Co to za fryzura dla wszystkich zapracowanych pań, które po prostu nie mogą sobie pozwolić na spędzenie dodatkowej minuty przed lustrem w ruchliwe poranki. Jest to klasyczny, znany na całym świecie kucyk, poprawka na złe dni włosów lub napięte poranne harmonogramy, a od tej samej myśli zainspirował gatunek fałszywego kucyka, który jest teraz wściekłym i żywym programem rynkowym, pomagającym milionom kobiet uzyskać pożądany wygląd bez wiele wahania. Te kucyki mają różne kształty, rozmiary, a nawet kolory, które są gotowe i proste. Oto lista wszystkich przypadków, w których sztuczne kucyki pomogły Ci wyglądać wspaniale.

Fałszywe fryzury na kucyki dla kobiet:

1. Ombre odcienie:

fałszywe kucyki

Ombre to nowy styl inspirowany gatunkiem wielokolorowym, który pozwalałby kolorowi łatwo przejść w inny uderzający kolor bez odpowiedniej linii mieszania. Jest to zwykle podkreślane przez ciemniejszy odcień w górnym obszarze, a następnie jaśniejszy odcień, a oto klasyczny przykład tego, jak możesz dodać do swojego kucyka podstawowy brązowy i blond ombre odcień bez faktycznego wybierania koloru chemicznego.

2. Księżniczka Loki:

Fałszywe kucyki 2

Przez cały czas, gdy mieliśmy nadzieję, że w końcu uda nam się zdobyć te soczyste loki i księżniczki, oto idealny czas, abyś zdobył ten wstępnie uszyty, zawinięty kucyk, który nie jest zbyt długi, a jednocześnie nie jest za późno, aby wybrać. Ten kucyk jest w kolorze ciemnej czerni z piękną wirującą materią, która jest wręcz elegancka i jednocześnie modna.

3. Matchy Matchy:

Fałszywe kucyki 3

Utrzymanie go w rzeczywistości i przycięcie go blisko było zawsze planem i tym razem prowadząc do tego, oto klasyczny przykład tego, jak wstępnie wykonany kucyk przedłużający może dodać do wyglądu twoich włosów, nie tylko wydłużając pięknego kucyka, ale także dając go bardzo brakowało głośności i odbicia. Najlepsza część, wszystko to bez nawet duszy zauważającej fałszywe rozszerzenia.

4. Kucyk hipisowski:

Fałszywe kucyki 4

Kucyki zawsze nie muszą być szykowne i poprawne, a oto dlaczego. Ten super słodki i modny kucyk hipster sprawi, że będziesz potykać się o ten styl przez wiele tygodni, aż będziesz mógł przejść do innej fryzury, a na takie czasy, zamiast męczyć włosy, po prostu zrób to na jednym z tych fałszywych kucyków . Miękkie fale przypominające trwałą ondulację sprawią, że Twój kucyk będzie wyróżniał się w tłumie.

5. Super elegancki, super elegancki:

Fałszywe kucyki 5

Zawsze śliniliśmy się nad naszymi ulubionymi celebrytami noszącymi super cienkie i długie, gładkie kucyki i zawsze staraliśmy się naśladować nieskazitelny wynik, nie trzeba dodawać, że nie udało nam się utrzymać go do wieczora. Dlatego tutaj mamy rozwiązanie, które pomogło Twojej ulubionej celebrycie, a teraz pomoże również Tobie.

6. Fale:

Fałszywe kucyki 6

Fale są zawsze naszą kolejną ulubioną opcją blisko prostych lub kręconych. Uprawiając to, co najlepsze z obu, fale nie są ani proste, ani kręcone, co pozwala doświadczyć miękkiej osobowości na włosach, a jednocześnie pozwala na uzyskanie dobrej objętości i stylu. Ten falisty kucyk może być również wykorzystany w dłuższych przedłużeniach i jest zdecydowanie wart zakupu.

7. Warkocz kucyk:

Fałszywe kucyki 7

Choć często trochę przesadziliśmy, gdy zmęczeni codziennym kucykiem, uciekamy się do nowszej, bardziej wyrafinowanej fryzury, która może tchnąć w drugą najczęstszą fryzurę, czyli warkocze. Ta fuzja fryzur z plecionych kucyków może być kolejnym nowym szumem w Twoim biurze. Wystarczy go uprawiać i nadać swojemu codziennemu kucykowi nowy powiew życia. Najlepsze jest to, że jest to wstępnie przerobione i żaden dodatkowy czas nie zostanie zabrany z twojego porannego harmonogramu.

8. Super Scruncherzy:

Fałszywe kucyki 8

Nie masz pojęcia, ile czasu zajmie Ci ułożenie włosów w upragnionej trwałej ondulacji, która nada włosom obfitość objętości i ułoży się obok siebie w pożądanym stylu. Ale czy naprawdę chcemy poddać nasze włosy tak wielu zmianom? Oto kolejny hit na liście twoich fałszywych kucyków, których możesz użyć w te złe dni, kiedy prostowania po prostu nie można zablokować.