Czekanie, aż twoje włosy wyrosną, aby uzyskać pożądany wygląd, jest zbyt długim oczekiwaniem, a nie czymś, na co wszyscy jesteśmy gotowi w tym zabieganym świecie. Są też wspólne problemy, zahamowanie wzrostu włosów i złe dni, a także dni, w których nawet kok nie może naprawić szorstkich włosów. Na wszystkie te pracowite poranki mamy tutaj najlepsze lekarstwo. Nazywa się to przedłużaniem kucyka, które jest bardzo podobne do przedłużania włosów, ale w gotowej formie. Dzięki temu możesz teraz poradzić sobie z niezliczoną liczbą problemów z włosami, w tym przerzedzeniem włosów i brakiem sprężystości. Oto różne style kucyków, które mogą Cię zainteresować.

Piękne i stylowe przedłużenia kucyka:

1. Ekstrawagancki:

przedłużanie kucyka

Długie włosy zawsze były twoją pożądaną fryzurą, a teraz możesz je wykorzystać również w pasemkach. Wszystkie te lata strachu przed kolorowymi chemikaliami w końcu się opłaci, ponieważ teraz możesz połączyć swoje blond pasemka z najlepszym brązowym kucykiem, a lekki wir na końcu kucyka nadrabia to, co najlepsze z kucyka.

2. Zawsze tak elegancki:

przedłużanie kucyka 2

Zawsze zastanawiałeś się, jak modelki na wybiegu mogą nosić swój elegancki kucyk z tak ostrym ogonem, a jednocześnie nie uszkodzić swojego wyglądu. Od zawsze próbowałeś zamknąć tę elegancję, ale misja sromotnie się nie powiodła. Teraz możesz połączyć elegancką fryzurę z tym rozszerzeniem i kontynuować dzień, nie martwiąc się o utrzymanie spójności.

3. Kucyk zwiększający objętość:

Przedłużanie kucyka 3

Kucyki wyglądają na ciebie okropnie ze względu na brak grubości i gęstości we włosach i to jest głównie powód, dla którego przez te wszystkie lata unikałeś kucyków. Teraz jest to klasyczne rozszerzenie kucyka, które ma pożądaną objętość i odbicie, które można dodać do ich eleganckiego kucyka, aby uzyskać pożądany wygląd.

4. Odcienie ombre:

Przedłużanie kucyka 4

Teraz możesz uzyskać pożądany wygląd swoich włosów w połączeniu z klasycznym ombre look. Ombre oznaczałoby łatwe przejście koloru włosów z głębszego odcienia na jaśniejszy. Zwykle ułożenie włosów w kok dałoby ci miękki guzek, a dodatkowe przedłużenie kucyka z tyłu po prostu idealnie pasowało.

5. Klasyczne zawirowania:

Przedłużanie kucyka 5

Różowy to nowy wysoki kolor włosów, a teraz możesz połączyć najgorętsze kolory w tym klasycznym kucyku. Kucyk wygląda niesamowicie z miękkimi lokami, które nie tylko nadają osobowości wyglądowi, ale także zwiększają objętość wyglądu. Można ten styl połączyć z ekstremami, które mogą być albo dekoltem w kształcie serca, albo miękkim zabudowanym dekoltem.

6. Gumki:

Przedłużanie kucyka 6

Perm wygląda najlepiej, gdy nie trzeba go robić na oryginalnych włosach, co może prowadzić do uszkodzenia włosów i ostatecznie do ich rozlania. Dlatego najlepiej jest zawsze ograniczać pozwolenia do rozszerzeń. Kucyk tutaj jest zgnieciony z masywnymi splątanymi lokami, które można połączyć z jednolitym kolorem, aby uniknąć zbyt dużego nałożenia włosów.

7. Aby utrzymać go długo:

Przedłużanie kucyka 7

Powyższe zdjęcie pokazuje oryginalny kucyk, który w porównaniu jest nieco krótszy niż późniejszy kucyk. Jest to prawdopodobnie jeden z powodów, dla których kucyk na następnym zdjęciu pokazuje, w jaki sposób używanie przedłużek można rozliczyć za dłuższy kucyk.

8. Pokaz koloru:

Przedłużanie kucyka 8

Oto kolejny klasyczny ombre wygląd kucyka w odcieniach czekoladowego kucyka z blond ombre pod koniec kucyka. Ten progresywny odcień włosów jest obecnie dość powszechny i ​​jeśli chcesz powstrzymać się od farbowania włosów, możesz wybrać tego kucyka.