Technologia uczyniła dla nas dostępnymi i łatwymi rzeczy, o których moglibyśmy pomyśleć dziesięć lat temu. A nawet gdybyśmy to zrobili, nie byłby to taki łatwy proces. Wśród nich jest fryzjerstwo. Oto dziewięć takich kręconych fryzur w kucyk, które możemy osiągnąć w mgnieniu oka.

Najlepsze fryzury z kręconych kucyków:

1. Niski kręcony kucyk:

kręcone fryzury w kucyk

To jest najprostsze ze wszystkich. Zakręć włosy za pomocą lokówki, a następnie przeczesuj je dłońmi, aby uzyskać pożądaną intensywność loków. Zwiąż włosy w niski kucyk za pomocą gumki do włosów. biorąc małą część włosów z dołu kucyka, owinąć wokół gumki do włosów. zabezpiecz go szpilką bobby.

2. Niechlujny kręcony kucyk:

kręcone kucyki2

Do tej fryzury rozczesz włosy rękoma. Zwiąż włosy w luźny kucyk za pomocą przezroczystej gumki. Weź jedną część włosów z dołu kucyka i owiń ją wokół gumki do włosów. Teraz użyj lokówki, tylną część kucyków i zrób kilka fal na przedniej części, aby nadać jej niechlujny wygląd.

3. Wysoki kręcony kucyk:

kręcone kucyki3

Do tej fryzury drażnij przednią część włosów i zabezpiecz ją opaską do włosów. zrób luźne loki na reszcie kucyka za pomocą różnych sześciu beczek. Dzięki temu fryzura będzie wyglądać bardziej naturalnie. Spryskaj też trochę lakierem do włosów, aby utrzymać fryzurę w nienaruszonym stanie przez długie godziny.

4. Boczny kędzierzawy kucyk:

kręcone kucyki4

W tej fryzurze rozłóż włosy z jednej strony głowy i zabezpiecz je opaską do włosów, poniżej ucha. Teraz za pomocą lokówki, włosy w różnych rozmiarach, aby nadać im objętość. Aby nadać mu bardziej naturalny wygląd, poluzuj gumkę do włosów i pozwól jej luźno zwisać.

5. Szał oplatania:

kręcone kucyki5

Ta fryzura jest jak niechlujny warkocz. Za pomocą lokówki zwiń włosy w loki. Teraz umyj włosy rękami, aby je trochę poluzować. Odkładając włosy na bok, zacznij splatać włosy. Sztuką jest nie zaplatać ciasno warkocz. Zaplataj do końca, a następnie zabezpiecz je gumką do włosów.

6. Odważny i piękny:

kręcone kucyki6

Aby nadać włosom elegancki, ale mocny wygląd, użyj opaski blisko czoła. Teraz drażnij tył włosów za pomocą szczotki do włosów. Następnie luźno zwiąż włosy w kucyk. Używając lokówki, pozostałe włosy w miękkich lokach, aby dopełnić wygląd.

7. Połowa w górę, połowa w dół:

kręcone kucyki7

Ten kucyk sprawia, że ​​Twoje włosy wyglądają na puszyste. Podziel włosy na dwie sekcje. Drażnij górną część włosów i zwiąż ją, aby nadać jej objętość. Teraz za pomocą lokówki zrób luźne loki w dolnej części włosów wraz z kucykiem z pierwszej części. Dzięki temu włosy będą miały dodatkową objętość.

8. Pleciony pałąk:

kręcone kucyki8

Chcesz szykownego wyglądu? To jest fryzura, na którą warto się wybrać. Używając jednej strony przedniej części, zapnij włosy w warkocz aż do tylnej części ucha. Zabezpiecz obszar za pomocą szpilek. Powtórz proces po drugiej stronie. Teraz biorąc resztę włosów zwiąż je w kucyk. Zwiń resztę kucyka, a następnie zwiąż włosy wstążką, aby dopełnić wygląd.

9. Hiedi-ogon:

kręcone kucyki9

Zabierz włosy z jednej strony głowy. Weź szeroki pas włosów i podziel je na trzy nierówne części, zaczynając od skroni. Teraz zapleć włosy w stylu Heidi w różnych rozmiarach i zabezpiecz każdy warkocz szpilką. Teraz zwiń resztę włosów w luźne loki. Zawiąż go z boku za uchem. Poluzuj gumkę do włosów, aby nadać jej bardziej naturalny wygląd.

Oto niektóre ze stylów, w których można uzyskać kręcony kucyk. Dzięki dostępnym narzędziom można stworzyć i walczyć z dowolną liczbą stylów.