Zrzuć winę na najnowocześniejszą technologię lub entuzjastów piękna, kucyk nigdy nie może się nie udać. Często żałujemy, że nie możemy skopiować naszych ulubionych celebrytów i ich oszałamiających fryzur, ale brak osobowości we włosach był wprawdzie przyczyną wielu niepowodzeń.

Teraz z kucykami ze sznurkiem możesz pocałować złe dni włosów. Są one zwykle podobne do przedłużania włosów, ale tylko wstępnie ułożone do perfekcji. Wszystko, co robisz, to przyklejanie go i afiszowanie się.

1. Masywne loki:

kucyki ze sznurkiem 1

Potrzeba dobrego wyglądu na prezentację lub długo oczekiwany termin jest zawsze poprzedzona próbą dopasowania skrzydełek eyelinera do szminki, a w takich chwilach problemy z włosami nie mogą być przeszkodą. Właśnie dlatego teraz możesz rzucić włosy w kok i przypiąć kucyka do sznurka i wyglądać jak najlepiej.

2. Murawa afro:

Kucyki ściągane sznurkiem 2

Możesz być w nastroju na trochę magii afro, a w takich chwilach poddanie włosów ciężkiej próbie może spowodować uszkodzenie włosów, które jest o wiele bardziej ujmujące po nagłej zmianie nastroju, aby wrócić do starych włosów. W takich chwilach mamy kucyka afro, który się tym zajmuje.

3. Przypnij prosty kucyk:

Kucyki ściągane sznurkiem 3

Ten rodzaj kucyka jest zdecydowanie ulubionym dla zapracowanych kobiet, które nie mogą spędzić więcej niż pięć minut pracowitych poranków, aby udoskonalić swoje loki w prosty kucyk. Układając loki w kok, przymocuj ten kucyk z prostymi włosami do tyłu i zajmij się pracowitym dniem bez większego zmartwienia.

4. Utrzymanie naturalnego:

Kucyki ściągane sznurkiem 4

Au natural zawsze było twoim stylem, a teraz martwisz się, że zakładasz te sztuczne przedłużenia, które, jak się obawiasz, mogą sprawić, że twój kucyk będzie wyglądał surrealistycznie, ale nie organiczny z resztą włosów. W tym miejscu pojawia się kucyk ze sznurkiem, w którym możesz nawet wyglądać naturalnie z kucykami z ombre wyciętym z tyłu, aby wyglądać absolutnie cudownie.

5. Loki księżniczki:

Kucyki ściągane sznurkiem 5

Podgrzanie lokówki i odpowiednie ułożenie włosów uwzględnia te dodatkowe godziny spędzone przed lustrem, dlatego mamy kucyk ze sznurkiem typu princeska, który zajęłoby ci mniej niż minutę, aby uzyskać pożądane loki bez martwienia się, że się pojawią utrudniony przez cały dzień.

6. Opieka nad martwymi dredami:

Kucyki ściągane sznurkiem 6

Utrzymanie dredów zajmuje dużo czasu i jest nie tylko trudne w obsłudze, ale także trudne do stylizacji każdego ranka. Dlatego założenie strasznie zablokowanego kucyka, gotowego i wstępnie wystylizowanego, może zająć trochę czasu. Wszystko, co musisz zrobić, to dodać kucyka ze sznurka do bułki i przymocować go do miejsca.

7. Inteligentne fale:

Kucyki ściągane sznurkiem 7

wiemy, jak trudno jest uzyskać idealną ilość fal we włosach, które utrzymałyby cienką linię między lokami a prostymi włosami. Czy nie byłoby łatwo, gdyby wszystko, co musimy zrobić, to zdobyć gotowego kucyka ze sznurkiem z odpowiednią ilością fal i założyć je na szybkie przebudzenie.

8. Elegancki szyk:

Kucyki ściągane sznurkiem 8

Przez cały ten czas zastanawiałeś się, jak zamknąć gładkość swojego kucyka i pod koniec dnia zawsze się poddałeś. Jednak nie musi to być scena, w której możesz łatwo dodać tego super eleganckiego kucyka do swojej kolekcji włosów i skończyć ze wszystkimi zmartwieniami.

9. Do brakującego tomu:

Kucyki ściągane sznurkiem 9

wznieśmy toast za ostatnią listę kucyków ze sznurkiem, gdzie ten super trwały kucyk może odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące braku objętości i sprężystości włosów. Tym razem dodaj nowy wygląd swoim włosom z odrobiną kopającej objętości i trzymaj się, że jesteś grą.