Farbowanie włosów stało się łatwiejszym i łatwiejszym sposobem na nadanie sobie nowego wyglądu lub, mówiąc potocznie, metamorfozy. Jeśli chodzi o uzyskanie tego nowego wyglądu, często wybieramy jedną z niewielu opcji, które widzieliśmy i słyszeliśmy, dopóki aktorka lub celebrytka nie ma wyjątkowego koloru włosów i nie wpadniemy na nowy pomysł. Za tym trendem podąża każda inna osoba, która sprawia, że ​​wygląda to dość często. Chociaż chcemy pomóc Ci wyprzedzić tłum, więc sprawdź jedne z najlepszych bordowych odcieni koloru włosów, powszechnych i nietypowych przed masami.

Bordowe odcienie włosów

Top 15 burgundowych odcieni włosów:

Znajdźmy 15 najlepszych bordowych odcieni kolorów włosów dla kobiet, które są dostępne w Indiach.

1. Burgundia:

Burgundia

Zwykły bordowy kolor włosów, ten odcień można wypróbować na wszystkich kolorach i typach włosów, ponieważ pasuje do wszystkich. Kolor można znaleźć w wielu najlepszych firmach sprzedających produkty do pielęgnacji włosów w postaci proszku i sprayu.

 • Plusy & Cons: Można go łatwo znaleźć w każdej drogerii lub salonie fryzjerskim.

2. Wino Burgund:

Wino Burgundii

Odcień burgunda, który ostatnio zyskał na popularności, to Wine Burgundy. Odcień otrzymał swoją nazwę ze względu na podobieństwo jego koloru do wina, czerwonawo-fioletowego i błyszczącego. Ten odcień jest również odpowiedni dla wszystkich.

 • Plusy & Cons: Nie ma znaczących konsekwencji tego koloru włosów.

3. Żywy burgund:

Żywy Burgund

Podobnie jak jego nazwa, kolor włosów Vivid Burgundy jest zdecydowanie bardziej innym odcieniem burgunda, który wciąż nie jest zbyt odkryty. Ten kolor zasługuje na dużo więcej uwagi i prób ze strony osób o różnych typach włosów.

 • Plusy & Cons: Mniej odkryty odcień burgunda.

4. Głęboki Burgund:

Głęboki Burgund

Nieco głębszy odcień zwykłego burgunda, głęboki burgund łatwo chowa się w twoich czarnych włosach, podczas gdy w przypadku brązowych lub innych kolorowych włosów kolor całkowicie się błyszczy, nadając każdej osobie bardzo atrakcyjny wygląd.

 • Plusy & Cons: Jest łatwo dostępny w wiodących drogeriach, działach pielęgnacyjnych czy salonach fryzjerskich.

5. Średni burgund:

Średni Burgund

Jeśli jesteś nowicjuszem, który chce mieć widoczny i niepowtarzalny kolor włosów, ale też boisz się eksperymentować, to kolor włosów Medium Burgundy jest dla Ciebie idealny. Odcień jest dobrze widoczny na włosach, ale nie wyróżnia się niczym inne odcienie burgunda.

 • Plusy & Cons: Nadaje się dla osób, które po raz pierwszy chcą wypróbować wyjątkowy kolor włosów.

6. Stara Burgundia:

Stara Burgundia

Wszyscy kochamy trochę starą szkołę, trochę rustykalną, prawda? Kolor włosów Old Burgundy zapewnia bardziej elegancki i ostry odcień burgunda, który wygląda bardzo naturalnie nawet na najkrótszych/najdłuższych włosach.

 • Plusy & Cons: Ma bardziej naturalny i subtelniejszy wygląd bez konsekwencji i uszkodzeń włosów.

7. Jasny Burgund:

Jasny Burgund

Bardziej odpowiednim odcieniem dla już farbowanych lub rozjaśnionych włosów jest jasny burgund. Jasnobordowy kolor farby do włosów jest jaśniejszy niż normalny burgund, co sprawia, że ​​czasami jest nieco niewidoczny na czarnych włosach.

 • Plusy & Cons: Kolor jest bardziej odpowiedni dla osób o brązowych lub innych kolorowych włosach niż czarnych.

8. Czerwony aksamit burgund:

Czerwony Aksamit Burgund

Wszystkie kobiece superbohaterki stały się głównymi celami, aby uzyskać odcień czerwieni na naszych włosach. Podczas gdy jaskrawa czerwień może nie być filiżanką herbaty dla wszystkich, klasycznie wyglądający odcień czerwieni to czerwony aksamit z burgundem, który sprawi, że będziesz wyglądać, jakbyś był właścicielem świata.

