Indyjski kucyk! Jak wszyscy wiecie, fryzura jest istotną częścią Twojej atrakcyjnej osobowości. Większość zabieganych dziewczyn i kobiet woli koński ogon, ponieważ nie zajmuje dużo czasu na stylizację, a także zapewnia stylowy wygląd. Jest też wiele dziewczyn, które myślą, że to jest dla dziewcząt chodzących do szkoły, ale nie wiedzą, że kucyk jest również pożądany przez wiele podziwianych celebrytów.

9 najnowszych fryzur indyjskich w kucyk z obrazami:

W tym artykule dzielimy się kilkoma topowymi indyjskimi kucykami, które pomogą wybrać najlepszy dla Ciebie.

1. Boczny kucyk z grzywką:

Boczny kucyk z grzywką

Ci, którzy lubią grzywkę i mają długie włosy; to niezwykle urocza fryzura, która poprawi Twoją fryzurę. Kucyk daje szansę na wyeksponowanie grzywki oraz nadaje całości niezwykle stylowy wygląd. Cień do włosów włożony w głąb fryzury.

2. Fajny kucyk z boku:

Fajny kucyk z boku

Fryzura jest mieszanką warstw i grzywki i bardzo pięknie nosi się z kucykiem z wysokim bokiem. Frędzle dodają dramatyzmu, a delikatna faktura włosów nadaje kucykowi ogólny obszerny wygląd. Kolor dobrze pasuje do stylu, dodając głębi wyglądu.

3. Warkocz Fishtail:

Warkocz w kształcie kłosa

Przede wszystkim zawiąż niski kucyk, spinając włosy szpilkami. Zapleć włosy w warkocz z rybiego ogona i pozostaw około 3 cale włosów obok końcówki. Możesz związać włosy wielokolorową gumką. Ta fryzura jest idealna dla dziewczynek z długimi włosami.

4. Kucyk z wieloma warkoczami:

Kucyk z wieloma warkoczami

Jest wspaniały dla dziewczynek przez gęste włosy. Najpierw rozdziel włosy na dwie części, tak jak z tyłu głowy. Następnie złap jedną część, a następnie podziel ją na dziewięć mniejszych części. Przez te mniejsze sekcje utwórz 3 warkocze, a następnie zwiąż wszystkie 3 pojedyncze warkocze w jednym. Powtórz ten sam proces również na dodatkowej stronie. Ten liczny kucyk warkoczowy może zostać uszkodzony w szkole, a także zrelaksowany na świeżym powietrzu.

5. Luźny kucyk z boku:

Luźny kucyk z boku

Prosta fryzura, którą wykonuje się w krótszym czasie. Musisz dobrze uczesać włosy i zbudować luźny kucyk na czubku ucha. Nadaje niechlujny i stylowy wygląd. W stanie, twoje włosy są nieco kręcone, a ich konsystencja sprawia wrażenie poszarpanej.

6. Pleciony kucyk:

Pleciona fryzura w kucyk

jest prosty, a także najnowszy projekt kucyka. Wystarczy związać włosy nieco wyżej niż zwykle, a także mocno związać kucyk. Następnie możesz stworzyć szorstki warkocz, w przeciwnym razie nadal schludny i w końcu zawiązać, a będziesz gotowy do kołysania ziemi.

7. Niski kucyk:

Niski kucyk

W stanie twoja dziewczyna ma pofalowane lub kręcone włosy; to jest dla niej. Bardzo szybko zwiąż niski kucyk z grubsza na karku i zabezpiecz go szpilkami. Istnieje wiele opasek do włosów ozdobionych kwiatami, w przeciwnym razie włosy stają się elastyczne, co pomaga uzyskać pełny wygląd.

8. Bąbelkowy kucyk:

Bąbelkowy kucyk

Jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla dziewcząt, ale także stosowane przez wiele celebrytów na odmiennej globalnej platformie. Jest odpowiedni dla dziewczynek przy długich włosach. Zwiąż niski kucyk i zrób małe bąbelki, wiążąc kolejno kucyk obok odstępu 3 cali. Ten kucyk oferuje ładny i stylowy wygląd.

9. Boczny kucyk:

Boczny kucyk

To bardzo efektowny kucyk. W tym celu uczesz włosy i zwiąż je na końcu szyi po preferowanej stronie. Uwolnij kilka pasm po podobnej stronie, w przeciwnym razie pozostałe, aby wyrównać wygląd. Użyj lokówki, aby skręcić ogon. Ta fryzura doda uroku Twojemu wyglądowi.