Kucyki są nie tylko do ćwiczeń w szkole lub na siłowni. Są najłatwiejszą do wykonania fryzurą, ponieważ wystarczy gumka. Pomimo tego, że są wygodną opcją, kucyki są uniwersalne i na pewno nie będą dostępne dla osób z długimi włosami. Oto spojrzenie na dziewięć najlepszych fryzur w kucyk na krótkie włosy.

9 uroczych kucyków na krótkie włosy:

1. Brudny kucyk Bouffant:

Śliczne kucyki na krótkie włosy

Kucyk nie zawsze musi być szykowny i odpowiedni, by wyglądać stylowo. Nie musi też znikać za głową tylko dlatego, że ma się krótkie włosy. Wzorem słynnego stylu Bardot jest ten niechlujny bouffant. Aby uzyskać ten wygląd, w grę wchodzi dużo szczotkowania pleców. Jeśli nie chcesz dodać zbyt dużej objętości, wystarczy tylko unieść się nad czoło, aby dodać odrobinę dramatyzmu do Twojego stylu.

2. Odciągnięty krótki kucyk:

słodkie krótkie kucyki

Jeśli masz naprawdę krótkie włosy, które nie zbierają się w koński ogon, a następnie dodaj trochę tekstury do włosów, aby stworzyć ruch. Po wysuszeniu zwiąż włosy w kucyk. Jeśli włosy nie dosięgną, niech opadną. Teraz dla tych wszystkich luźnych włosów, skręć je w pęczki i zabezpiecz je szpilkami bobby. Następnie starannie wykończ wszystkie muchy lakierem do włosów. Jest uroczy, ale całkowicie stylowy.

3. Śliczne śliskie kucyki:

łatwe kucyki na krótkie włosy

Ten wygląd został wykonany bez wysiłku przez Rooney Mara na Złotych Globach. Bardzo prosty, ale niezwykle dopracowany, ten wygląd udowadnia, że ​​nie trzeba długich włosów, aby wyglądać wytwornie na czerwonym dywanie. Aby uzyskać taki wygląd, po prostu rozsuń włosy na bok i zbierz je w kucyk. Jeśli twoje włosy nie są proste, użyj prostownicy na średnim ogniu.

4. Kolczaste kucyki:

Styl polega na postawie. Na tym zdjęciu Cameron Diaz dodaje energii i ostrości skromnemu kucykowi. Jest spiczasty na końcu, a przód jest teksturowany, aby dodać trochę objętości. Bezproblemowy i schludny, ten styl podkreśla szyję i łopatki. Upewnij się, że przednia część jest zaokrąglona i nie jest napięta.

5. Odwrócone kucyki:

nisko odwrócony kucyk krótkie włosy

Kucyki mogą być stylowe w pracy, a nie tylko oznaczać, że jesteś w kolejce na następną przerwę na kawę. Powinien więc balansować między strukturą a sztywnością. Zbierz wszystkie włosy w koński ogon i odwróć je przez środek. Najlepsze do krótko strzyżonych włosów, ponieważ minimalizuje luźne włosy.

6. Kucyki z grzywką:

krótki niski kucyk z grzywką

Niektórzy styliści twierdzą, że kucyki są odpowiedzią leniwej dziewczyny na uroczą fryzurę. W takim przypadku należałoby celowo sprawić, by wyglądało, jakby zostało podciągnięte w ostatniej chwili. Na tym zdjęciu łyżka Reese Wither właśnie to osiąga. Jej nieodparty urok sprawia, że ​​jest ładniejszy. Bangs dba o wszystkie warstwy i teksturowanie w części koronowej. Po prostu pozwól im nieostrożnie poluzować i użyj lakieru do włosów, aby tak pozostało.

7. Skręcone, niechlujne ogony korony:

Chcesz podnieść swój słodki iloraz? Wypróbuj te skręcone, niechlujne ogony korony. To zabawne podejście do oryginalnych warkoczy. Wystarczy je przekręcić i zabezpieczyć kolorowymi dodatkami do włosów. Nie musisz być schludny, aby uzyskać ten fajny wygląd.

8. Wysoki Afro:

wysoki kucyk krótkie włosy

Ten wygląd pasuje do osób z włosami trwałymi lub naturalnie kręconymi. Wystarczy zebrać włosy w wysoki kucyk. Jest uroczy, zabawny i niezwykle wygodny. To może być idealna fryzura na plażę.

Przeczytaj: Fałszywe rozszerzenia kucyka

9. Mini kucyk:

Fryzury kucykowe dla krótkich włosów 9

To kolejne gorące spojrzenie na czerwony dywan. Jest stylowy i praktyczny, a jego ściągnięcie zajmuje naprawdę 5 minut. Pomaga stworzyć iluzję ciężkich bocznych grzywek z włosami poza kucykiem. Oprawia twarz, dodając kobiecego wdzięku i wyrafinowania.

Krótkie włosy mają wiele opcji fryzur. Więc zacznij eksperymentować i bądź stylowy.