diamentowy wzór rododendronów wygląda wytwornie przy małych okazjach.

25. Projekt kolczyków do uszu motyla:

Motyl kolczyki do uszu

Chcesz mieć klasyczny i nowoczesny wygląd za pomocą modnych kolczyków! Wypróbuj kolczyki w kształcie motyla wykonane ze złota i wysadzane kryształowymi diamentami, aby błyszczały. Konstrukcja zakrywa boczne obszary ucha, nadając mu chropowaty wygląd. Takie projekty oznaczają odrodzenie, wdzięk, kobiecość, miłość itp. Dają wdzięczny wygląd każdej sukience w biurach, na przyjęciach i na uroczystościach.

Z biegiem czasu ciężkie wzory kolczyków zostały zastąpione nowymi, lekkimi, delikatnymi i modnymi kolczykami, które nadają wyrafinowany wygląd. Nowe maleńkie wzory gwiazd, kwiatów, serduszek itp. zawsze były ulubionym miejscem małych dziewczynek w szkołach i nastolatków na uczelniach. Rewolucyjna faza zagościła również w projektach kolczyków dla kobiet, które nadają im modny wygląd z prostotą.