Włosy to jedna z nieodłącznych części Twojego ciała, z którą ciągle eksperymentujemy. Często istnieje potrzeba strzyżenia lub nowej fryzury. W tym roku trwała ondulacja z zeszłego roku nie jest już tak modna, dlatego wymagane jest odświeżenie włosów, a następnie wyprostowanie włosów. Fixy do włosów występują w różnych opakowaniach, ale najczęstszym z nich jest kolor włosów. Teraz odcień skóry ma ogromny wpływ na kolor włosów. Może nadać lub zepsuć twój wygląd. Twój odcień skóry będzie miał wpływ na odcień, który będziesz nosić we włosach i na tej podstawie cały twój wygląd przechodzi metamorfozę. Teraz, w tym dzisiejszym artykule, mówimy o różnych odcieniach włosów, do których będzie pasował Twój odcień skóry.

kolor-wlosów-dla-twojej-skry

Wstępnie określ swój wybór:

Kiedy zbliżasz się do salonu, aby pofarbować włosy, decyzje podejmowane na miejscu mogą nie być najlepszą radą, ponieważ wybrany kolor lub typ włosów pozostanie przez dłuższy czas, zanim zacznie blaknąć. Zły ruch zepsułby sytuację. Dlatego zanim przejdziesz do osobnego koloru, zastanów się nad potrzebną opcją koloru. Odcień można wybrać później, ale należy wcześniej ustalić kolor podstawowy. To samo dotyczy typu włosów, co w przypadku pasemek, globalnej farby do włosów lub po prostu części włosów może na końcu. Omów i poznaj swoje wybory.

Jak wybrać odpowiedni kolor włosów??

  • Istnieje kilka wskazówek i wskazówek dotyczących wyboru koloru włosów dla odcienia skóry, a możesz to zrobić po prostu znając sztuczki.
  • Dobrze poznaj swój odcień skóry. Zazwyczaj Twoje kosmetyki mogą Ci w tym pomóc. Twój kompakt lub korektor do twarzy ma różne odcienie, które dobrze komponują się z Twoją skórą, dzięki czemu zawsze możesz określić swój kolor na podstawie posiadanych kosmetyków.
  • Żyły w wewnętrznej części nadgarstka również dadzą ci żywy obraz. Uważnie obserwuj swoje żyły. Jeśli twoje żyły wydają się niebieskie, oznacza to chłodniejszy odcień skóry, a jeśli wydaje się zielony, odcień skóry jest skierowany na zieleń. Jeśli oba kolory są widoczne, będzie to neutralny odcień dla Twojej skóry. na tej podstawie wybierz swój wygląd
  • Twój kolor oczu również odgrywa ważną rolę przy wyborze odpowiedniego odcienia. Możesz użyć koloru oczu, aby określić, który kolor włosów będzie najbardziej odpowiedni.
  • Twoje ubranie, typ, który nosisz, ma oczywiście swoje zdanie. Jeśli przez większość czasu trzymasz się ciemniejszych odcieni, wybór ciemniejszego odcienia zdecydowanie byłby błędem. Jednak ciemniejsze odcienie mogą pasować do jaśniejszych ubrań.
Rozmowa o odcieniu:

Teraz nadchodzi główna część, w której różne rodzaje odcieni skóry pasowałyby do różnych kolorów. Istnieją głównie cztery rodzaje odcieni skóry. Czekoladowe ciemne, oliwkowe, żółtawe i skrajnie blade lub raczej różowawe. Teraz blada skóra, w zasadzie dwie ostatnie kategorie to bezproblemowe odcienie, ponieważ prawie wszystko i wszystko dobrze do niej pasuje.

Ciemne piękno:

Jeśli masz głębszy odcień brązu, może nawet na liniach czerni, najlepiej unikać jaśniejszych odcieni, takich jak jasny blond lub ognista czerwień. To tylko sprawiłoby, że twój wygląd wydawałby się fałszywy i niepotrzebnie głośny. Wybierz orzechowy, jasny brąz, może z subtelnymi blond pasemkami.

Oliwkowe piękno:

Aby uzyskać oliwkowy odcień skóry, trzymaj się jaśniejszego odcienia popielatego brązu lub mahoniowej czerwieni, który nie jest dokładnie czerwony, ale wygląd przypomina kasztanowy brąz. Nawet subtelny blond, najlepiej lodowaty blond, dobrze pasowałby do twojej skóry. Nie wybieraj jednak jaskrawoczerwonych lub niebieskich smug.

Blady wygląda:

Aby uzyskać jaśniejszy odcień skóry, możesz teraz wybrać jasny blond lub prosty ognisty czerwony wygląd. staraj się nie ściemniać, ponieważ ciemniejsze odcienie uwydatnią bladość i koloryt skóry, a odcień włosów nie zapewnią Ci zgodnego wyglądu.