W dzisiejszych czasach odmiany występują w różnych kształtach i rozmiarach, w różnych formach i opakowaniach, dlatego jest to odmiana jednej z najpopularniejszych fryzur w historii. Czy to prezentacja szkolna, czy rozmowa w biurze, czy to imprezowy wygląd, czy po prostu spacer po boisku, kucyk może być używany jako fryzura dla każdego i wszystkich, ale z drugiej strony mamy różne struktury twarzy i typy włosów i dlatego wraz z naszymi odmianami nasze fryzury też się różnią.

8 pięknych plecionych kucyków dla kobiet:

1. Francuski infuzowany kucyk:

plecione kucyki

Jest to jedna z najłatwiejszych fryzur warkoczowych, którą można wykonać w ciągu pięciu minut, dzięki czemu nie musisz spędzać dodatkowego czasu w pracowite poranki na szukanie idealnych włosów. W tym celu zacznij od zawiązania włosów we francuski warkocz od góry, a następnie kontynuuj z powrotem do środkowej części. Pod koniec zacznij wiązać go w kucyka.

2. Zespół koronny:

plecione kucyki2

To fryzura, w której warkocz zamienia się w opaskę na głowę. To dobra fryzura, aby urozmaicić codzienny kucyk. Zacznij od odcięcia części zamków od przodu i zacznij wiązać warkocz z jednej części włosów. Zawiąż cały warkocz, a następnie przenieś go na drugą stronę i przypnij. Kucyk to w takim razie.

3. Kucyk z warkoczem bocznym:

plecione kucyki3

Do tej fryzury zacznij od splatania włosów z jednej strony. Rozłóż włosy z jednej strony i zacznij je splatać. Teraz przejdź do połowy karku i zabezpiecz warkocz kilkoma szpilkami. Gdy już tam będziesz, zwiąż włosy w kucyka i zacznij je ponownie splatać. Teraz przynieś włosy z tyłu i owiń je wokół krawata kucyka.

4. Warkocz boczny:

plecione kucyki4

To kolejna odmiana bocznego warkocza, w którym zaczynasz od przeciągnięcia włosów z powrotem do środkowego kucyka. Wcześniej zapleć warkocz z boku, a następnie przewachluj go, aby dodać objętości. Teraz, gdy kucyk jest już związany, zacznij od splatania części kucyka, ale tym razem spraw, aby kucyk był ciasny i boczny, aby powstał nowy wygląd. Zachowaj trochę luźnych pasm z przodu, aby dodać trochę charakteru.

5. Kucyk Fishtail:

plecione kucyki5

Tutaj zaczynamy od prostego kucyka. Upewnij się, że twój kucyk jest wystarczająco ciasny, aby wybrać dodatkowe warkocze. Teraz, gdy twój kucyk jest gotowy, musisz spróbować warkocza z rybiego ogona. Zacznij od podzielenia kucyka na dwie części, a następnie weź blokadę ze skrajnego końca i przejdź na drugą stronę. Zrób to samo z drugim zamkiem i po prostu kontynuuj, aż osiągniesz pożądaną długość.

6. Odwrócony kucyk:

plecione kucyki6

Odwróć włosy do góry nogami, obracając głowę do góry nogami. Teraz zacznij wiązać warkocz w stylu francuskim od dołu i zostaw go w połowie. Możesz użyć szpilek, aby odpowiednio zabezpieczyć wygląd, a następnie związać z nim kucyka. Upewnij się, że masz luźne pasmo kucyka owinięte wokół krawata, aby ukryć krawat.

7. Warkocz z kwiatów:

Kwietny Warkocz I Niski Kucyk Fryzura

Dodaj trochę fal do włosów, aby dodać objętości do wyglądu powyższego warkocza kwiatowego. Teraz zacznij od luźnego związania włosów w pół kucyka, a następnie zapętl je. Teraz zacznij od normalnego procesu splatania i oczywiście upewnij się, że jest lekki i luźny. Po zakończeniu warkocza dobrze rozłóż warkocz, aby był cieńszy. Teraz zwiń warkocz w różany kok.

8. Dwustronny warkocz:

plecione kucyki8

Na początek odwróć włosy i zacznij je splatać. Gdy dojdziesz do połowy, zatrzymaj się i przypnij go. Teraz zacznij zaplatać od przodu za pomocą przednich zamków i zacznij zaplatać go w połowie. Zbierz włosy na środku, a następnie zbierz je w kucyk.