 • Plusy & Cons: Nie ma znaczących konsekwencji tego koloru.

9. Ciemny mahoń:

Ciemny Mahoń

Jeśli odważysz się odkrywać, musisz wypróbować ciemny mahoniowy kolor włosów. Kolor jest idealnie zbalansowaną mieszanką burgunda, czerwieni i brązu, co skutkuje tym naprawdę pięknie wyglądającym kolorem, który ponownie jest odpowiedni dla wszystkich.

 • Plusy & Cons: Kolor, gdy zaczyna blaknąć, może sprawić, że twoje włosy będą wyglądać nieco dziwnie.

10. Intensywny Burgund:

Intensywny Burgund

Ten odcień burgunda to prawdziwa okazja, jeśli chcesz, aby twoje włosy wyglądały bordowo, ale nie za ciemne lub jasne z dobrą widocznością. Intensywny bordowy odcień to idealny kolor włosów zarówno do włosów farbowanych, jak i naturalnych.

 • Plusy & Cons: Ten kolor włosów nie ma znaczących konsekwencji.

11. Magenta:

Magenta

Dla wszystkich, którzy kochają róże i róż, właściwym wyborem będzie odcień magenta. Kolor nie jest tak naprawdę popping różowy, ale odcień zarówno różu, jak i burgunda, które razem wyglądają naprawdę stylowo na ładnych włosach z falami na plaży.

 • Plusy & Cons: Ładny odcień różu, który fajnie wygląda na wszystkich rodzajach włosów.

12. Czarna wiśnia:

Czarna wiśnia

Jeśli kochasz czarny kolor, ale nie chcesz mieć sztampowych czarnych włosów, wybierz czarną wiśnię z półek i pokoloruj włosy. Ten kolor włosów to idealna harmonia czerni i bordo, która na wszystkich wygląda naprawdę fascynująco. Ten kolor sprawi, że będziesz wyglądać tak, jakbyś miał burgundowe pasemka na czarnych włosach.

 • Plusy & Cons: Bardzo wyjątkowy odcień koloru włosów, który nadaje ładny wygląd wszystkim.

13. Boysenberry:

Boysenberry

Nazwa sprawia, że ​​brzmi tak wyjątkowo, jak ten odcień burgunda. Boysenberry nadaje włosom kolor najładniejszego i najsłodszego odcienia jagód w postaci trwałej bordowej farby do włosów.

 • Plusy & Cons: Nadaje włosom soczysty odcień jagód.

14. Śliwka:

Śliwka

Słodki kęs śliwki to raj, więc dlaczego nie przenieść na włosy tej słodyczy o pięknym owocowym kolorze? Śliwkowy odcień burgunda jest niewątpliwie jednym z najbardziej lubianych i wypróbowanych odcieni najlepszej bordowej farby do włosów ciemnych.

 • Plusy & Cons: To piękny, uwielbiany przez wielu odcień burgunda.

15. Winogrono:

Winogrono

Kolor bardzo podobny do koloru włosów Black Cherry, kolor włosów winogron jest idealny dla osób, które chcą uzyskać kolor podobny do koloru czarnej wiśni, ale porównywalnie jaśniejszy i bardziej lśniący kolor włosów jest kolor winogron..

 • Plusy & Cons: Piękniejszy odcień i mniej odkryty odcień burgunda.

Jest kilka kolorów włosów, o których na pewno słyszałeś po raz pierwszy, ale teraz, gdy się o nich dowiedziałeś, musisz wypróbować co najmniej jeden z tych kolorów włosów w kolorze bordowym. Po co podążać za stadem, skoro możesz stworzyć dla siebie zupełnie nowy wygląd, po prostu trochę odkrywając!

Często zadawane pytania i odpowiedzi:

1. Gdzie mogę znaleźć bordowy kolor włosów??

Odp. Podczas gdy ogólny kolor bordowy można znaleźć w drogeriach lub sklepach stacjonarnych, podczas gdy inne odcienie burgunda można znaleźć w Internecie lub w profesjonalnych salonach fryzjerskich.

2. Ile odcieni bordowego koloru włosów jest dostępnych na rynku??

Odp. Istnieje wiele nieodkrytych odcieni burgunda, które są dostępne tylko na rynku zagranicznym, chociaż na rynku indyjskim można łatwo znaleźć od 5 do 8 odcieni koloru włosów burgund.

3. Jakie są typowe odcienie burgundowego koloru włosów??

Odp. Na rynku dostępnych jest kilka odcieni burgunda, takich jak burgund z czerwienią, mahoń, czerń, a także ciemnobrązowy burgund, co sprawia, że ​​ten bordowy kolor włosów jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów.